reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Byłam u lekarza ale nic mi nie dała bo nie mam zapalenia. Jak mnie bardzo bolało gardło to psikałam Tantum Verde powiedziała ze mozna. No i kazała stosowac nadal domowe sposoby. Ja piję lipę, herbatę z cytryną,mleko z miodem, do tego kroję sobie ząbek czosnku, do nosa psikam sól morską, czasem wapno. 2 razy robiłam sobie taką miksturę: żółtko jajka utrzeć z 2 łyżeczkami cukru na biało, dodać do tego zgnieciony ząbek czosnku, następnie przegotować około szklankę mleka z łyżeczką masła i włać to powoli do tego żóltka (żeby się nie zrobiły kluchy). Pije się to powoli, nie duszkiem i nie od razu takie gorące.
Najważniejsze zeby nie dorobic się temperatury powyzej 38 stopni, wtedy mozna Apap w razie czego.
 
kkarolcia, no niestety ciężko mi idzie to radzenie sobie bo ja zawsze stosowałam krople do nosa a teraz nic :( jedyne co mi pomaga to częste mycie twarzy no i wieczorem wietrzę sypialnię...
 
No wlaśnie o to chodzi z katarem ok mój też chodził do przedszkola ale bez przesady jak dziecko jest okrutnie chore a matka tego jakby nie widzie no sory:confused:
tego to juz nie rozumie a tym bardziej że miasteczko nie jest duże i się zna ludzi i wiadomo że ma kto z dzieckiem siedzieć.

ciekawe czy prawda wyjdzie na jaw
KONFERENCJA PROKURATURY o śmierci MADZI z SOSNOWCA, 21.03.2012 - NOWE FAKTY. KONFERENCJA PROKURATURY O ŚMIERCI MADZI, MADZIA WAŚNIEWSKA, MADZIA Z SOSNOWCA, PROKURATURA OKRĘGOWA KATOWICE, PROKURATURA OKRĘGOWA W KATOWICACH, ŚMIERĆ MADZI, ŚLEDZT

o tak ciekawe, skoro prokuratura już mówi otwarcie o takich zarzutach coś jest na rzeczy

kochane ja już po wizycie, relacja w odpowiednim wątku:-D
 
Petaluda ja byłam z przeziębieniem u lekarza,na ból gardła ,głowy itd przepisała mi apap rozpuszczalny z wit C -super polecam. Do tego domowe sposoby mi pomogło mleko z masłem i czosnkiem,niestety trzeba to przejść.A ginek powiedział,że tylko połozenie do łóżka może pomóc bo trzeba wygrzać chorobę
 
Dzieki dziewczyny. Jutro sie zaopatrze w tantum albo pojde do lekarza..w miód, czosnek, cytrynke kupiłam dziś i bede sie leczyć. Podobno pomaga tez płukanie gardła wodą z solą. teraz mam 37,5stopni a czuje sie jakbym miała 40 :no:
 
Dzieki dziewczyny. Jutro sie zaopatrze w tantum albo pojde do lekarza..w miód, czosnek, cytrynke kupiłam dziś i bede sie leczyć. Podobno pomaga tez płukanie gardła wodą z solą. teraz mam 37,5stopni a czuje sie jakbym miała 40 :no:
Ja pognałam na drugi dzień do lekarza.Jak człowiek nie w ciązy to jakieś talbetki weźmie i raz dwa się wyleczy,ale jak ma się w sobie malenką istotę to trzeba już uważać i lepiej to skonsultować.Zdrowia życzę i oby szybko przeszło.
 
reklama
Do góry