reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2012

Karola dokładnie temat bardzo interesujący, zaciskam kciuki zeby CI poszło łatwo i szybko! a z tą datą i godziną - jestem bardzo ciekawa czy rzeczywiscie to jakiś znak:-) bądź w gotowości!
Paula tez nie cierpię w skarpetach spać :szok:
malinova w końcu wróciłas do nas i przede wszystkim do domu! witaj z powrotem
Mina przyznaje Ci rację z tym różem, jest wszędzie. Ale dodam ze to dyskryminacja, bo tych dziewczęcych rzeczy jest więcej niz na chłopczyki, a w dodatku w tych chłopięcych też rządzi niebieski - fuj
netika ja gotuje taki rosołek bez kostek, bulionetek itp tylko na mięsie i warzywach, mniam!
emotion powodzenia na wizycie!
Kasikd ja na pewno w październiku rodzę, ewentualnie nawet w listopadzie :szok:
sonkaa kciuki za wizyte, czekamy na wieści!!
vibeke raz jeszcze gratuluje!!!!

witam sie z Wami z rana i bede zmykac po warzywka - gotuje pomidorówkę dzis ;-) tez mam kiepską noc za sobą ze względu na ból gardła, ale moze w koncu zmęczenie weźmie górę i padnę w dzień na drzemke.
dobrego dnia!
 
reklama
hej dziewczyny, chwile sie nie odzywałam bo od czwartku nie pracuje i w końcu mam czas na dom i przygotowania i okazuje sie że mam tyle rzeczy do zrobienia że masakra:-(nie wiem jak macie czas na pieczenie ciast jeszcze;-)
Strasznie sie ciesze że tyle dzieciaków już przywitało sie na świecie i bliźniaki vibeke już są,super! nie moge w to uwierzyć że co dopiero zaczynałyśmy ciąże a teraz to już meta pełną parą:-)
 
no nie, Wasza aktywność jest poraźająca, chyba wstanę z łóżka, bo mi wstyd tak leżeć i czytać jak inni pracują, gotują, na zakupy lecą... aż czytanie męczy :-D:-D
 
sonkaa oj tam, oj tam.. leż i celebruj.
No ja tego pleśniaka już muszę zrobić bo nie wytrzymam jak nie zjem!
Dzisiaj małż pojechał o 6 i przy dobrych wiatrach wróci ok 21 więc ciacho nabierze mocy smakowej :rolleyes:
 
Witam!

Sonka trzymam kciuki &&&&&&&.
Mina przyjemnego pieczenia ;-)
Majeczka dziękuję za zrozumienie w sprawie skarpet. Chociaż ktoś! :-)

Ja ogólnie jestem ciepłostopą istotą, dziś np. wyszłam w baletkach i cierpiałam z powodu gorąca, mamy 12st. Deszcz leje i jest wspaniale! Zaraz pędzę do centrum na zakupy ubraniowe.

Miłego dnia :-)
 
Zaraz pędzę do centrum na zakupy ubraniowe.

:-)
Udanych zakupów!!!
U mnie tysz pomidorówka, na drugie te pyszne naleśniki... a wczoraj odkryłam dzemik i na kolacyjke były kanapeczki z serkiem zółtym i właśnie na śniadanko repeta:) pychota. Wogóle jadłabym ostatnio tylko słodycze
baffled5wh.gif
i 3 kg w miesiąc!
shocked.gif
Wrocław też zlany deszczem i moje bidne pranie szlag trafil.
Małż w robocie, jutro nawiedzamy szpital i może w weekend zaczne ta torbę w końcu kompletować ale znając zycie i tak będę ostatnia
wink2.gif
 
Dzień dobry!Właśnie pochłaniam śniadanko,zaglądam a tu jakieś dzieci nam sie porodziły :-D.

Netika tak Amelkę też tam,miałam poród wywoływany,ale nie poszło ,więc decyzja o cc.

Współczuję nocek,moja też nie najlepsza,ale cóż,przynajmniej jeszcze nikt mnie nie ssie,hehe.

Malinova Paula udanych zakupów!!!

U nas jeszcze nie pada i jest przyjemnie.Ja dzisiaj zbieram kasę za książki u Amelii w przedszkolu,jakieś 2,5 godziny siedzenia mnie czeka,już sie "cieszę" :angry:.

A i donoszę,ze jak na razie adapterów brak,fuuuuck.
 
A w Krakowie piękna, słoneczna pogoda..:):-)

badaba tylko mi smaka narobiłaś na naleśniki ;/i mimo, iż nie za bardzo powinnam to chyba zrobię-mąż się ucieszy:)

Malinowa teżnie bardzo sobie wyobrażam spanie w skarpetkach, ale do szpitala jak najbardziej-obowiązkowe! Pochwal się co tam fajnego kupiłaś jak wrócisz :p

fasolek-dzień dobry i smacznego
Dziewczyny czy Wasza maluchy w brzuszkach też mają/miały tak często czkawkę?

 
reklama
Do góry