reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

dziewczyny o naszych bobasach

Choć każda pora roku niesie większe ryzyko rozwinięcia się określonych chorób, dzieci urodzone na jesieni generalnie są najzdrowsze i najdłużej żyją :biggrin2:


Sandy - skandal, niestety w Polsce jak rodzisz w wieku 40 lat to wielu uważa to za wpadkę, moja mama urodziła w tym wieku i też często słyszę od ludzi, że mój brat to pewnie z wpadki wrrrrrrr:angry:.

 
reklama
wyszłam z laboratorium wściekła (..)


###Na kuriera też nie muszę czekać -bo okazało się ,że sprzedali coś czego nie mają ...:wściekła/y:


kurcze, strasznie wkurzają takie sytuacje.. ja już mam gotową odpowiedź: "proszę się zająć swoją macicą!"
zwłaszcza teraz jak mam te problemy z badaniami to na wszelkie pytania na temat mojej ciąży reaguję agresją. Nie chcę nikomu tłumaczyć, litościwych spojrzeń znosić itd.. mój brzuch i ja decyduję..

a te firmy wysyłkowe tak robią.. liczą na to że wystarczy im towaru albo mają zwyczajny bałagan.. echh.. nie cierpię bylejakości w życiu i pracy

kochane.. są wyniki krwi PAPPA - zaprowadzam synka do szkoły na 13 i jadę do Wawki.. od 14 ma być lekarz i wyliczyć mi jeszcze raz ryzyko. aż się spociłam z nerwów.
 
Mina ja również trzymam kciuki!

Ja mam w rodzinie taką osobę która uwielbia dawać rady i rządzić moją osobą a jak się nie daję i czasem reaguję złością to jest wypominanie "jak to dziecko ma być radosne i spokojne skoro ty jesteś taka nerwowa" no a sama mnie doprowadza do stanu gdy reaguję złością. Na szczęście jeszcze miesiąc i będzie spokój.
 
Dzień dobry
Sandy wrrrr co za babsko wredne.Dobrze,że była na dywaniku :angry:
Mina kciuki zaciśnięte

Ja od wczoraj latam do kibelka jak oszalała,ciągle chce mi się siusiu.Czuję ucisk na pęcherz .Czy to możliwe?Ma tak któraś?
 
mina - ja również trzymam mocno kciuki
malinova - jeśli nawet jest w tym troszkę prawdy, to i tak fajnie (zwłaszcza jeśli chodzi o zdrowie) - może to dlatego, że ciąża przebiega wiosną , latem i wczesna jesienią, kiedy warzywek i owoców w opór :-)
 
reklama
witam sie i ja wreszcie nadrobilam;-):-)
Sandy a to wredne babsko...gdzie tu profesionalizm??!!!!! skopala bym jej tylek normalnie ehhh co ja to interesuje ktore to jest i w jakim wieku sie decydujesz na dziecko:crazy:przeciez to nie jej decyzja i cialo to niech spada na drzewo:confused2:



Dopiero po porodzie zacznie się prawdziwe wtrącanie do "nie swoich spraw" i to nawet ludzie na ulicy potrafią wtrącić swoje trzy grosze, pamiętam, jak obce kobiety potrafiły zaczepić mnie na spacerze z Majką, że jest nieodpowiednio ubrana lub źle przykryta (chodziło z reguły o to, że nie owinęłam jej szczelnie odcinając prawie dopływ powietrza :-) ) , a dziecko turbo zdrowe - odpukać - i zadowolone. Raz sąsiad zwrócił mi uwagę, bo Majka skakała w kaloszkach po kałużach i była megaszczęśliwa - że ROZPIESZCZAM - dziecko, to już naprawdę pojęcie ludzkie przechodzi.
Do nas na szczęście nikt się nie wtrąca, mieszkamy z dala od rodziców (choć brak instytucji babci przy dziecku bywa dotkliwy - jak nie mając jeszcze lub już niani - nie ma jak nawet wyjść do kina (no chyba, że chodzi o kreskówkę :-)) ale i komfort pełen. Choć szczerze powiem, do jednych dziadków mamy kilkadziesiąt kilometrów, do mojej mamy - kilkaset, ale tak naprawdę żałuję, że dzieci nie będą miały takiego częstszego kontaktu z dziadkami, no ale nie można mieć wszystkiego "wszystko ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne" :-D , a jak u Was , macie wśród najbliższych takich, którzy wszystko wiedzą lepiej i chętnie Was o tym informują ?
jak bylam na urlopie w pl na przelomie marzec kwiecien trafilam naprawde super pogode w uk jest jeszcze zimno bardzo ponizej 10stopni z regoly wiec pojechalam i musialam dokupic wiesenne ciuchy dla siebie i mlodej bo ja przegrzalam w pierwszy dzien:zawstydzona/y: i tez obce babiszcza na ulicy: ale pani porozbierana (t-shert krotki rekaw i jeansy) to jeszcze nie lato chora pani bedzie a dziecko!!! niech ze pani jej czapke zalozy i kurtke to jeszcze zazimno!! (+17+20stopni) masakra jakjas co ich to interesuje do jasnej anielki?? dla mnie +17 to juz upal bo nie ma tu takich temperatur czasem nawet latem jest chlodniej:confused2:moja amelkowna tez skacze w kaluzach i nie ma kaloszy (ma wysokie podbicie i nie umiem jej doapsowac takich) wiec juz sobie wyobrazam jak by sasiad zareagowal na moje dziecei mokre po uszy i w trampkach skaczace po woedzie:laugh2:


MINA trzymam kciuki
 
Do góry