reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

hej,
jestem po wizycie;) Lekarz sie spoznil 30 minut, a ja bylam punktualnie, no ale dobra.... Mily byl i pokazywal wszystko Wikunii i opowiadal o dzidziusiu, bardzo sie malej podobalo. Wszystkie pomiary ok, fotki mam dla meza (ktorego wczoraj naszlo na zalenie sie, ze on nie jedzie ze mna - a po co?)
Potem oczywiscie krew na trisomie chromosomu 21 i do domu.
Zjadlam ciacho i popijam jeszcze kawke, zupe mam wiec zaraz podgrzeje i zjemy na midi, a na kolacje cos tam potem zrobie.
Mialam sie wziac za sprzatanie swiateczne, ale mi sie nie chce, hehe....
Sandy - ja tez nie zabieram zakupow tylko mi przywoza. Chyba, ze jedziemy wspolnie z mezem autem, bo nawet samej autem to mis ie nie chce tego przekladac z koszy do bagaznika i potem do domu targac.
 
reklama
hej:)

Emotion, Fasolek, Sandy, Polcia - kciuki zaciśnięte:-)
Antylopka - super że wizyta udana:-D

a ja wpadam ze skrajności w skrajność, jeszcze tydzień temu męczyła mnie bezsenność, a teraz męczy senność, przykładam tylko głowę i już zasypiam, a im dłużej śpię tym bardziej mi się chce, poza tym gdzie ten przypływ energii w II trym., do mnie jeszcze nie dotarł w każdym razie, poza tym to mam lenia ogromnego i już sama nie wiem czy to efekt ciążowy czy pogodowy, jak na razie to daleko do wiosny u mnie
nawet nie mam siły pisać
 
z tym nocnym wstawaniem tez mam problem, 3 razy w ciągu nocy minimum muszę do wc, potem za każdym razem nie mogę zasnąć a jak zaczynam odlatywać w błogi sen trzeba wstawać:wściekła/y: do pracy. to moja pierwsza ciąża wiec doświadczenia nie mam ale logicznie rozumując to im dzidzia i brzuch większy tym częściej będę musiała wstawać:szok:! bo ucisk na pęcherz większy:szok:
 
Antylopka super wiadomości.. a dlaczego fotki dla męża? a dla nas nie masz? Buuuuu :szok:
zrobie iPhonem, bo aparat maz ma ustawiony za zbyt dobra jakosc i mi nie wgrywa zdjec na forum:)
No dla meza, bo jego wczoraj jakas nostalgia naszla, ze on tez chce isc, a nie wzial urlopu i w ogole marudzil caly wieczor. Pojdzie na polowkowe, to lepiej widac, on laik jest i by mu trzeba bylo tlumaczyc i pokazywac gdzie glowa a gdzie raczka...

Musa - nie wiem od czego to zalezy, ale w zadnej ciazy nei wstawalam sikac, do samiutkiego konca.
 
ja sie zbieram z mloda do przedszkola ....SNIEZYCA ZA OKNEM:szok::szok:chyba poczekam troche jak siemloda spozni ciutke to tragedii nie bedize:tak:normalnie sypie grubymi platami ...gdzie ta wiosna ja sie pyutam:wściekła/y:
 
reklama
matka Madzi zwinęła żagle i zwiała ...oto jaka niewinna jest!!!!!

Wiki znów gorączki dostała mąż pracuje dziś do 21 aż chyba oci...je normalnie padam!!!!!!


Antylopka
super wiadomości:-)!!!!
 
Do góry