reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Witam wczesnym rankiem
k,MzI5NTgyMTQsMTE5NzE1,f,garfield.bmp

tak mniej więcej wyglądam....
więc kawka.. koniecznie

dzisiaj muszę uprać kanapę w salonie bo ma 2 lata a wgląda na 10.W tym celu kupiłam Vanischa ciekawe czy podziała.

Miłego dzionka kochane.

ślicznie wyglądasz. ja tak wyglądałam z rana jak do technikum chodziłam to się do późna siedziało i wcześnie wstawało.

dziś też podobnie wyglądałam bo się nie wyspałam ale kawa - NIE - zwykłej nie pijam a rozpuszczalnej nie miałam ale herbatka rozpuszczalna ciepła owocowa z rana była.
teraz w pracy - 12h. - do 21.
przed 5 jakiś palant (sąsiad) stukał coś w samochodzie i wszystkich obudził. aż potem po budziku mnie głowa bolała.
 
reklama
Witajcie, dziekuje za wskazowki dotyczace naszej grupy, popaczylam i znalazlam :)

Taka ciekawostka, spotkalam dzis rano w kantynie moje kolezanke, Tajke, i powiedziala mi, ze mam wielkie szczescie, ze urodze dziecko w Roku Smoka. Wg kalendarza chinskiego dzieci (a w szczegolnosci chlopcy) urodzeni w Roku Smoka sa "dziecmi szczescia" :) Rok Smoka wypada tylko co 24 lata, kolezanka mi mowila, ze ponoc wiele kobiet specjalnie zachodzilo w ciaze (a nawet planowalo in vitro!!) tak, zeby urodzic w 2012 :)
Lucky us!!
Postanowilam sprawdzic te informacje, i wpisujac w google "dzieci urodzone w Roku Smoka" nie wiedzialam, od czego zaczac czytac, tyle tam tego jest ;)

Jeden z artykulow:

http://kobieta.interia.pl/news-dlaczego-warto-urodzic-dziecko-w-2012-roku,nId,431964#iphone
 
Witajcie, dziekuje za wskazowki dotyczace naszej grupy, popaczylam i znalazlam :)

Taka ciekawostka, spotkalam dzis rano w kantynie moje kolezanke, Tajke, i powiedziala mi, ze mam wielkie szczescie, ze urodze dziecko w Roku Smoka. Wg kalendarza chinskiego dzieci (a w szczegolnosci chlopcy) urodzeni w Roku Smoka sa "dziecmi szczescia" :) Rok Smoka wypada tylko co 24 lata, kolezanka mi mowila, ze ponoc wiele kobiet specjalnie zachodzilo w ciaze (a nawet planowalo in vitro!!) tak, zeby urodzic w 2012 :)
Lucky us!!
Postanowilam sprawdzic te informacje, i wpisujac w google "dzieci urodzone w Roku Smoka" nie wiedzialam, od czego zaczac czytac, tyle tam tego jest ;)

Jeden z artykulow:

Dlaczego warto urodzić dziecko w 2012 roku? - Kobieta w INTERIA.PL - miłość, moda, zdrowie kobiety, zdrada, uroda

ciekawe ile z tego sie sprawdzi. ile z tego prawdy?? :-D:-)
 
u nas też jutro dzień matki w przedszkolu i tez bede beczeć bo ja sie szybko wzruszam

w piatek Kuba ma dzien dziecka w przedszkolu, ognisko, zabawy na dworze a w poniedzialek jada na mini wycieczce do zwierzątek

zjadamy sniadanie (jajecznica na cebuli i boczku :-p) i jedziemy zobaczyc do sklepu za kosiarka bo nam sie zepsula
 
Malenstwo, coby sie nie sprawdzilo i tak super fajna taka mysl, ze mamy swoje Dragony :D

Sandy, Jutrzenka widze, ze Wy tez podwojnie Dzien Mamy obchodzicie: w domu i w przedszkolu :) ja tez bede obchodzila dwa razy w roku: po polsku (26 maja) i po angielsku (czwarta niedziela Wielkiego Postu) :)
Po prostu Domek bedzie tutaj chodzil do zlobka, przedszkola, szkoly, wiec bedzie celebrowal Dzien Mamy ze swoimi rowiesnikami, ale tez bardzo zalezy mi, zeby dokladnie wiedzial, kiedy jest nasz "prawdziwy" Dzien Mamy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam słonecznie i z pięknym zarażającym uśmiechem :-):-):-):-):-):-)

