reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2012

witam
azorek przykro mi że Olivka tak się męczy.. mam nadzieję że środowiskowa coś pomoże bo wykończyć się można. O ile odespać można to nerwów i bezradności że dziecko się męczy nic nie odwróci niestety. :-(

a ja wczoraj pisałam że najlepiej kiedy mała śpi w swoim łóżeczku. Dzisiaj skapitulowałam kiedy od 00.20 do 3.00 było na przemian stękanie i wołanie cyca. Położyłam ją obok siebie, potrzymałam za rączkę a ta momentalnie zasnęła. I tak do 5 spałyśmy razem.

Ja właśnie kończę kawusię pogoda z pięknej zrobiła się ponura więc spacer wisi pod znakiem zapytania...:no:
 
reklama
Jutrzenka tak byłam już dwa razy u lekarza i nawet jedna noc spedzilam w szpitalu przez te krwawienia- było to miesiac po porodzie. I nie wiedza dlaczego tak mam, ale chyba juz sie konczy, teraz to juz chyba byl okres. Mam nadzieje, że juz nie powroci przez miesiac:)

Maleństwo ja tez tak mialam i niektore kobiety tak maja, może to zależy od organizmu jak sie goi rana w środku. Na pewno nie możesz się przemęczać i barc gorących kąpieli, to ważne.
 
Witam się i ja!
Skoro mobilizuję to forum do życia to muszę trzymać poziom. ;-) Znając mnie to po porodzie będzie gorzej...
charlois no widzisz, gdyby nie panika ginki sprzed 3 tygodni to pewnie nikt by mnie jeszcze nie podejrzewał o wcześniejsze wyklucie. Ale nie przestawaj tak myśleć, może wpłynie to jakoś na mojego uparciucha.;-)
paulawawa bardzo optymistycznie to zabrzmiało, że w ciągu 2 tygodni będzie maluszek z wami. Ja też tak sobie wmawiam i jakoś łatwiej wtedy to czekanie idzie.
azorek kciuki, zebyś w końcu znalazła skuteczny sposób na malutką. Na szczęście Amelka poprawia mamie humor.
netika jestem i to w dwupaku nawet. Ja już się poddaję i po prostu korzystam z tych ostatnich dni. I chyba powoli muszę się pogodzić z faktem, że moja panna będzie listopadowa.
Majeczko zapisujesz się do klubu październikowo-listopadowego czy Ty chcesz koniecznie wyrobić się jeszcze przed końcem miesiąca? ;-)
 
laski z tym krawieniem po porodzie to roznie bywa. mam mi mowila ze wg babcinych przepowiedni 9wrecz praaaa babcinych) ile dni masz miesiaczke tyle tyg krwawisz....u mnie sie nie sprawdzilo po amelkownie. miesiaczkis rednio po 6dni a krwawilam ok 3tyg moze. ale po tym dostalam okres jakos 2 tyg pozniej i mialam mega krwotok ze do lekarza szlam bo sie balam ze cos nie tak. teraz nadal krwawie i konca nie widac jak juz podpasiory byly suche po nocy tak znow leci ciurkiem:baffled: trzeba to jakos przetrwac ja tez mam dosc tym bardziej ze niewiadomo kiedy to ustrojstwo sie skonczy:dry:



co do kolek...TĘPA BABA ZE MNIE!!!!!!!!!!!!! teraz mnie naszlo na skupienie jak jej pomoc....a o to co wymyslilam: Olivka wcina na raty w sensie walnie 90ml i po ok 10 min sie dopycha np 30ml lub 60ml. pomysl mam taki zmienilam smoczki w butli z tych 0 na 0 ale vari flow-czyli leci tak jak dzidzka chce nie za duzo nie zamalo. niby powinna szybciej butle trachnac i sie nie zapowietrzyc przy tym. kolejne co musze dopilnowac to nawet jak spi to ja budzic srednio co 3,5-4h jak nie spi to ja przetrzymac magicznym sposobem zeby zjadla za jednym zamachem wiecej niz 90ml. bedzie ciezko ale jesli przekulam jakos te kilka dni to ja ustawie i MAM OGROMNA NADZIEJE ze kolki znikna sobie.
bo w sumie tak siedzialam z nia i myslalam ..ona czeso zjada ale male ilosci i zaraz dojada znowu wiec brzuszek nie ma jak odpoczac praktycznie i nie ma jak przerobic tego pokarmu na spokojnie. moze sie uda trzymajcie kciuki bo jak i to nie pomoze to ja juz nie wiem nic. pewnie znikne z forum na troche bo bedzie trzeba walczyc z wrzaskunem i jakos skutecznie ja zajac miedzy karmieniami co by przetrzymac ja jakos ehhh DAM RADE DAM RADE DAM RADE-nowa mantra na dzis ....i na pare kolejnych dni uhhhhhhh
 
debi Jaś śpi różnie ale najczęściej w łóżeczku sam, jak za dużo w nocy jęka/stęka to go biorę do łóżka i śpię na plecach a on na moim brzuchu.

