reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
azorek - no takie bywają właśnie obce babska :-), ale najlepszy numer zrobiła moja przyjaciółka , która na pierwsza wizytę u teściowej z przejęcia (chcąc pokazać się z jak najlepszej strony jako zorganizowana i odpowiedzialna matka) zapomniała torby z ubrankami na zapas i pampersami , a synio oczywiście pierwsze co zrobił po przyjeździe do babci, to kupę - paskudząc ubranka :-D i wylądował w podkoszulku babci, a tatuś szukał czynnego sklepu (a to była niedziela) , żeby synkowi pieluchy kupić, zaś kumpela zaliczyła wykład o zorganizowaniu i jego zaletach :-D
 
sonkaa to niezle kolezxanka sie pokazala;-):-D ja nie mam parcia zeby przy tesciach czy innej rodzinie zablysnac i mam gleboko w powazaniu co mowia i jak komentuja kazdy kto mial swoje dzieci mial swoja szanse by sie wykazac i ja nie dam sie manipulowac wole zyc po swojemu w swoim tempie i mam gdzies rady dobrej cioci itd itd kazdy mnie zna na tyle zeby wiedziec ze jesli czegos nie wiem to pytam a niechcianych rad zbytnio nie biore pod uwage :sorry:
 
azorek, a jej właśnie zależało, bo to krótko po slubie, pierwsze dziecko, dzisiaj obie się z tego śmiejemy a im ona do "mamusi" ma juz dystans. Fajnie powiedziane, że każdy miał szansę się wykazać przy swoich dzieciach, dobre :-)


zmykam do popołudnia, pora obiadku :-)
 
Mina kciuki zaciniete musi być dobrze!!!

Sandy mam nadzieje ze to babsko usłyszało od przelożonego i w przyszłosci trzy razy się zastanowi zanim coś palnie. Mnie zawsze zastanawia skad się tacy głupi ludzie biorą????
 
dziweczyny mam pytanko do was do tych co juz kolejna ciaze przechodza: czy wam tez jakos tak szybciej teraz tygodnie uciekaja??? ja nie wiem czy to przez moja prace do ktorej chodze by zrobic swoje i wyjsc tzw od piatku do piatku czy co...no przez towarzystwo w pracy chodze tam by kasa jakas byla choc niewielka ale jest i tak mi tygodnie jakos leca dziwnie szybko:eek:
 
witam:)

Mina - kciuki zaciśnięte, oby wyniki były dobre;-)
Sandy - no to niezła historia, czy ludzie naprawdę nie mają swego życia, żeby w cudze się wtrącać

ja to już się obawiam dobrych rad teściowej, od swojej mamy też się pewnie nasłucham ale to jakoś łatwiej będzie przełknąć, poza tym wiele pewnie będę podzielała bo w końcu ja tak wychowana

udało mi się przeczytać co naskrobałyście bo od wczoraj mam zaległości, a teraz biegnę siebie doprowadzić do porządku bo jeszcze w szlafroku siedzę a za niespełna 2 godzinki muszę z domu wyjść
 
reklama
Dzien dobry.

Załatwiłam badania.
Zakupy.
Zaczęłam obiad.

Padam na twarz

oczywiście na badaniach panika na całego.
Jak zobaczyłam igle to zabrałam rękę.
Baba się że mnie śmiała że urodziłam dziecko a igły się boję.
No boję się.
Wolę już rodzic.
.
Idę sebkowi zupę nalac
znowu muszę wstać.

azorek mi też szybko leci.
Za szybko.
Ale jak pomyśle ile do wizyty to zawsze daleko :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry