reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Elutka w ta pogode na czwartek w polowie wierze. Odkad pamietam w Krk na Boże Ciało rano jest upal a poznym popoludniem burze.
Ulala wozek bardzo ladny, skusilabym sie gdyby byl chociaz pare stowek tanszy :-D a co do zimna, ja ostatnio farelke wlaczylam :-D
Misza moja tez sie nie budzi w trakcie, ale zazwyczaj po :-D:-D lozeczko mam kolo siebie
Kasik powodzenia w podrozy!!!


Juz pare miesiecy temu planowalam kupno nowego fotelika a my nadal jezdzimy w starym :-D:-D Młoda ledwo sie miesci ale tak jakos wyszlo wtedy z kupnem. W piatek albo we wtorek wybieramy sie do Factory outlet ( krakowianki raczej wiedza gdzie to ;-)) i tam jest Smyk Megastore. Ostatnio tam bylam i sa pozadne foteliki pare groszy tansze niz w normalnym smyku a o entliczku-pentliczku juz nie wspomne :) spacerowki-parasolki tak samo.
 
reklama
Paulina już kiedyś pisałam a propos fotelików. Póki dziecku główka nie wystaje z fotelika to jest ok. Na większy powinno się zmienić jak dziecko ma tak 8,5-9msc. Ja tez już dawno chciałam zmienić, ale znajomy z entliczka mnie oświecił, że to za wcześnie, bo kręgosłup jeszcze za słaby. Smyk rzeczywiście jest wielki w Factory:)
U nas mały lubi się obudzić w trakcie lub tuż po:)
 
hej dziewczynki :)
Misza, również współczuję okresu, ja po ponad dwóch latach bez miesiączki będę się pewnie czuła jak bym po raz pierwszy dostała hehe
u nas już któryś dzień z kolei ciągle pada. jest okropnie.
Nataniel rozrabia okropnie. teraz stoi przy komodzie i próbuje moje kosmetyki ściągnąć...:confused: ponadto zaczął się sprzętem rtv interesować :p:p dekodery do tv są zdecydowanie za nisko, bo w zasięgu jego rąk. wlezie wszędzie a ja się wkurzam ehh.
my fotelik już dawno temu zmieniliśmy, mały zdecydowanie tak woli podróżować bo wszystko widzi. w niedzielę wpakowaliśmy go na próbę do małego fotelika i w ogóle już się nie mieścił, nogi od kolan na zewnątrz...
 
vinga nogi mogą zwisać, chodzi o to żeby główka nie wystawała. Ja tam wolę zaczekać...mój mały też się buntował jakiś czas, ale mu przeszło.
Mojego małego też bardzo interesują wszelkie kabelki, piloty, telefony...
Tutaj tez pada i pada i jest wstrętnie..
 
Hey dziewczyny :-)
vinga jak tam samopoczucie??? Jak brzuszek? Termin jakiś wyznaczony? Zdrówka i postępów w tyciu :-p To Ci łobuziak rośnie, teraz fajnie, że dzieciak ciekawy wszystkiego i ruchliwy, oby naszym chłopakom to łobuziarstwo nie zostało do 18tki. Wczoraj z moim rozmawialiśmy, że zazwyczaj rodzice snują plany co do dzieci: lekarz czy może prawnik...a my się śmialiśmy, że nasz młody dzwoni żeby go z izby wytrzeźwień odebrać i zapłacić mandat.:-) Nie wiadomo co to porośnie i jak to zrobić żeby na CZŁOWIEKA wychować...
ulala Tobie też zdrowia dla Ciebie i Igora. Ale się wylaszczysz na tych masażach. :-p
U nas dziś pierwsza noc bez budzenia się z powodu zatkanego nosa. Do tego w mieszkaniu chłodno (mieszkamy na parterze, niby ocieplone ale stare bloki) i wczoraj myślałam własnie o zakupie farelki jak ty masz paulina ale liczę na te "upały" od czw. i sobie odpuściłam extra zakup. Na spacerze nie byliśmy od 8 dni, świra już dostajemy z młodym w domu.
elutka Ty jeszcze bez okresu po ciąży? Ale Ci dobrze :tak: Mi się w końcu skończył, czuję się o niebo lepiej bez pieluchy :tak:
kasikd ja też już myślę o nocniku, dziadki nam kupili a w czerwcu do nich jedziemy więc pewnie tam pierwsze próby poczynimy. Mój tata sadzał mnie na nocnik jak miałam pół roku i umiałam siedzieć, ponoć to się przyczyniło do szybszego wołania siusiu itd. Ale wiadomo kiedyś było to spowodowane wygodą, mojemu ojcu pranie i gotowanie pieluch po prostu szybko się znudziło. Dziś jest z tym dużo wygodniej, ale jak widzę dzieciaki powyżej 2 lat biegające z pieluchą to mi się to nie podoba.

