reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

ja ciutkę ogarnęłam dom poprałam ale sił barak wiec pojechałyśmy z Wiki po buty dla mnie i dla niej na wiosnę do chińskiego marketu ....

co do lekarzy nfz
to ja mieszkam w małej miejscowości jest niby jedna babka która jest dobra ale niestety do niej terminy są dramtyczne i dostać się to cud wiec wybrałam prywatnie płace dużo no cóż ...... zresztą ja do lekarza chodzę w godzinach wieczornych bo nie mam co z Wiki zrobić a z nią u lekarza to bym o połowie rzeczy zapomniała wiec zostają mi sami prywatni....



Nikola, super, że jesteś z nami z powrotem - trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :tak: cieszę się podwójnie z tego co napisałaś, bo widzę, że leżałaś w szpitalu, w którym ja chciałabym rodzić, a właśnie stamtąd mam lekarza.. Ujastek jeszcze kilka lat temu nie miał dobrej opinii, ale zdaje się, że sie to zmienia
wiesz naprawdę jestem zadowolona w każdy wtorek są dni otwarte od 14-17 gdzie można zobaczyć wszystko ....po za tym w tej chwili w ujastku jest najlepszy oddział neonatologiczny w Krakowie nowocześniejszy od tego na Kopernika i teraz ciężkie przypadki są kierowane właśnie tam a nie jak dawniej na Kopernika.....do tego czysto i nowocześnie na patologi tv w pokojach i net w każdym pokoju łazienka pokoje 3 osobowe .....położniczego nie oglądałam ale dziewczyny mówiły że tak samo.....

a ja dzisiaj dalej odpoczywam.. luteinę lekarz mi zmienił na podjęzykową a mam gorsze upławy niż z ta dowcipną.. dziwne..
mina a poza tym jak się czujesz przeszedł ból brzucha??? i oczywiście trzymam kciuki za wyniki......
 
reklama
Karola.M. moja szwagierka rodzila 2 miesiace temu w Krynicy i jest MEGA zadowolona

Ale mnie dzis meczy - normalnie masakra - boje sie cos zjesc bo wiem ze zaraz pewnie bedzie ży##nko :/// A znowu z drugiej strony takim 'pustym' zoladkiem wymiotowanie jeszcze gorzej :( Do tego mega zgaga :( 
 
sandy wiesz aż mi żołądkiem ruszyło jak sobie pomyślę że miałabym miec wkałdane cos po jakiejś nie umytej babie np oj fujjjjjjjjjjjjjj
 
Mirinda witaj:-).



Na plamy[taką z oliwki ] polecam mydło na plamy
MYDŁO NA PLAMY
DR.BECKMANN



lub inne -jest w marketach po ok 7 zł .

Niech doczyści nim wózek-zrobić mydlinki i wyczyścić szczoteczką lub gąbeczką do naczyń

Edit -doczytałam na nim teraz bo go dziś kupiłam: idealne również do tapicerki i dywanów
 
Ostatnia edycja:
kamii, Mirinda - witajcie wśród październikówek:-D

tallkaa - ja tłuste plamy zawsze płynem do naczyń zapierałam, a później normalnie do prania, na ubraniach ani śladu nie było, czy zadziała na wózku to nie wiem
 
Mamba a gdzie mieszkasz może się okaze ze mamy do siebie bardzo blisko :-):-)

Coraz więcej mam zna płeć :-) super!

A nas z mężem czeka za tydzień komunia mamy aż dwie w ten sam dzien i obydwoje jestesmy chrzestnymi wiec bedziemy osobno przez pół komunii :-( ale są też dobre tego strony podwójnie sobie pojem hahahahaha:-D:-D:-D

Ja mieszkam na Karpackim a ty?
Hahahaha ja też mam komunię za 2 tygodnie być może to ta sama kto wie:-D
 
Hej Dziewczyny!
Tez mam termin na październik a ścisłej na 26... siedzę w domku na l4
witaj mirinda... chociaż u mnie teraz na tapecie pepsi twist :-p

mina a poza tym jak się czujesz przeszedł ból brzucha??? i oczywiście trzymam kciuki za wyniki......
brzuch boli w miejscu wkłucia..w końcu wszystkie powłoki miałam przekłute..
ale dzisiaj wstałam i kuchnię ogarnęłam
muszę się czymś zająć w oczekiwaniu na wyniki a to 3 tyg.. masakra
 
reklama
Kamii, Mirinda, witajcie :-):-)

A ja dzisiaj dosłownie padam po całym dniu. Od rana na nogach i na nic nie mam już siły. Kładę się zaraz i odpoczywam, chociaż zasnę pewnie dzisiaj jak dziecko ;-) Jutro robię sobie wagary, nie jadę na wykład i zamierzam odpocząć po dzisiejszym dniu. Podobno ma być ładna pogoda to może wygrzeję się na słoneczku.

A i dzisiaj jak szłam na zajęcia przez Krakowskie Przedmieście nie mogłam się oprzeć i wstąpiłam na rurkę z bitą śmietaną, była wręcz boska :-) Mam taką ochotę, że chyba jutro skoczę u nas do cukierni i kupię ze 2 od razu :-)
 
Do góry