reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Mina to muszę poczytać jak mówisz że ubaw :-) A co do tej windy to rzeczywiście by się przydała :-D Ja już M zapowiedziałam, że jeszcze chwila i będzie mnie wnosił, bo ja już za nim wejdę do nas(sama góra) to jestem taka zadyszana że jeszcze przez 15 minut sapie :sorry: A jeszcze tyle czasu( i kilogramów) przede mną :-p
 
reklama
Mina, to samo cały czas powtarza mi mąż, że nasza córka jest teraz najważniejsza. A sam facet od ćw. mówił, że on rozumie, że to już koniec i głównie to mamy myśleć o napisaniu pracy.

Bellka, w wolnej chwili poczytaj dokładnie ostatnie strony. Jak ktoś to spisze to bestseller murowany :-) hehe. A i fajnie, że komunia udana. Odpocznij sobie teraz :-)

Ja dzisiaj chyba pokombinuję w garderobie żeby znaleźć miejsce na ubranka Małej. Najchętniej kupiłabym jakąś komodę, ale chyba już jej nigdzie nie wciśniemy :-( I tak przed narodzinami małe przemeblowanie trzeba będzie zrobić.
 
mimi oj odpocznę napewno! Chociaż mam dużo planów na najbliższe dni, m.in. leżeć i jeść :-) To ostatnio dwa moje ulubione zajęcia, no i jeszcze kupowanie rzeczy dla naszej córeczki :-)
A my komodę właśnie kupiliśmy, i już jest częściowo zapakowana. Siostra chodzi ciągle i układa ubranka. I tak to wszystko będzie trzeba poprać, ale poukładałam już wszystko rozmiarami i rodzajami ciuszków, żebym wiedziała ile czego mam.
A tak poza tym to dużo ciuszków na 56 kupujecie? Bo ja mam kilka śliczności, i mam nadzieję, że córeczka nie będzie jakaś bardzo duża. Ja urodziłam się tylko 50 cm, no ale M i jego rodzeństwo to były dosyć duże dzieci i tak się zastanawiam teraz :confused:
 
A tak poza tym to dużo ciuszków na 56 kupujecie? Bo ja mam kilka śliczności, i mam nadzieję, że córeczka nie będzie jakaś bardzo duża. Ja urodziłam się tylko 50 cm, no ale M i jego rodzeństwo to były dosyć duże dzieci i tak się zastanawiam teraz :confused:

no właśnie ciężko trochę to przewidzieć na tym etapie; ja podobno miałam 57cm, więc pewnie w 56 bym nie weszła; a wczoraj rozmawiałam z koleżanką która urodziła córeczkę 61 cm, więc sporo ubranek nawet nie próbowała zakładać; ja się więc chyba za bardzo nie rozpędzam, po parę sztuk tych małych; jak będzie blisko końca to już prędzej się da ocenić rozmiar - na szczęście jest allegro więc zawsze można coś w miarę szybko dokupić z dostawą do domu
 
ja ciuszki mam kilka takich troche wiekszych. małe może potem kupimy lub od koleżanki będę miała. ja jestem niska ale mój B wyski więc nie wiadomo po kim wzrost odziedziczy. :-D

paula ciekawy artykuł.
 
Witam mamusie,ja już w pracy ale śpiąca jestem jak nie wiem bo koszenie trawy na osiedlu okazało sie być rzeczą niezbędną o 6 rano i było tak głośno że nie mogłam już dalej spać.
Ból pleców mam okropny,jak sie rano obudze to wstać nie moge,potem troche mija jak rozchodze i czasem wieczorem znowu.
Akcja z Sysia od poczatku dziwna,ale na wszystkich forach to sie zdarza,no trudno.
Miłego dnia brzuchatki:-)
 
Hej dziewczyny!