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to to, że ta kłamczucha wróciła!Nie chce mi się już nawet udawać, że wierzę w jej historie, nie chcę żadnego potwierdzenia, bo go po prostu niema. Proszę tylko o jedno Sysia znajdź sobie jakieś forum dla 13-latków czy ile tych lat tam sobie masz, bo tu nie ma miejsca dla kogoś takiego jak Ty. Tak jak dziewczyny piszą - nic z Twoich wypowiedzi nie trzyma się kupy, a Ty potwierdziłaś to jednym zdaniem "Mam już to do siebie że od dziecka troche ubarwiałam". Powodzenia, życzę szczęścia i rozumku więcej. Tyle w temacie.

erde również zamawiam kawałeczek ;-) i smacznego!
Marysia211991 witaj i daj się poznać bliżej :happy:
anja83 to możliwe, że plecy bolą (niestety), ja tak miałam i bez ciąży, życzę jak najmniej dolegliwości i wytrwałości w ćwiczeniach :-)
Mina29 piękny Garfield :-) uważaj z tym vanishem i nie wdychaj za wiele!
krak8686 trafiłyśmy idealnie :tak:

Miałam dziś piękny sen, śniło mi się, że miałam już dziecko i uczyłam się karmić piersią :-) Nie było łatwo, ale z chwili na chwilę szło nam coraz lepiej. Wspaniałe uczucie, nawet jeśli to sen!:tak:
 
Witam słonecznie i z pięknym zarażającym uśmiechem :-):-):-):-):-):-)

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to to, że ta kłamczucha wróciła!Nie chce mi się już nawet udawać, że wierzę w jej historie, nie chcę żadnego potwierdzenia, bo go po prostu niema. Proszę tylko o jedno Sysia znajdź sobie jakieś forum dla 13-latków czy ile tych lat tam sobie masz, bo tu nie ma miejsca dla kogoś takiego jak Ty. Tak jak dziewczyny piszą - nic z Twoich wypowiedzi nie trzyma się kupy, a Ty potwierdziłaś to jednym zdaniem "Mam już to do siebie że od dziecka troche ubarwiałam". Powodzenia, życzę szczęścia i rozumku więcej. Tyle w temacie.



Miałam dziś piękny sen, śniło mi się, że miałam już dziecko i uczyłam się karmić piersią :-) Nie było łatwo, ale z chwili na chwilę szło nam coraz lepiej. Wspaniałe uczucie, nawet jeśli to sen!:tak:



Hej o co chodzi z SYSIA??


śliczny sen.:-):-):-)
ja często śnie o tym że rodzę lub z mim B zajmujemy się maleństwem i tylko raz widziałam w śnie płeć (dziewczynkę) i na każdym innym śnie nie pamietam czy chłopiec czy dziewczynka chociaż sen pamiętam to tego szczegółu nie.
 
Hej o co chodzi z SYSIA??


śliczny sen.:-):-):-)
ja często śnie o tym że rodzę lub z mim B zajmujemy się maleństwem i tylko raz widziałam w śnie płeć (dziewczynkę) i na każdym innym śnie nie pamietam czy chłopiec czy dziewczynka chociaż sen pamiętam to tego szczegółu nie.

Sysia to bajkopisarka na naszym forum, miała już tyle tragicznych przeżyć w ostatnich kilku latach, że wierzyć się nie da.
Ja w moim śnie też nie widziałam płci mimo, że poznałam już na USG ;-)
 
reklama
No ja wpadłąm na pomysł że powiem teściowej, żeby zapłaciła nam restaurację dla gości na chrzciny bo skoro wstyd na mieszkanie kogokolwiek zapraszać.
Hahahaha rozbawiłaś mnie z rana:-D

i świetny pomysł z teściową :-)
ciszę się kochane że mój poranny wizerunek was rozbawił..
już kanapy poprane, za wiele nie wdychałam bo mam odkurzacz z przystawką piorąca co robi pianę.. teraz wszystko schnie a ja:
6611_1158337756_7235_d.jpeg

tak chciałabym.. ale dziecię do szkoły trzeba wybrać, jedzonko naszykować.. echh

Sandy dzięki jesteś nieoceniona.. u nas jest jakiś sklep z niemieckimi rzeczami muszę pójść przepatrzeć.

Ja jestem z roku Smoka i mała też.. super!
 
Do góry