reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

cista piekne masa z bitej śmietany i mascarpone mniam ja robie takie cos na biszkopcie jasnym tylko jeszcze smaruje biszkopt masa krówkowa ( kajmak ) dopiero potem bita śmietana aaa i w środkowej części jeszcze układam delicje polecam bardzo dobry i szybki torcin taki karmelkowo krówkowy mniam :)

Bebilon w carrfour po 41 zeta .
 
reklama
Hej dziewczyny,ostatnio pisałam Wam ze wysylam małego do żłobka i musze powiedziec ze to bardzo dobry pomysł bo człowiek ma troche oddechu od dziecka;)jak widze jak starsze dzieci przeżywają rozstanie z rodzicami to wole że moj poszedl teraz bo nie bardzo to przezywał,podoba mu sie ze są nowe ciocie:)jedyny minus że po paru dniach chodzenia do żłobka mały sie pochorował ale dzieci i bez żłobka chorują:/czy wy też macie bóle kręgosłupa?ja mam takie bóle ze ledwo stojechyba we wszsytkich odcinkach a do tego bark i łopatka tak mnie rwą że ruszenie ręką powoduje mega ból. jak macie jakieś sposoby na walkę z bólem to piszcie;)
 
a mnie pomimo ciąży i częstego noszenia małego nic nie boli. debi może przejdź się do lekarza, da skierowanie na jakieś masaże czy coś w tym stylu?
ja jestem całkowite beztalencie piekarnicze :p ogólnie lubię i potrafię gotować ale ciasta to nie jest moja mocna strona
 
Ja mam bóle szczególnie w odcinku krzyżowo lędzwiowym i szyjnym. W sierpniu idę na rehabilitację m.in.masaże.Kiedyś miałam stłuczkę i teraz często ból powraca, czasem jest nie do zniesienia-rwa :( przejdź się do ortopedy lepiej.
 
Mi właśnie masaże zawsze najbardziej pomagały na kręgosłup. Dobry masaż boli jak ch...a i się chodzi trochę połamanym po nim, ale działa-przynajmniej na mnie:)
 
ulala masz wysoki próg bólu może:) mi tak zawsze moja masażystka mówiła, zresztą nie tylko ona, że dobry masaż boli. Inna sprawa, że należę do bardzo szczupłych osób więc ból jest pewnie przez to większy, ale taki ból to ja akurat lubię:)
Fajnie, że się wreszcie pogoda poprawiła tylko szkoda, że w urodziny rocznicę ślubu będę sama...bez M:(
Miłej soboty dziewczyny, ja dzisiaj zmykam na piknik-trzeba się jakoś pocieszyć:)
 
elutka ja tez w tym mc mam rocznice slubu 17 czerwca juz 17:) mam wysoki próg bolu bo jak prądy mi ustawiaja to pytaja czy już bo strasznie wysoko a ja nic nie mówie a innych juz podobno boli więc cos z tym progiem bólowym pewnie jest:) ale tu pusto sie zrobiło:) forum zamiera :)

a pogoda wreszcie superowa :)
 
reklama
A na forum nas coraz mniej.

KAROLA, ESI, CHARLOIS, MALINOWA i inne od dawna nie spotykane, jak tam wasze kruszynki?

Pogoda piekna wiec okupujemy wies bo w Krk udusic sie idzie.
 
Do góry