reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Kadam, witaj :-)

A ja odebrałam Olusia z przedszkola, pobawił się jeszcze na placu zabaw, potem pojechaliśmy na lody :-) A jak wróciliśmy do domu, zjedliśmy naleśniki i znowu na dwór :-) Teraz wróciliśmy i odpoczywamy :-)
 
reklama
kadam witaj

a ja padam.. objadłam się i leżę jak foczka. Zrobiłam warzywa z mieszanki chińskiej+ piersi z kurczaka+ sos słodko kwaśny+ ryż..masakra..
dobrze że mam pepsi to chociaż coś się strawi :-p
 
Kadam witaj :-)

A ja dzisiaj znowu cały dzień na nogach po 15 dopiero do domku wróciłam. A taaaaaaaaaaaak ciepło, z jednej strony fajnie ale w aucie wydychać nie szło..
Ja mam jutro na obiadek naleśniki z pieczarkami i serkiem topionym ymmmmmmmm pyszności :tak:
 
Kadam cześć!

Wczoraj mój maluch porządnie mnie skopał. To głupie ale myślałam, że mi wykopie dziurę w skórze. Chyba jest za mały by jego zmiana pozycji była tak odczuwalna? Bo to było trochę niepokojące, jakby się złościł czy coś haha. :-)
A co to będzie dalej?! :szok:
 
aguga mamy podobny wiek ciąży i chyba jesteśmy podobnie nastraszone:-D próbowałam z tym walczyć ale chyba się nie da........:-D:-Dszczególnie w pierwszej ciąży każde kłucie, ciągniecie lub nawet najlżejszy ból potrafią przestraszyć i człowiek nie wie czy już dzwonić do lekarza czy co, chciałabym wiedzieć jaki rodzaj bólu czy innego dziwnego odczucia jest niebezpieczny dla ciąży:szok: i kiedy trzeba reagować:confused: wszystko to takie trudne:-:)-:)-(muszę zacisnąć żeby i poczekać tydzień do wizyty, moja pani doktor na pewno mnie uspokoi .. na jakiś tydzień:-D:-D

mam tak samo, ciągle coś pobolewa, czasami nawet nie jestem w stanie zlokalizować gdzie mnie boli, po prostu gdzieś w brzuchu i diabli wiedzą czy to macica, jelita, więzadła czy coś jeszcze innego. Też bym chciała wiedzieć jak wygląda ból z którym należałoby jechać do szpitala, póki co też czekam na wizytę i pewnie też na góra tydzień po niej będę spokojna;-)

ja póki co nadal jestem w gronie "nie czujących ruchów" ale dziś jak podsłuchiwałam młode detektorem to kopnęło w niego i przy okazji w moją rękę, która leżała obok tylko, że od środka nic nie czułam :-(

kupiła sobie wczoraj "kojec do spania" i powiem wam, że co prawda jest wygodny ale ja jakoś czuję się przez niego ograniczona i wierciłam się non stop w nocy, może z czasem się przyzwyczaję

pisałyście wcześniej o soczewkach ja od początku ciąży nie jestem w stanie ich nosić, czuję jakbym miała piasek pod powiekami a wcześniej przez 7 lat nosiłam non-stop

Kadam cześć!

Wczoraj mój maluch porządnie mnie skopał. To głupie ale myślałam, że mi wykopie dziurę w skórze. Chyba jest za mały by jego zmiana pozycji była tak odczuwalna? Bo to było trochę niepokojące, jakby się złościł czy coś haha. :-)
A co to będzie dalej?! :szok:

no widocznie ci się mamuśka należało ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kadam witamy,rozgość się,napisz coś więcej o sobie :-).
Sonkaa no nie żartuj,hehe,no to teraz zlot ciężarnych,karpackich mamusiek musimy zrobić :-D.
Ja też czasami już coś tam czuję,albo mi się wydaje...już bym bardzo chciała!!!Ale brzuchol mi wywaliło taki,ze juz nikt nie ma wątpliwości,żem słoń :szok: :baffled:
 
reklama
Witam się i ja po słonecznym dniu!
Cały dzień spędziłam dziś na ogrodzie na leżaczku :-)
Widzę, że nie tylko ja zostałam skopana :-D Mój Maluch chyba naprawdę nie lubi jeździć autem. Dziś musiałam rano trochę autem pojeździć to normalnie przez całą drogę takie kopniaki dostawałam, uspokoiło się dopiero jak z auta wysiadłam. I jeszcze denerwują mnie te pasy!! Was też tak cisną w brzuch? Niby ciężarne mogą bez pasów jeździć, ale jednak co pasy to pasy, zawsze bezpieczniej.
 
Do góry