reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Czesc Dziewczyny;-)

Nie wiem czy ktoras mnie moze jeszcze pamieta, ale wpadłam sie przywitac po tych paru miesiącach, powiedziec, ze cieplo o Was mysle i załuje, ze nie dane mi bylo pozostac z Wami do końca. Bardzo mi sie przykro zrobiło jak zobaczyłam, ze lista aniołkow powiekszyła sie od tego czasu...:(

No nic wierzę ze pula nieszczęsć juz się wykończyła i teraz juz tylko super pozytywne wiedomości będę , sciskam bardzo mocno i trzymam kciukasy za Was i dzieciaczki!:tak:
 
reklama
sonkaa poczekaj na rewanż jak już będę miała swoją kuchnię :cool2: A to już za tydzień:rofl2::laugh2:
portia nie poznałyśmy się, przykro mi po tym co przeszłaś, mam nadzieję, że jest już lepiej. Życzę zdrówka i szczęścia:happy:
 
Ostatnia edycja:
malenstwo no teoretycznie powinno nyc z tylu:tak: moze byc np loztysko przodujace to xe jest na przedniej scianie i zatyka wylot oznacza ze bedzie cc bez dwoch zdan:tak: teoretycznie mnie tu powiedziano ze nie robi roznicy czy z przodu czy z tylu do czasu wlasnie jek nie zatyka wylotu jest ok tylko na przedniej scianie nie czuc tak mocnych ruchow czasem a co jeszcze to nie wiem bo mnie nikt tu w uk nie uswiadomi przeciez;-):sorry2:
 
Witam mamusie. Mam do was pytanie odnośnie ubioru maluszka - co włożyć pod śpioszki? Kaftanik, koszulkę, czy może body? Ale body i śpioszki mają te zatrzaski w kroku, plus pamper, nie będzie tego za dużo i niewygodnie? A czym różni się w ogóle kaftanik od koszulki?

Kupiłam śpioszki i teraz zastanawiam się do podspód:szok: Trzeba było pajacyki kupić, to nie byłoby problemu, ale w te śpioszki w 5 10 15 mieli takie piękne, że nie mogłam sie oprzeć:-)
Ja pod śpioszki zawsze wkładałam synkowi body i teraz też tak będę robiła.Jak wsadzisz pod śpioszki bluzeczkę lub kaftanik to wszystko się będzie tam wywijać. Zatrzaski w niczym nie przeszkadzają pod warunkiem,że ubranka nie są za małe ;-)
Musa u mnie z szyjką wszystko ok (stan na zaszłą środę) twarda i ma 46mm ale od początku ciąży coś mnie w jej okolicy pobolewa i dlatego wariuję. Oby do tego III trymestru a potem pewnie nowy problem sobie znajdę:crazy:.
Oj tak stare problemy odchodza,a nowe przychodzą.Nie długo będziemy poruszały się jak słonice,kręgosłup będzie nam wysiadał,nogi podpuchnięte itd,itd.Chyba każda z nas tak ma :-). Po porodzie będą kupki,nie przespane nocki,ząbkowanie ,później bunty i tak do końca :sorry2:
Marand dziękuję kochana za odpowiedz, 4 tygodnie płatnego urlopu więcej z takim maluszkiem to dużo i napewno skorzystam:tak:, do tego zaległy urlopik i mam nadzieje ze maleństwo przynajmniej pół roku będzie miało zanim bede musiała wrócić do pracy.

Nie wiem czy to ta pogoda ale doły łapię. I sama nie wiem co by mnie pocieszyło;/
Mi zawsze pomagają małe zakupki.Najczęściej na allegro teraz zasiadam hehehe.:-)
&&&&& za wizyty.


ja dziś męczący dzień. latanie po Urzędach i w szkole.
Spotkałam dziś Jacka z RODZINY ZASTĘPCZEJ. :-D:-D:-):-)
zdjęcie dodałam na NK. i fb


Zobacz załącznik 473833

Oto ja :-):-):-):-)
No proszę jaki zaszczyt.Ja chyba nie mam Ciebie na Fb i na NK,prześlij mi swoje dane na nk

Czesc Dziewczyny;-)

Nie wiem czy ktoras mnie moze jeszcze pamieta, ale wpadłam sie przywitac po tych paru miesiącach, powiedziec, ze cieplo o Was mysle i załuje, ze nie dane mi bylo pozostac z Wami do końca. Bardzo mi sie przykro zrobiło jak zobaczyłam, ze lista aniołkow powiekszyła sie od tego czasu...:(

