reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
hej

leze w lozku i nie chce mi sie wstac
ale musze sie zwlec naszykowac kubie ubranie do przedszkola. Na szczescie R ma tydzien wolnego to go zawiezie

Sandrik hehe tak myslisz?? moze to pomylka, Sysia nie specjlanie przejmuje sie tym jak pisze posty i ze strasznie przekreca slowa no i moze tez zjada litery.
Ale kto wie zreszta

MArysia witaj

nie no dobra zwlekę sie

milego dnia
 
Krak, ja też mam problem z plecami, szczególnie popołudniu czy wieczorem je czuje, najgorzej przy wstawaniu. chyba jednak siedzenie 8 godzin przed kompem w pracy nie służy plecom w ciąży
no i postanowiłam poszukać jakichś ćwiczeń dla ciężarnych w końcu, chyba czas zacząć coś robić :)
 
Hej:)

Jutrzenko ja tez dopiero się zwlekłam bo juz Michas po mnie zaczłął skakać i przynosioc mi jedzenie :) :)

Jestem za żeby Sysia uwiarygodniła rzeczy o których pisze bo to wszystko wyglada jak bajkopisarstwo.

Krak mnie też plecy i pośladek bolą od paru dni.:(

Marysia witaj i napisz cos wiecej o Sobie.

Anja co do ćwiczeń to podaje fajna stronkę:) http://www.sfd.pl/[art]_Ćwiczenia_w_ciąży_i_w_okresie_połogu-t451674.html
 
Ostatnia edycja:
Ciacho upieczone (dwa nawet - skutki pieczenia "na oko" przy ciążowej sprawności umysłu, w pracy się jutro ucieszą:-)), pranie się suszy, a ja Wam życzę dobrej nocki i do jutra!

A co to za pysznosci zrobiłas??

erde - to jak Ci wyszły dwa to jedno nam tu na forum możesz zostawić, też będziemy się cieszyć:-)

mądrego to miło posłuchać:-D Jestem za:tak:

Hej jestem nowa.:-)
Termin porodu mam na 20 Października. Mam 21 lat, studiuję medycynę. ;-)W zeszłym roku poroniłam. Witam was. Mogę się dołączyć? ;-)

Witaj;-)

Chcialam sie tez zapytac co myslicie o tym, zeby galerie brzuszkow, wizyty u lekarza i watek zakupowy (gdzie tez umieszczamy zdjecia) zamknac (tzn "uprywatnic" ;)

I jeszcze pytanie ode mnie: czy Was tez bola plecy? Mnie od dzisiaj rana trzyma: bol w polowie plecow, niby wiem, ze w pracy siedze po 10godz, ale naiwnie mialam nadzieje, ze plecowe problemy sie zaczna jak juz bede wielgachna.

Ps jutro w pracy mam "luzy", takze poczytam dokladnie i poodpisuje Wam na wszystkie aktualne tematy :) buziaki

U nas dentysta przełozóny na kolejny tydzien bo w przedszkolu dzien ojca i matki robią...Pewnie będę beczeć ze wzruszenia hehehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam wczesnym rankiem
k,MzI5NTgyMTQsMTE5NzE1,f,garfield.bmp

tak mniej więcej wyglądam....
więc kawka.. koniecznie

dzisiaj muszę uprać kanapę w salonie bo ma 2 lata a wgląda na 10.W tym celu kupiłam Vanischa ciekawe czy podziała.

Miłego dzionka kochane.
 
A co to za pysznosci zrobiłas??
Ekspresowy placek z truskawkami, chodził za mną całe popołudnie. Owoców i kruszonki wyszło tyle, że jeszcze dorobiłam całą blaszkę zapieczonych truskawek pod kruszonką:-):-):-) :)

Mina ja meble czyszczę tym
TUBA PIANKA DO CZYSZCZ. DYWANÓW I TAPICERKI 600ML cena 13.30 PLN
bo ma przyjemny cytrynowy zapach i czyści bardzo dokładnie
Sandy, a to dostępne w normalnych sklepach też jest? Czy tylko w sieci?
 
w oczekiwaniu na miesko z grila wpadlam do Was

Mamba o rany jaka tesciowa. Trzeba jej bylo powiedziec ze to jest nowoczesne urzadzenie domu a ona jest starej daty :-D. A u niej wszystko takie och i ach jest???

..
No ja wpadłąm na pomysł że powiem teściowej, żeby zapłaciła nam restaurację dla gości na chrzciny bo skoro wstyd na mieszkanie kogokolwiek zapraszać. A i powiem Wam u bodło mnie to wczoraj i jak weszłam na mieszkanie to się rozglądałam co mam takiego brzydkiego i wiecie co: Mi się podoba, moim rodzicom również, a ona stara baba nie zna się na rzeczy. Jej np nie podoba się zę mam meble w kuchni na dole szafki ciemne, a u góry waniliowe. No to niestety nic na to nie poradze że słoma z butów wystaje.:no:
miałam pytać kto to jest?! Ale myślałam, że może osoba która udzielała się na początku i miała przerwę. Regularnym szpiegiem śmierdzi :oo:
Już się dowiedziałam o co chodzi i ja również byłabym wdzięczna gdyby te nasze watki ze zdjęciami jakoś uprywatnić.

Witam wczesnym rankiem
k,MzI5NTgyMTQsMTE5NzE1,f,garfield.bmp

tak mniej więcej wyglądam....
więc kawka.. koniecznie

dzisiaj muszę uprać kanapę w salonie bo ma 2 lata a wgląda na 10.W tym celu kupiłam Vanischa ciekawe czy podziała.

Miłego dzionka kochane.

Hahahaha rozbawiłaś mnie z rana:-D
 
reklama
Do góry