reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

a ja wam powiem że przy 1 porodzie żałuję że tak szybko pojechałam do szpitala :D - nie ma się co spieszyć za bardzo bo tylko się tam "gnije" i ogląda cięte miny personelu ;)

co do piersi - mnie tym razem nic nie boli ani nie jest nabrzmiałe - w przeciwieństwie do poprzednich ciąż.


Mam takie samo doświadczenie:tak:
I nawet zastanawiałam się, czy przy drugim warto się spieszyć.
 
reklama
Mnie piersi raz bolą ,a raz nie.Mdłości raz są ,a raz ich nie ma, prawie 3dni ich nie miałam i też zaczęłam schizować.
 
ja jestem w identycznej sytuacji,biore od trzech dni duomox,powiem ci ze ze strachu wypytaam wszystkie znajome mamy oraz lekarzy i wszyscy twierdza ze jest to lek bezpieczny,napewno lepszy niz chorowanie bez leczenia


Jak tylko wróciłam od lekarza sprawdzam wszystkie forum na ten temat i na każdym pisze że jest to lek bezpieczny. Mam nadzieję że tak będzie ... zostało tylko czekać ... i nie stresować się nie potrzebnie bedzie dobrze !!
 
Mam takie samo doświadczenie:tak:
I nawet zastanawiałam się, czy przy drugim warto się spieszyć.

- przy drugim bym pojechała, u mnie bliska koleżanka córkę rodziła 10 h a synka 40 min i nawet mąż nie zdążył dojechać, pojechała z córką taksówką i ledwo zdążyła:-p

Cześć Dziewczynki ;)
Jestem Aga - według dzisiejszego USG 10tydz
i non stop mnie mdli :happy:

- hej, sówaczek wskazuje że dzisiaj kończysz 10 tc...to chyba jeszcze na wrzesień się łapiesz, ale my oczywiście wszystkich przygarniemy :-):-)
 
u mnie 1 i 2 poród trwały po 4 h więc nie spodziewam się i teraz rewolucji :D


wchłonęłam 2 gołąbki na obiad i teraz znowu mdłości się pojawiają - masakra normalnie
 
ja sie zdrzemnęłam trochę i właśnie jestem przymulona i taka otumaniona ... zaraz chyba zwymiotuje :eek: .... kurcze tyle żółtego sera się natarłam, że nie chce tym wymiotować bo szkoda by było.

Żeby sobie poprawić humor i nie myśleć o okropienstwach które moga sie zdążyć poprosiłam męża żebyśmy pojechali pooglądac wózki bliźniacze ;)
 
Monia - to nawiazanie do niechcianych pacjentow Twojego meza oraz postepu medycyny, z ktorego moim zdaniem mamy prawo korzystac

Mam takie samo doświadczenie:tak:
I nawet zastanawiałam się, czy przy drugim warto się spieszyć.
dlatego przy drugim porodzie, z 3 cm nie chcialam zostac w szpitalu. A w sumie, mimo ze w momencie przyjecia rozwarcie bylo o 2 cm mniejsze, urodzilam godzine szybciej niz corcie. Za to bolalo jak skurczybyk
 
reklama
- hej, sówaczek wskazuje że dzisiaj kończysz 10 tc...to chyba jeszcze na wrzesień się łapiesz, ale my oczywiście wszystkich przygarniemy :-):-)
zaczynam 10tydz - termin mniej więcej 1.10 - ale to się zmienia przy każdej wizycie (2tyg temu gin mówiła, że 4.10), bo 22 grudnia poroniłam i teraz zaszłam w pierwszym cyklu, więc nie mamy daty OM.w ciągu 2tyg mam iść zrobić dokładne USG do szpitala.
 
Do góry