reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

No własnie też słyszałam wiele dobrego o Krynicy i o Limanowej (dziwne że o NS prawie nikt dobrze się nie wypowiada:-p)
a skąd ty się tak dobrze znasz na moich okolicach??? pochodzisz z NS??
Moja szwagierka [inna - mam ich sporo :D] zaszla w ciaze na jesien tamtego roku,
akurat w tym czasie strasznie chorowala i byla na antybiotykach
- zaczela plamic [ciemnobrazowe] + miala straszne bole w podbrzuszu,
poradzili jej isc do szpitala w Saczu....
A tam idioci po prostu ja 'wyczyscili', nie czekali co sie samo stanie ani nic... Byla w 6 tygodniu i stwuerdzili ze napewno poronila.... 

Szpital w Saczu to  nie szpital - ale rzeznia.... 

Tak jestem z Nowego Sacza :p 
 
reklama
Wpadam na chwile się tylko przywitać

Cały dzień nie miałam czasu rano z mlodym do laryngologa a później jak weszlam na ogródek to wyjść nie mogłam :-D Trochę się zmęczyłam ale i odprężylam przy moim ogródeczku.

Postaram się jutro troche poczutać co u was i więcej coś skrobnąć :tak:

Milej nocki
 
Kasiorzyca ja też z Podkarpacia, tylko dalej od Rzeszowa - 80 km a bliżej Ukrainy:-D a ty z których stron dokładnie jeśli można oczywiście wiedzieć
Mamba2008 rozwalił mnie na łopatki komplement lekarza pod twoim adresem dotyczący "ładnej c....":-D:-D:-Dnie mogę przestać się śmiać, przypomniała mi się równie dla mnie śmieszna sytuacja z gabinetu ginekologicznego, która przydarzyła się mojej przyjaciółce. Poszła do przychodni, poradni "k" bo dopadł ją jakiś stan zapalny, tam pani doktor, która już ledwo stoi i dawno powinna być na emeryturze przebadała ja potwierdziła stan zapalny, przepisała globulki dopochwowe, kazała stosować przez 7 dni a po zakończeniu "prowadzić obserwację zapachu majteczek, tj.wąchać je i gdy będą miały lekko octowy zapach znaczyć będzie że infekcja ustąpiła":szok:gdyby nie opowiedziała mi tego osoba której ufam w życiu bym nie uwierzyła że w XXI wieku zdarzają się takie sytuacje:-)
 
No to właśnie :tak: Ja raz na zawsze wyleczyłam się z ginekologów facetów no i tych, którzy przyjmują na NFZ. Gdybym miała możliwość wypisałabym być się z tej farsy i nie płąciła im ani grosza.
 
Witam y samego ranka :-)

Na zewnatrz super pogoda leniu****e dzis caly dzien przed domem na hustawce :-D

mimii zabilas mnie ta rurka ze smietana :tak:

mamba nie gadaj hehehe ja na karpackie mam 20 min spacerkiem mieszkam w okolicach szpitala woj :-)
a komunie mam za tydzien nie za dwa :-) 6 maja no troche ponad tydzien :-)
czytajac o twojej "c....e" przypomnial mi sie ten dowcip o pani ktora sie wybrala do gina z brokatem :-D:-D:-D
nie wierze ze sa tacy lekarze makabra,ja pamietam jak chodzilam na nfz to pani doktor leczyla mi nadzerke rutinoskorbinem :tak:
 
No to właśnie :tak: Ja raz na zawsze wyleczyłam się z ginekologów facetów no i tych, którzy przyjmują na NFZ. Gdybym miała możliwość wypisałabym być się z tej farsy i nie płąciła im ani grosza.

ja również na NFZ nie płaciłabym ani grosza z tą różnica że w życiu do gina kobiety nie pójdę.. miałam styczność jeden raz i wystarczy
faceci są delikatniejsi.

a mnie dzisiaj kłuje w dole brzucha z lewej strony.. mam nadzieję że to nic poważnego... bo na spacer z synkiem się wybieram
 
Heloł! Mamba,Ptyśka ja też z Karpackiego,hehe,chociaż teraz już tam nie mieszkam,ale mam 15 min z buta.No to kiedy jakiś zlot robimy? :-D
Mela odprowadzona,a ja nie wiem czy sie brać za porządki,hmmm,chyba idę do ogródka się powygrzewać :-),ale jeszcze poczekam ze 2 godzinki i bedzie cieplutko...

Będę zaglądać do Was.Miłego dnia Cieżaróweczki !!! :-)
 
witam wszystkie dziewczyny.

Jak fajne dzis słoneczko pieknie swieci i czyste niebo. zaraz na polko zmykam tylko czekam na moje ancymonka bo odsypia, po nocnej pobudce.

widze ze kilka dzwiczyn z podkarpackiego. ja z malopolskiego ale do rzeszowa tez mam 80 km. Mam do tego miasta sentyment.

a co do lekarzy gin facetow to ja mam tez uraz, byłam badana przez kilku i trafiłam na takiego ze jak badał to mysłalam ze gwiazy zobacze. Kiedys byłam u lekarza ktorego moja siosta strasznie zachwalala i moze jest dobrym lekarzem ale jest niekulturalny wobec pacjentek.
nastomiast u babek nie niałam takiego odczucia.
 
Ostatnia edycja:
Witam się bardzo słonecznie :-) Zaraz zmykam na dworek powygrzewać się trochę, Olek w przedszkolu więc mam chwilę dla siebie.

Mamba, padłam czytając o Twojej "przygodzie" z ginem :-) Ja na szczęście z żadnym nie miałam jakiś szczególnych przygód. Mam swojego stałego gina, 2 razy byłam u kobiety (tej samej) i raz u innego gina faceta. Ale lubię mojego hehe :-)
 
reklama
Witam :-)

Straszne są te historie które opowiadacie o lekarzach. Jak mogą w ogóle jeszcze tacy istnieć ... :szok:

U nas dzisiaj przepięknie... w lato niekiedy nie ma takiej pogody...
Pościel się wietrzy pranko postawione obiadek się robi ... testy na mnie czekają... :-D

Miłego dniaaa :tak:
 
Do góry