reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Mamba to nie jesteś sama. Ja jak przeczytałam opisy porodów to się przeraziłam :szok: Więc staram się o tym nie myśleć.
Wiecie co znowu zaczęłam się martwić o Maluszka :-( Jeszcze tydzień do wizyty, chyba zwariuję do tego czasu. Staram się nie czytać już nic na necie i się nie potrzebnie nie nakręcać, ale ta wiadomość od portii jakoś mnie przybiła...
 
reklama
Mamba to nie jesteś sama. Ja jak przeczytałam opisy porodów to się przeraziłam :szok: Więc staram się o tym nie myśleć.
Wiecie co znowu zaczęłam się martwić o Maluszka :-( Jeszcze tydzień do wizyty, chyba zwariuję do tego czasu. Staram się nie czytać już nic na necie i się nie potrzebnie nie nakręcać, ale ta wiadomość od portii jakoś mnie przybiła...

Nie jesteście same ja też strasznie się boje i czarne myśli mi przychodza do glowy ale staram sie nie myślec za bardzo
 
Każda z nas tak ma,że się boi i tak bedziemy przeżywały od wizyty do wizyty. Ja mam jeszcze 1,5tyg i nie wiem jak to zniosę,ale cóż zrobić........
 
Mamba to nie jesteś sama. Ja jak przeczytałam opisy porodów to się przeraziłam :szok: Więc staram się o tym nie myśleć.
Wiecie co znowu zaczęłam się martwić o Maluszka :-( Jeszcze tydzień do wizyty, chyba zwariuję do tego czasu. Staram się nie czytać już nic na necie i się nie potrzebnie nie nakręcać, ale ta wiadomość od portii jakoś mnie przybiła...

ja mam to samo,ciągle sie martwie,szkoda że nie można sprawdzać codziennie co u dzidziusia,takie odstępy 2tygodnie albo i wiecej miedzy wizytami u lek. to jest jakas masakra.a do pazdziernika sporo czasu i nie wiem jak ja zniose to ciagłe zamartwianie sie cała ciąże;/
 
evelka, galug witajcie w gronie październikowych mam:-D

kasikd - super że wizyta udana i z maluszkiem wszystko dobrze:-D
 
reklama
kasikd wspaniależe z maluszkiem ok . Ja jak uslyszałm serduszko to sie rozpłakałam :)

Mina napisz mi proszę przepis na kopytka,pamietam jeszcze moja mama je robiła ,mniam mniam ale bym zjadła.

Ja po kolacyjce (bułeczka z serem ziarnistym i chilly ) oglądam Dobranocny ogród z synkiem:)
 
Do góry