reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Witam się z herbatką :-D.
Eliana witaj,rozgość się :tak:.
Marteczka gratuluję zkupu pralki .
Nikolaa zdrówka.

Wczorajsze zakupki udane,włoski zafarbowane,jeszcze tylko fryzjer został,ale to może jutro...
Kupiłam farbę SYOSS NATURE o obniżonej zawartości amoniaku,a wyszło spoko,ja niestety też już mam siwe i muszę co miesiąc farbować :crazy:.
Poza tym Amela była wczoraj taka wkurzająca,że miałam juz dość.Cała noc mnie brzuchol bolał,zresztą teraz też,chyba z nerwów i ze stresu.
Dzisiaj wizyta!!!Tylko po L-4 ale mam nadzieję na usg i badanie,idę do nowej lekarki i nie wiem w sumie jak bedzie.
Trochę dziewczyn dzisiaj wizytuje,więc POWODZENIA!!!
 
reklama
witaj Eliana ;-)

Sandy - miałam ten sam problem, ale na szczescie po 2 tygodniach wstawania w nocy, moge teraz chociaz do 6 pospać ;-)
podbijam temat z moim nieszczesnym antybiotykiem - Rolicyn- w necie oczywiscie informacja, ze tylko w szczegolnych przypadkach mozna w ciąży go zażywać - sama nie wiem co robic, nie wykupiłam go jeszcze, bo sie boje :-( kompletnie nie znam tego antybiotyku, moze macie jakies info albo doswiadczenia z nim związane?
 
biedna Sandy:-( mi dzisiaj śniło się, że moja ciocia częstuje mnie drożdżówkami miała ich cały talerz, takie pyszne, niestety nie zdążyłam zjeść bo obudziłam się na siku i odkryłam, że jestem głodna jak diabli nawet przeszło mi przez myśl, żeby coś zjeść ale na szczęście zasnęłam. Pamiętam jak znajoma gdy była w ciąży budziła się w nocy i smażyła jajecznicę :eek: chyba niebawem i mnie to czeka.
 
Hej :-) A ja już zrobiłam Olusiowi wolne od przedszkola i siedzi ze mną w domku :-)

Ja w pierwszej ciąży też potrafiłam w nocy jeść, ogólnie miałam ogromny apetyt, zobaczymy jak teraz będzie. Póki co raz mnie mdli a raz zjadłabym wszystko hehe. Chociaż od paru rzeczy odrzuciło mnie totalnie.

Sandy, kurcze nie ciekawie tak z tym snem. Nie chodzisz potem w ciągu dnia padnięta, albo nie odsypiasz jakoś??

Eliana, witamy i zapraszamy :-)
 
Witam się bardzo słonecznie :-)

Eliana witaj


Tak rozmawiacie o farbowaniu i fryzjerze że chyba też się jutro skuszę. Wczoraj zrobiłam mojemu miłemu awanturę że wiecznie nie ma dla mnie czasu a że nie mam prawajazdy to nawet nie mam jak na zakupy pojechać a go to oczywiście g... obchodzi. :wściekła/y: Po długim przemyśleniu powiedział że jutro weźmie sobie wolne :-) ależ ja mam dar przekonywania hehehe... i już cały dzieć mam rozplanowany. Zakupy, fryzjer, spowiedź... itd

A teraz czeka mnie zmiana pościeli, pranie, kurze, odkurzanie, :no: wiecznie to samo....

kciuki zaciśniete :tak:
 
emotion_sickness na którą masz wizytę?? Ja mam być między 14-17,ale jadę już po 13,bo kawałek mam,biorę siostrę,coby mi było razniej czekać i mniej się stresować.
Oby było wszystko dobrze!!!
 
Sandy ja znam tylko olejek na po porodzie jak sa szwy zalozone:tak: atakiego do mazasu to nieznam;-)
ja dzis padam na ryjek myslalam tez zeby na bb zareknac w nocy...amelkowna od 2 w nocy jeczala...nie nieplakala tylko takie zawodzenie maz zmienil jej pamka a ona znow i tak do 5!!!!!!!!!!! o 5 wstala przeszla sie do stolowego wyjela zabawki:szok:nosz qrw... jak wstalam warknelam na nia mowie jej ze jest srodek nocy i ma isc w tej chwili do lozka a ta w ryk:confused2:to ja zaniodslam zmienilam znow pampa zrobilam mleko i tlumacze (przysiegam tak mnie nerwy poniosly ze myslalam ze jej trzepne bo zaczela sceny robic aja od 2 w nocy do niej lazilam co 20 min bo zawodzila!!).....zasnela dopiero po 6 rano no szlag by to.....ja kimnelma raptem godzinke:zawstydzona/y:padam na pysk i jeszcze oczy mam napuchniete bo jak sie tak na nia wydarlam to poszlam sie wyryczec u siebie bo to taka moja bezsilnosvc plus hormony ze sie darlam na nia:zawstydzona/y::-(mam straszne wyrzuty sumienia i dotego brzuch z nerwow boli troche ale wzielam nospe i powinno puscic...no dola mam za te nocke dizsiaj:zawstydzona/y::-(
 
reklama
Do góry