reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Kami150, witaj i czuj się jak u siebie :-)

Powitania również od naszej pani moderator Azorka84 (tymczasowo bez netu - na wakacjach) ;-)
Rozgość się.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No poczytałam i znalazłam w końcu chwilę na relaks z wami :-)
Nikolaa widzisz nic się nie martw wszystko teraz już bedzie dobrze :tak:

Mina29 rosnę rosnę chyba aż za bardzo hehehe :-D

kamii150 witaj :-)

Mamba a gdzie mieszkasz może się okaze ze mamy do siebie bardzo blisko :-):-)

Coraz więcej mam zna płeć :-) super!

A nas z mężem czeka za tydzień komunia mamy aż dwie w ten sam dzien i obydwoje jestesmy chrzestnymi wiec bedziemy osobno przez pół komunii :-( ale są też dobre tego strony podwójnie sobie pojem hahahahaha:-D:-D:-D
 
Sandy toż to szok. Ja widzę ze wziernik zawsze wrzuca do kosza po uzycie i zawsze zakłada rękawiczki z paczki. Wrrr az mną wstrząsneło.

Witam nowa mamusię. Mam córeczke z 13 pażdziernika;-)

Robie włąsnie rogale francuskie z feta... i ide zaległosci nadrobić.
 
Sandy to straszne ...


kamii150 witaj


ptyśka i to najważniejsze że podwójnie pojesz ;-) hehe trzeba znaleźć w każdej sytuacji jakieś plusy

A ja właśnie wróciłam od siostrzyczki. Byłam zobaczyć ten wózek od jej koleżanki i mam wielki dylemat :-(. Chce tylko 400zł za spacerówkę i gondolę ale... no właśnie jest zawsze jakieś ale...
Ma wielką plamę od oliwki na gondoli... bardzo brzydko to wygląda... może szłoby to dać do pralni ale nawet nie jestem pewna w 100% czy by to zeszło. Są ślady użytkowania... wiadomo... no ale co nowe to nowe :-(. Szkoda mi trochę bo naprawdę 400zł to nie dużo a chce dorzucić jeszcze krzesełko do karmienia ale sama nie wiem :-(
 
Talka uruchomiłam pana google w sprawie plam z oliwki i sia różne wersje...niby się da wyczyscic ale czy z tapicerki wózka tego jeszcze chyba nikt nie próbował.

Mirinda witaj. Kilka tygodni temu mogłam zabic za mirinde hehehehe
 
reklama
Do góry