No nic wierzę ze pula nieszczęsć juz się wykończyła i teraz juz tylko super pozytywne wiedomości będę , sciskam bardzo mocno i trzymam kciukasy za Was i dzieciaczki!:tak:
Portia pewnie ,że Cię pamiętamy.Matko co się stało?W którym tyg straciłaś maleństwo?Strasznie mi przykro :-(

Sonka zawsze lubiłam mieć wszystko wcześniej przygotowane,jakoś nigdy na ostatnią chwilę nie robiłam.Z synkiem termin miałam na koniec lipca,a ja już na początku czerwca miałam rzeczy popakowane do szpitala.Jakoś lepiej się czuję jak wszystko mam przygotowana i znając siebie torba do szpitala i tym razem będzie przyszykowana w sierpniu :-)
 
Musa bo mam,a w sumie miałam skurcze od 17 tygodnia, teraz tylko czasami twardnienia się zdarzają, no i podobno jak odstawi mi leki to podobno zazwyczaj odrazu porodówka. No ale zobaczymy jak będzie.
będzie dobrze jestem przekonana;-)

malinova -kochana za tak dłuuuuugą szyjkę niejedna z dziewczyn (w tym ja) wiele by dała, wiec ty się nie stresuj tylko ciesz ;-)a to że kłuje czy pobolewa to zupełnie normalne wiele dziewczyn o ty pisze więc główka do góry:-)


kurde nie można wejść na to forum już bo zaraz na coś smaka narobią:-D:-D jak nie ciasta to owoce....., ja chyba zaraz oszaleje jak nie zjem truskawek a dupska sie z kanapy nie chce ruszyć do sklepu, mąż do 20 w pracy buuuuuuuuuuuuuu ale czego to ciężarna nie wymysli by zjeść to na co ma ochotę, zadzwoniłam do siostry, powiedziałam żeby wpadła po pracy bo mi smutno i nudno a po drodze kupiła kilo truskawek Zobacz załącznik 473864 - podstępna ze mnie żmija
 
aguga - ja też jestem taka i też myślę , że w wakacje będę już gotowa łącznie z torbą :-)

malinowaP - w takim razie , dopóki kuchnia jeszcze nie objęta w posiadanie :-) - dzielę się swoim ciachem :-)

dziewczynki - smacznego

klaczek - ja mam dużo śpiochów - i mam zamiar pod nie body nakładać, z Majką też tak robiłam :-)

portia - wszystkiego dobrego :-)

maleństwo - skutek łożyska na przedniej ścianie jest taki - , że słabiej czuje się ruchy maleństwa, bo są przez nie amortyzowane :-)

Zobacz załącznik 473865
 
ja chyba zaraz oszaleje jak nie zjem truskawek a dupska sie z kanapy nie chce ruszyć do sklepu, mąż do 20 w pracy buuuuuuuuuuuuuu ale czego to ciężarna nie wymysli by zjeść to na co ma ochotę, zadzwoniłam do siostry, powiedziałam żeby wpadła po pracy bo mi smutno i nudno a po drodze kupiła kilo truskawek Zobacz załącznik 473864 - podstępna ze mnie żmija
Przypomniało mi się jak kilkanaście lat temu podstępnie wołałam młodszą siostrę do pokoju żeby jej powiedzieć tajemnicę (coś wymyślałam) i kończyłam słowami "to jak już tu jesteś to zgaś światło, zamknij drzwi, podaj coś tam" itd.:-D
Jak robisz emotki z gadu????? Też chcę:wściekła/y:
sonkaa wygląda pysznie:-) Jeszcze tydzień! Ja Cię nie straszę, ale uważaj:-D
 
reklama
No nie i znowu pięknie wyglądające ciasto :-D

Mallinowa P, ja moją młodszą siostrę wykorzystywałam w równie podobny sposób hehe :-) Jeszcze u nas było tak, że ona była we mnie wpatrzona jak nie wiem w co i robiła wszystko wręcz z przyjemnością :-) Potem wyrosła hehe :-) Ale zawsze miałyśmy i mamy ze sobą świetny kontakt :-)

A co do różnego rodzaju obaw o ciążę, maluszka itp to jest tak jak mówicie. Jedne zmartwienia odchodzą, a drugie przychodzą. Taka już rola rodzica. Sama dużo zrozumiałam mając swojego synka :-)

Portia, fajnie, że do nas zajrzałaś, życzę dużo zdrówka i przesyłam dużo pozytywnej energii.
 
Do góry