reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Wiedzą ,że ruszam z remontem na dole,to przyszli se zapytać kiedy będę robić rodzicom pomnik na cmentarzu..,i po co zmieniłam dach ,jak mogłam nowy dom wybudować na drugim końcu działki.
I czy dzieci pojadą na wakacje bo im się należy zmiana klimatu..
 
reklama
a chusteczka ich to obchodzi..
nie cierpię jak się ktoś wtrynia w moje sprawy.. od razu walę "nie twój interes"
niech pilnują swojego podwórka..
 
nie ma to jak "ciocia dobra rada" takich to trzeba w zalążku.. ja mam to samo jak mi ktoś radzi odnośnie ciąży ,odżywiania itd.. i to osoba bezdzietna z dużą nadwagą.. skąd się takie biorą?
 
aguga mamy podobny wiek ciąży i chyba jesteśmy podobnie nastraszone:-D próbowałam z tym walczyć ale chyba się nie da........:-D:-Dszczególnie w pierwszej ciąży każde kłucie, ciągniecie lub nawet najlżejszy ból potrafią przestraszyć i człowiek nie wie czy już dzwonić do lekarza czy co, chciałabym wiedzieć jaki rodzaj bólu czy innego dziwnego odczucia jest niebezpieczny dla ciąży:szok: i kiedy trzeba reagować:confused: wszystko to takie trudne:-:)-:)-(muszę zacisnąć żeby i poczekać tydzień do wizyty, moja pani doktor na pewno mnie uspokoi .. na jakiś tydzień:-D:-D
 
Musa u mnie to druga ciąża,ale nie pamiętam już czy mnie coś ciągnęło,bolało itd. Myślę,że ból nie pokojący to taki kiedy bardzo boli brzuch i występują plamienia.Dzisiaj już tych 'zakwasów'' nie czuję ;-)
 
Witam dziewczyny, słonko takie, że aż buźka się śmieje :-)

Kamii, mirinda - witajcie

mamba, ptyśka, fasolek - ja przez 10 lat mieszkałam na Karpackim :-D:-D:-D:-D, wyprowadziłam się niecały rok temu, ale mam niecałe 10 minutek autem (7 km) inne dziewczyny sobie pomyślą, że mamy w Bielsku jedno osiedle :-)
 
Witam wszystkie mamy, mam na imie Kasia i jestem tu nowa na forum. Jestem w 15 tyg ciązy i bedzie mi miło jezeli bede mogła sie do was przyłączyc, pozrawiam :-)
 
reklama
Do góry