Ja dziś obudziłam Szymka do przedszkola, po 6, mąż go zaprowadził a ja poszłam jeszcze w kimono. I śniło mi się, że Szymon sam przyszedł z przedszkola do domu i dzwoniłam tam dlaczego go nikt nie upilnował i jak to możliwe, że dziecko niezauważone wyszło z przedszkola. Taki może mało hardkorowy, zero truskawek w nim :-D

Ja na innym forum już jestem zarejestrowana 5 lat i nie takie sysie tam miałyśmy :-D

Za mną chodzi ta babka pomarańczowa, mniam... :-)

Bellka, ja miałam przy Szymonku takie maleńkie pajacyki, on się urodził mały (51cm i 2790g) a i tak dał radę tylko tydzień w nich pochodzić:-) Na początku noworodek jest taki pokurczony, więc nawet te ciuszki na styk mogą być dobre.


Jak dla mnie to troszkę za dużo tych wątków:-( Staram się nadrabiać regularnie główny wątek a stąd moderatorzy przenoszą np. infa z wizyt i potem jestem nie na bieżąco. A nie dam rady być na bieżąco jeszcze na minimum trzech innych...:-(
 
reklama
karola.m czytam czytam tylko czasem kisiel zamiast mózgu daje się we znaki;-) kurde ja zawsze się zastanawiałam jak ktoś może zniszczyć coś komuś czy ukraść czy oni nie myślą że wyrządzają krzywdę drugiemu człowiekowi....

sysia nie ośmieszaj się więcej ...................... aaaaaaaaa i zakładanie nowych kont i wymyślanie nowych historii nie ma sensu bo administracja może dojść cię po IP tak na przyszłość jakby ci przyszło robić gorsze rzeczy to nie jesteś anonimowa w necie,można szybko ustalić kim jesteś i możesz ponieść karę w całkiem realnym świecie ............

Mi się juz 2 raz zdarzyło nie wyłączyć zelazka z pradu...

hahahhahaaha no ładnie wiedzę że kisiel ksielowaty zalewa nasze biedne mózgi


Witam wczesnym rankiem
k,MzI5NTgyMTQsMTE5NzE1,f,garfield.bmp

tak mniej więcej wyglądam....
więc kawka.. koniecznie

dzisiaj muszę uprać kanapę w salonie bo ma 2 lata a wgląda na 10.W tym celu kupiłam Vanischa ciekawe czy podziała.

Miłego dzionka kochane.

no mina kawa ci się przyda:-D:-):-)

Mamba_2008 no moja teściowa choć ją lubię tez mi podniosła ciśnie komentują imię Maksymilian że brzydkie, bo żona kuzyna mojego męża do niej lata w tamtym roku urodziła syna i chciała dać mu Pawełek alej kuzyn się nie zgodził i przekonała moją teściowa jakie to śliczne imię Pawełek no i jakoś do niej niej przemawia że mnie się nie podoba no cóż życie .... co do twojej sytuacji to super rozwiązanie z tymi chrzcinami;-)




Witajcie, dziekuje za wskazowki dotyczace naszej grupy, popaczylam i znalazlam :)

Taka ciekawostka, spotkalam dzis rano w kantynie moje kolezanke, Tajke, i powiedziala mi, ze mam wielkie szczescie, ze urodze dziecko w Roku Smoka. Wg kalendarza chinskiego dzieci (a w szczegolnosci chlopcy) urodzeni w Roku Smoka sa "dziecmi szczescia" :) Rok Smoka wypada tylko co 24 lata, kolezanka mi mowila, ze ponoc wiele kobiet specjalnie zachodzilo w ciaze (a nawet planowalo in vitro!!) tak, zeby urodzic w 2012 :)
Lucky us!!
Postanowilam sprawdzic te informacje, i wpisujac w google "dzieci urodzone w Roku Smoka" nie wiedzialam, od czego zaczac czytac, tyle tam tego jest ;)

Jeden z artykulow:

Dlaczego warto urodzić dziecko w 2012 roku? - Kobieta w INTERIA.PL - miłość, moda, zdrowie kobiety, zdrada, uroda

też o tym słyszałam ;-):-)
sandy tez muszę wypróbować ten płyn


buziaczki dla całej reszty na pewno kogoś pominęłam ale proszę się nie gniewać to tylko ten kisiel daje się we znaki
 
Do góry