reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

sandy nawet nie żartuj to nie możliwe ...nie mam pojęcia co ci napisać!!!!!przytulam mocno!!! nie ma żadnej nadziei????
 
reklama
Sandy nie wierzę :( To strasznie smutne ,myślałam ba byłam pewna ,że limit na złe wiadomości już się wyczerpał.
Kiedy miałaś ostatnią wizytę?Zarodek na jaki tydzień wygląda ach ryczeć mi się chce
 
Witam laseczki!
Zdrówka dla chorych i powodzenia dla wizytujących!
Antylkopka dla Ciebie to już gratulacje:-)
Nikola no niezłe jaja będą Matka Madzi zniknęła rano z miejsca zamieszkania - Wiadomości - WP.PL
A u nas dziś piękna pogoda nareszcie!16 stopni w cieniu mi pokazuje termometr,właśnie "wygoniłam" Zuzkę na podwórko:tak:
Azorek nie przejmuj się ja też teraz coraz częściej tracę cierpliwość do dziecka,tyle,że ta moja koza najbardziej mnie denerwuje tym,że wszystko doskonale wie i rozumie a mimo to udaje albo głuchą albo idzie i zrobi coś czego wie,że nie wolno,wtedy zaczynam się na nią drzeć a ona mówi:mamo,wiesz,nie wolno tak czy tego robić!"a to mnie irytuje jeszcze bardziej i mówię do niej "wiesz a robisz!"
Nie pamiętam,która poruszyła temat nacięć przy porodzie,ale ja nie stosowałam żadnych ćwiczeń i masaży,byłam nacinana ale mimo to nacięcie pękło dalej i to właśnie w kierunku tyłu:-(no kurde ciężko mi się to goiło,zszyte super nie było bo do tej pory jest wyczuwalne zgrubienie,wolę na to nawet nie patrzeć:-(.Boję się natomiast jak to teraz będzie...
Kobietki jakie wy witaminki stosujecie?Ja wczoraj kupiłam Femibion Natal Classic,z tego co czytam to to samo brałam z Zuzią tylko nazywało się wtedy Feminatal N ale moja Pani Gin polecała Femibion Natal 2,tyle,że jak usłyszałam cenę za miesięczną kurację i jeszcze,że trzeba 2 kapsułki łykać wydało mi się to nie bardzo.
Idę zająć się czymś pożytecznym:-p
 
Marteczka ja nie stosuję żadnych witamin,wyniki z krwi mam dobre .Mój ginek nie jest za takimi witaminami lepiej dostarczać z jedzenia.Jak wyniki będą gorsze to wtedy pomyślimy
Smutno znowu na wątku się zrobiło :-(
 
O F..k!Sandy strasznie mi przykro:-:)szok:Kurde może Ty biedna jako matka coś przeczuwałaś złego i spać nie mogłaś...:sad:Trzymaj się cieplutko i dzielnie!A i mam nadzieję,że wszystko co złe już sobie pójdzie z tego forum:hmm:
Aguga ja też się staram dobrze odżywiać i zdrowo i do tej pory brałam tylko kwas,ale Pani Dr mówiła,żeby sobie brać
 
Boże Sandy tak mi przykro (łzy same lecą) . Trzymaj sie mocno !!! Już myslałam że limit złych wiadomości wyczerpal się na naszym forum.....
 
reklama
Do góry