reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Majeczka pierwsze słysze o tym antybiotyku wiec nie pomoge.
Sandy wspólczuje bezsenności, ja miałam tak w pierwszej ciąży i nic nie pomagalo a w irl żadnych prochów nie chcieli przepisac.
Azorek to ale miałas nockę, ciekawe cos sie malej porobiło_Oby to była jednorazowa akcja.
Antylopka gratuluje udanej wizytki :)
Aguga co do szukania serduszka to mi połozna szukała tak na poziomie lini majtek czyli tak bardzo nisko i jechała w strone pępka.A juz myslalam ze dzidzia wyżej jest.

U nas dziś niby sloneczko ale taki wiatr ze strach wyjśc a ja muszę do sklepu skoczyc i jeszcze z mlodym nie ma kto zostać.Musze go opatulić i jakoś dojedziemy.
 
reklama
Witajcie
Azorek nie martw się na zapas.Początek może być trudny,ale nie musi,Amelka będzie Ci pomagać jako starsza siostra.
Sandy to faktycznie z tym spaniem masz przerąbane. Ja od 4dni budzę się 2 razy w nocy o stałych porach i mam problem z ponownym zaśnięciem.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Mi dzisiaj doszedł ten detektor i za cholerę nie mogę odszukać serduszka.Słyszę przelewanie,ruszanie i jak we flakach mi jeździ ,ale serduszka nie słyszałam tzn wydawało mi się ,że coś pika ,ale to chyba nie to. Gdzie go w ogóle szukać??

Ja mam to samo z tym wstawaniem nocnym, a potem kaplica z zaśnięciem. A tak w ogóle to kiedy dokładnie ten II trymestr się zaczyna? Bo ja sie pogubiłam ?
 
Antylopka super wieści,gratulacje
Lori coś niby tam wysłuchałam po lewej lekko stronie ,ale nie wiem czy to własnie serduszko.Jak napisała Bellka raczej to jak przejazd pociągu hahaha.
Spróbuje wieczorem ,może dzidziuś się przekręcił
 
już od dwóch ni jesteś w II trymestrze zaczyna się w momencie kiedy kończysz 13 tydzień a ty już jesteś w 14
Oznacza ,że ja II też zaczęłam ?I 4 miesiąc zaczynam tak?

na naszym etapie ciąży dzieciaczki jeszcze w miednicy siedzą a nasze brzuchy to reszta wnętrzności które przesuwają się ku górze. Tu jest fajnie narysowane
Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.

To ja chyba za wysoko przykładałam hmmm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny ,było mi bardzo miło Was poznać ,jednak "człowiek myśli ,Pan Bóg kryśli ,"zbieram się za pakowanie do szpitala ,zaoszczędzę stresów opisując moją dzisiejszą wizytę ..
Dbajcie o siebie i swoje fasolki
Ola[Aniolek 04.04.2012]
 
Do góry