netika zrób zdjęcie i wstaw to poczytamy w powiększeniu lub zeskanuj

oluska a ja biorę ciepłe nie mocno gorące kapiele. zobaczymy co we wtorek gin powie

azorek powodzenia z kolkami. mam nadzieję że Ci się uda. kolki to podobno 100 dni płaczu

we wtorek idę do gin. chciałabym anty jakieś lecz jest kilka "ale" mój B jest przeciwny, gin jest katoliczką prorodzinna i nikomu nie przypisze anty, i też się boję bo anty to hormony a u mnie hormony mogą wpłynąć niekorzystnie na ch. genrtyczną. muszę się mocno zastanowić. zawsze można od innego gin anty załatwić i B nie musi wiedzieć.
 
malenstwo a czemu twoj B jest przeciwny anty?? a gin nie powinna mieszac swojego wyznania religijnego do pracy! nauka i religia sie nieco wykluczaja raczej.moze powinna zostac katechetka.zmien gina popytaj o najlepsze dla ciebie rozwiazanie. ia bede dzwonic do poradni w ktorej wiedza wszystko o antykoncepcji i chce wybrac odpowiednia dla mnie metode zwlaszcza ze mam problemy hormonalno-kobiece i nie chce sobie zaszkodzic. a jak maz jest anty anty to niech sobie jajca podwiaze ;)
 
malenstwo a czemu twoj B jest przeciwny anty?? a gin nie powinna mieszac swojego wyznania religijnego do pracy! nauka i religia sie nieco wykluczaja raczej.moze powinna zostac katechetka.zmien gina popytaj o najlepsze dla ciebie rozwiazanie. ia bede dzwonic do poradni w ktorej wiedza wszystko o antykoncepcji i chce wybrac odpowiednia dla mnie metode zwlaszcza ze mam problemy hormonalno-kobiece i nie chce sobie zaszkodzic. a jak maz jest anty anty to niech sobie jajca podwiaze ;)

nie wiem czemu B jest szczerze mówiąc przeciwny. chyba przez te ploty że potem może być problem z zajściem. a sobie jakiś czas temu powiedziałam mu że w szpitalu mówili że nie powinno się po cc prędko zachodzić w ciąże następną bo musi się dobrze zagoić. chociaż można. i B żartował (chyba żartował i ma nadzieję) że już planuje następne. ja dopiero następnę po 2-3 latach
 
Witajcie u nas dzis noc straszna, Jaś krzyczał bo brzuszek go bolal od 18-stej do 24-tej potem spał ale tylko na m do ok 4-tej. Niestety od rana nie jest lepiej, teraz śpi na mnie zaplatany w chuste bo nic nie mogę zrobić

Esi trzymaj sie to już niedaleko

Azorek może pomysł ze smoczkiem u Was pomoże na ból brzuszka

Majeczka ja tez sie cieszylam kiedy ostatni raz przed porodem pobierali mi krew, jeszcze zależy jak to babka robi to można wytrzymać

Paula jakby nie było dzidzius musi sie pojawić w ciagu tych dwóch tygodni

Mina.a jak ubierasz malutka kiedy idziesz z nią na dwór w chuscie?


Dziewczyny a ja dzis bez humoru chociaż m dał mi dzis pospac bo mały u niego na brzuchu spał 4h. Ale nie wiem jakoś mnie to przerasta, Gabrys potrzebuje moje 100 procent uwagi a drugie 100 procent Jaś. W domu to już nie wiem w co ręce wsadzić. Nie będę wiecej smucic tylko o sobie jak będzie lepiej to sie zamelduje
 
reklama
malenstwo pogadaj o tym z mężem, bo to prawda, że po cc nie powinno się przez dłuższy czas zachodzić w ciążę. Musi się wszystko pozrastać, żebyś nie pękła przy następnej ciąży. A tabletki anty nie powodują problemów z zajściem. Dobrze napisałaś, ze to po prostu ploty. Jestem tego najlepszym przykładem. Może hormony stosowane w latach 80 i 90 miały takie skutki uboczne, ale te dzisiejsze nawet nie wymagają przerw w stosowaniu. I mnie się wydaje, że to jest najrozsądniejsza metoda. Skąd Ty wzięłaś taką lekarkę? I co ma do rzeczy jej wyznanie? To tak jakby lekarz odmówił przetoczenia krwi, bo jest Świadkiem Jehowy. Olej taką lekarkę, która miesza swoje prywatne sprawy do pracy.
azorek kciuki za eksperyment z karmieniem. Oby pomogło.
 
Do góry