reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2012

Aaa i kolejne zdjęcia smakołyków. Przez Was sama nie wiem, czy mam ciasta piec, sałatki robić, czy może rogaliki :-D

Jutro egzamin, a ja w ogóle nie mogę skupić się na nauce. Znowu nocą dopadnie mnie przerażające uczucie pustki i wyrzuty, że mogłam lepiej się zorganizować.
 
reklama
&&&&& za wizyty.


ja dziś męczący dzień. latanie po Urzędach i w szkole.
Spotkałam dziś Jacka z RODZINY ZASTĘPCZEJ. :-D:-D:-):-)
zdjęcie dodałam na NK. i fb

7ba255e867.jpg

Oto ja :-):-):-):-)
 
oj dziewczyny, cały dzień o ciachach nawijacie, więc cóż ja mogłam....:-) tarta stygnie, a małż pojechał po budyń waniliowy, są truskawki, więc będzie pychotka jak się patrzy :-D:-D, pewnie podeślę Wam fotkę, żeby Malinowej Pauli nie zawieść :-D:-D

KarolaM - cena czereśni - rewelacja - ja już doczekać się nie ogę kiedy na naszym drzewie sie pojawia, ale są bardzo późne, więc jeszcze minimum 2 tygodnie czekania :-(
 
witam sie i ja mam dzis znow dzien lenia wstalam z lozka o 11.30:szok: wzielam kapiel ale szybko wyszlam bo mi sie slabo zrobilo w lazience:baffled: juz zadne nerki czy inne nie bola antybiotyk biore i si enie migam bo albo to pomaga albo sobie wmawiam ze pomaga i git:-) teraz z kolei mam gardlo zawalone i kaszel sie zaczyna:wściekła/y: jak ni eurok to....ehh zlapalam to samo co amelkowna i mezasty bo oni juz od tyg podchorowani sa:-(ale na to antybiot nie podziala bo to zwykle przeziebienie jest wiec jakos sie musze z tym ogarnac domowymi sposobami:tak:
Jak mocno odcuwacie ruchy waszych pociech? Ja czuję tylko takie delikatne pukanie i zastanawam się czy to wina mojego pokaźnego brzucha czy tego nieszczęsnego łożyska na przedniej ścianie.
ja mam lozysko na przedniej scianie i czuje ruchy raz lepiej raz slabiej :dry:teraz od niedzieli malo ruchow czuje ale jakies tam sa i mysle ze teraz to po antybiotyku raczej u mnie takie spowolnienie dzidziowego kopania
 
Ja właśnie korzystam z faktu, że u rodziców są już dojrzałe i tata mi dowozi świeże porcje czereśni :-) A kolejne już też czerwone u babci w ogródku :-) Tak samo poziomki, którymi Oluś zajada się na całego :-)
 
Malinowa_P to Ci się "upiekło", do tego jeszcze dochodzi spora odległość więc moge sobie tylko popluć w brodę:crazy: albo upiec rogaliki:rofl2: ale to sobie odpuszczę bo z synkiem nie da rady, poczekam na przylot do polski i mam nadzieje ze rodzinka sie śpisze i bedzie czestować slodkościami:-p

Azorek super ze antybiotyk zadziałał i juz lepiej u Ciebie,moze tego wirusa przeziębieniowego troszkę osłabi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
azorek - życzę zdrówka :-)

mimii - ja tez mam poziomki, a za czereśniami tęskię .. ale jeszcze chwilka i będę się opychać, teraz królują truskawki :-)
 
Do góry