reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Właśnie obserwuje mojego synka. Trenuje wstawanie przy ławie i siadanie. Wcześniej jak wstał to stał tak długo aż się nie puścił bądź poślizgnął i bęc. Teraz powoli siada, asekuruje się jedną rączką przed upadkiem. Nawet kuca i podnosi zabawki z podłogi. Niesamowite.
Dla mam karmiących Bebiko- dawno nie byłam w Biedronce ale teraz znalazłam mleko Bebiko w większych opakowaniach 500g po 19,99. Wcześniej za 350 g w tesco płaciłam ok 15.
 
reklama
Właśnie obserwuje mojego synka. Trenuje wstawanie przy ławie i siadanie. Wcześniej jak wstał to stał tak długo aż się nie puścił bądź poślizgnął i bęc. Teraz powoli siada, asekuruje się jedną rączką przed upadkiem. Nawet kuca i podnosi zabawki z podłogi. Niesamowite.

Super! Paweł jeszcze daleko od takich wyczynów. Narazie trenuje "mama".

Paweł skończył 8 miesięcy. Tak więc smacznego!
Zdjęcie ściągnęłam z google
 
Super! Paweł jeszcze daleko od takich wyczynów. Narazie trenuje "mama".

Nat od wczoraj wreszcie zaczął "tata' mówić. tatuś oczywiście zachwycony i dumny jak paw ;-)
Kasik, gratuluję osiągnięć synka.

jejku Pesca, litości nie masz! ale wyskoczyłaś z tym tortem a ja mdłościami teraz na takie rzeczy reaguję;-)
ps. ciekawe jak taki można zrobić
 
a ja kupiłam ostatnio w biedronce majtochy Dada pantsy. i szczerze to są super, cieniutkie, wygodne do wkładania. zakładanie normalnego papmka to u nas katorga gdy mały lata gdzie chce
 
vinga są specjalne barwniki, które się dorzuca do biszkopta-szczerze mówiąc bardzo zmieniają smak niestety nie na plus.
Chyba muszę wypróbować te pamperso-majteczki :p ostatnio mam to samo co Wy, ubranie pampersa graniczy z cudem!
Ja jeszcze z małym na cycu, ale często korzystam z tej strony Promocje dla dzieci przy poszukiwaniu pampersów:)
Moje małe dzisiaj postanowiło chyba nie spać i ćwiczy w łóżeczku wstawanie i siadanie..zwykle o tej porze już śpi.
 
Sa barwniki ale jakie trzeba mieć zdolności żeby takie cos stworzyc:-)

ja kiedyś siostrzenicy do gotowania pierogow zlałam niebieski barwnik- fajnie wyglądały ale sie nie chycila a smak faktycznie nie bardzo- gorzki- jakby atrament:-/

u nas niusia pierwszy raz od wyjazdu taty spi w łóżeczku- czyli pierwszy raz od 3 tyg :-) i jakoś dziwne ale sie na flasie nie budzi jeszcze- powinna o 22 wiec pół godz spóźnienia. A ona raczej sie nie spóźnia na flaszkę o tej porze- nieraz sie smieje ze na zegarek w tyłku:-)
ciekawe jak noc minie?:-);-)
 
reklama
Do góry