reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Karola dokładnie temat bardzo interesujący, zaciskam kciuki zeby CI poszło łatwo i szybko! a z tą datą i godziną - jestem bardzo ciekawa czy rzeczywiscie to jakiś znak:-) bądź w gotowości!
Paula tez nie cierpię w skarpetach spać :szok:
malinova w końcu wróciłas do nas i przede wszystkim do domu! witaj z powrotem
Mina przyznaje Ci rację z tym różem, jest wszędzie. Ale dodam ze to dyskryminacja, bo tych dziewczęcych rzeczy jest więcej niz na chłopczyki, a w dodatku w tych chłopięcych też rządzi niebieski - fuj
netika ja gotuje taki rosołek bez kostek, bulionetek itp tylko na mięsie i warzywach, mniam!
emotion powodzenia na wizycie!
Kasikd ja na pewno w październiku rodzę, ewentualnie nawet w listopadzie :szok:
sonkaa kciuki za wizyte, czekamy na wieści!!
vibeke raz jeszcze gratuluje!!!!

witam sie z Wami z rana i bede zmykac po warzywka - gotuje pomidorówkę dzis ;-) tez mam kiepską noc za sobą ze względu na ból gardła, ale moze w koncu zmęczenie weźmie górę i padnę w dzień na drzemke.
dobrego dnia!
 
reklama
hej dziewczyny, chwile sie nie odzywałam bo od czwartku nie pracuje i w końcu mam czas na dom i przygotowania i okazuje sie że mam tyle rzeczy do zrobienia że masakra:-(nie wiem jak macie czas na pieczenie ciast jeszcze;-)
Strasznie sie ciesze że tyle dzieciaków już przywitało sie na świecie i bliźniaki vibeke już są,super! nie moge w to uwierzyć że co dopiero zaczynałyśmy ciąże a teraz to już meta pełną parą:-)
 
no nie, Wasza aktywność jest poraźająca, chyba wstanę z łóżka, bo mi wstyd tak leżeć i czytać jak inni pracują, gotują, na zakupy lecą... aż czytanie męczy :-D:-D
 
sonkaa oj tam, oj tam.. leż i celebruj.
No ja tego pleśniaka już muszę zrobić bo nie wytrzymam jak nie zjem!
Dzisiaj małż pojechał o 6 i przy dobrych wiatrach wróci ok 21 więc ciacho nabierze mocy smakowej :rolleyes:
 
Witam!

Sonka trzymam kciuki &&&&&&&.
Mina przyjemnego pieczenia ;-)
Majeczka dziękuję za zrozumienie w sprawie skarpet. Chociaż ktoś! :-)

Ja ogólnie jestem ciepłostopą istotą, dziś np. wyszłam w baletkach i cierpiałam z powodu gorąca, mamy 12st. Deszcz leje i jest wspaniale! Zaraz pędzę do centrum na zakupy ubraniowe.

Miłego dnia :-)
 
Zaraz pędzę do centrum na zakupy ubraniowe.

:-)
Udanych zakupów!!!
U mnie tysz pomidorówka, na drugie te pyszne naleśniki... a wczoraj odkryłam dzemik i na kolacyjke były kanapeczki z serkiem zółtym i właśnie na śniadanko repeta:) pychota. Wogóle jadłabym ostatnio tylko słodycze
baffled5wh.gif
i 3 kg w miesiąc!
shocked.gif
Wrocław też zlany deszczem i moje bidne pranie szlag trafil.
Małż w robocie, jutro nawiedzamy szpital i może w weekend zaczne ta torbę w końcu kompletować ale znając zycie i tak będę ostatnia
wink2.gif
 
Dzień dobry!Właśnie pochłaniam śniadanko,zaglądam a tu jakieś dzieci nam sie porodziły :-D.

Netika tak Amelkę też tam,miałam poród wywoływany,ale nie poszło ,więc decyzja o cc.

Współczuję nocek,moja też nie najlepsza,ale cóż,przynajmniej jeszcze nikt mnie nie ssie,hehe.

Malinova Paula udanych zakupów!!!

U nas jeszcze nie pada i jest przyjemnie.Ja dzisiaj zbieram kasę za książki u Amelii w przedszkolu,jakieś 2,5 godziny siedzenia mnie czeka,już sie "cieszę" :angry:.

A i donoszę,ze jak na razie adapterów brak,fuuuuck.
 
A w Krakowie piękna, słoneczna pogoda..:):-)

badaba tylko mi smaka narobiłaś na naleśniki ;/i mimo, iż nie za bardzo powinnam to chyba zrobię-mąż się ucieszy:)

Malinowa teżnie bardzo sobie wyobrażam spanie w skarpetkach, ale do szpitala jak najbardziej-obowiązkowe! Pochwal się co tam fajnego kupiłaś jak wrócisz :p

fasolek-dzień dobry i smacznego
Dziewczyny czy Wasza maluchy w brzuszkach też mają/miały tak często czkawkę?

 
reklama
Do góry