reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

dziewczyny wpadam tylko na sekundę bo nie mam netu w domu będę mieć dopiero za tydzień lub nawet dwa wiec się nie martwcie jak tylko mnie podłączą to się odezwę
 
reklama
Cześć Kobitki, zanim nadrobię bo nie było mnie od piątku pochwalę się ze byłam dzisiaj na wizycie i słyszałam serducho!!! To moja pierwsza ciąża i nigdy w życiu nie czułam się tak szczęśliwa. Tego nie da się porównać z niczym. A teraz lecę czytać.

Witam wszystkie nowe dziewczyny i z tego co tam udało mi się już dojrzeć to gratuluje mamom bliźniaków!!!
 
Witam nowe mamusie październikowe!

U mnie dzis senny dzien.Od rana musiala pozałtwiac kilka spraw i strasznie sie zmeczyłam do tego wiatr wiał i myslalam ze nie zapcham synka w wózku do domu:szok:

Co do antybiotyków w ciazy to jak lekarz przepisał a wie o ciazy to mysle ze dobrze dobierze, a lepiej wziąśc i wyleczych chorobe niz zeby cos powazniejszego sie rozwineło.
 
Witam nowe ciężarówki..

a ja dzisiaj na obiadek miałam coś super smacznego co u mnie wszyscy uwielbiają: kopytka z masełkiem a ja sobie jeszcze twarożkiem posypuję.. mniam....gdyby nie ograniczona pojemność żołądka jeszcze bym wciągnęła.. a jutro przysmażane.. większy mniam..
 
Kurdę ,ale narobiłyście mi smaka na gołąbki.Ja dzisiaj poprosiłam mamcię o zrobienie ziemniaczków z wątróbką i kiszoną kapuchą mlask jakie to pyszne było.A najdziwniejsze to to ,że ja ostatni raz wątróbkę jadłam 3lata temu bo jej normalnie nie znoszę :szok:
 
to jest moja pierwsza ciaza, takze w glowie mam tysiace pytan... na pewno duza czesc pan na tym forum sa ta doswiadczone mamusie:)
No nie wszystkie ;-)Dla mnie to też dziewiczy rejs:-D
Cześć Kobitki, zanim nadrobię bo nie było mnie od piątku pochwalę się ze byłam dzisiaj na wizycie i słyszałam serducho!!! To moja pierwsza ciąża i nigdy w życiu nie czułam się tak szczęśliwa. Tego nie da się porównać z niczym. A teraz lecę czytać.

Witam wszystkie nowe dziewczyny i z tego co tam udało mi się już dojrzeć to gratuluje mamom bliźniaków!!!

Oj nawet nie wiesz jak Cię rozumiem tak to ja wczoraj skakałam pod sufit z radości:rofl2:

Poczytałam te wasze relacje z porodów i nie wiem czy mać się śmiać czy płakać. dla kogoś kto jeszcze nie rodził to naprawdę przerażąjące:szok: Choć rozumiem że po przyjściu na świat maluszka wszystkie te bóle ida w kąt i pozostaje radość z maluszka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mamba no własnie dlatego ja z pierwszym nie chciałam nic wiedzieć.Teraz owszem z chęcią poczytam co i jak bo wiem co mnie czeka itd. Najlepiej to nie wgłębiaj się w te opowieści bo zwariujesz i tłumacz sobie,że każdy poród inny itd,itd
 
Do góry