W oczekiwaniu na upały pozdrawiam ciepło :-)
 
pogoda butelkowa:-D a na naszym forum spokój :-( ja już nie mam cierpliwości do tego mojego szkraba:rofl2: elektryk cholera jasna...cały pokój zawalony zabawkami, ale po co? przecież jak można dorwać kabelki to on woli :no: telefony, dekoder no baaa....no i oczywiście jak zaczął w piatek śmigać to już mu się znudziło, teraz czas na wstawanie przy czym się da..firanka tez dobra jest:confused: a najlepsze jest to, że dzisiaj robiłam obiad a moje dziecko weszło pod stół w kuchni i na siedząco zasnęło, a że nie siedzi stabilnie to było wielkie bęc o płytki:-( co on wyczynia...nie nadążam, pewnie jak nie jedna z was :tak:już 2 miesiące zbieram się, żeby kupić bramke na schody i wreszcie jego wszędobylskość mnie zmobilizowała-zaraz kupuję. Do fotelika też się już daaawno zbierałam...ma któraś z was taki fotelik???
FOTELIK MAXI COSI PRIORI SPS ENZO 9-18 KG (3250805420) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.,
bo mój ostatni wybór nie był najlepszy:baffled:
ja narazie czekam już 5 dzień na okres:szok: narazie nie myślę, bo jak mnie W. zapylił to go chyba uduszę:baffled:
 
Misza, samopoczucie w kratkę, raz rozpiera mnie energia, a czasem tak jak dziś nic najlepiej bym nie robiła. co do brzuszka to po ciąży z Natanielem jeszcze mi się nie schował więc trudno ocenić. z resztą to raczej jeszcze za wcześnie na brzuszek ;)
ja bym chciała sadzać małego już na nocniku lecz takowego nie posiadamy :-p
panziorka, ja mam maxi cosi tobi. jestem z niego zadowolona, a ten twój jest podobny do mojego więc może być ok ;)
 
hehe widze ze zmieniamy dzidziom nie tylko wozki ale i foteliki - hehe.

Ja sie narazie rozgladam i orientuje - ale niewiem wogule na co zwrocic uwage. Za kupno pewnie tez bym sie juz wziela -a le sie wstrzymuje - i czekam co wyjdzie z moim zjezdzaniem do kraju na stale - bo wtedy nie ma sensu tutaj kupowac [w irlandii] i zwozic go. Choc nie powiem portfel juz swedzi i chetnie bym skoczyla na zakupy konkretne :D:D

Tez slyszalam ze poki glowa nie wystaje to fotelik okej.
Niewiem moze ja mam jakis duzy fotelik - bo mlodej brakuje jeszcze kilka cm, a nozki tylko troche wystaja, wiec jak czytam ze u Was dzieciom nogi wystaja prawie do kolan to w szoku jestem.
A dodam ze mloda urodzila sie duza i jest duzym [dlugim] dzieckiem.

Ja kupialm nocnik ostatnio - mloda posiedziala minutke i dostala ataku placzu :D Narazie wiec niech sie oswaja z jego widokiem - a sadzam moze bede raz na jakis czas przed kapiela naprzyklad - zazwyczaj sikala na moje kolana to moze zmieni 'punkt' hehe :)
 
Fotelik - myśleliśmy, wybraliśmy i... Nadal go nie kupiliśmy. Bo zrobiło się cieplej, Paweł jeździł bez kurtki i grubego swetra i okazało się, że jednak się mieści do małego fotelika. Jak to wystają wam kolana? Mój siedzi z troszkę podkulonymi nogami ale nogi nie mają jak mu wystawać.

Nocnik - mamy ale nie używamy. Najpierw mama musi się z nim oswoić, a dopiero później dziecko. Jedno wiem na pewno uczmy dziecko załawiać się w jednym miejscu! Ubikacja, ewentualnie łazienka. Mam przypadek w rodzinie gdzie mały nauczył się że jak mama je on zawsze robi kupę do nocnika.
 
reklama
Hey dziewczyny:) Jestem październikowa mamą i chciałabym czasami się trochę poudzielać na forum. Co prawda na forum jestem od początku ciąży, ale jakoś dopiero teraz otworzyłam się na taką formę kontaktu z innynmi mamami, mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona :D
Co do fotelika to my kupiliśmy niedawno drugi, taki od 9kg do 25kg, i jesteśmy bardzo zadowolenie łącznie z Emilką. A co najważniejsze ma regulowanie położenia, od pozycji leżącej do siedzącej. Z pierwszego fotelika Emilka już dawno wyrosła, no i nie chciała w nim leżeć, za wszelką ceną chciała w nim siadać.
 
Do góry