reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

U mnie podobnie, bóle w podbrzuszu, czasem senność a prócz tego nic szczególnego...
Ale nie mogę znieść niektórych zapachów. Najgorzej było w galeriach handlowych jak jeszcze byłam na chodzie, fatalny obieg powietrza i często nie do wytrzymania intensywność, zwłaszcza przy sklepach z butami, które maskują zapach butów jakimiś "perfumami" . Wstrzymywałam oddech byle dojść do wyjścia i zaczerpnąć powietrza. Wychodzę a tam palacze 🙈🤪
W niedzielę mój mąż zrobił sobie parówki i mało nie... 🤢 od tego smrodu.
hehe o popatrz , chociaż jak tak pomyślę to wczoraj mój mąż wieczorem otworzył orzeszki ziemne a ja już leżałam w łóżku i mówię co tak śmierdzi fakt to mi przeszkadzało 😂
 
reklama
Ja po wizycie. Poszłam na USG, pierwsze, lekarka młoda, mało mówiła tylko konkretnie, wg jej obliczeń na kartce Jet 6+2, a moja aplikacja pokazuje 6+5 🤷 pokazała na dziecko i punkt gdzie się ruszało, serce biło 127/min powiedziała, że wczesna ciąża, jak na ten czas wszystko ok. Ona nie prowadzi ciąż, muszę znaleźć kogoś od ciąż.
 

Załączniki

  • 78c2bc5a-bc74-4d8c-8b66-9512a126769e.jpeg
    78c2bc5a-bc74-4d8c-8b66-9512a126769e.jpeg
    32,6 KB · Wyświetleń: 59
Cześć. Nie chciałam dołączać przed pierwszą wizytą, więc odzywam się dopiero dziś, ale podczytuję Was regularnie od dwóch tygodni. A teraz parę słów o mnie, 31 lat, 3 ciąża, ale dzieci na pokładzie brak. Teraz ostatnia miesiączka 5 czerwca, wg tego dzisiaj wychodzi równo 8+0 i to samo potwierdziło się dziś na USG. Zarodek 1,6 cm i bijące serduszko. Dodatkowo niestety spora cysta na jajniku ok. 5 cm, ale na razie mam się nią nie martwić. Ze względu na wcześniejsze poronienia i moje badania genetyczne od drugiej bety jestem na acardzie i clexane, teraz jeszcze żeby zmniejszyć cystę doszedł progesteron. Następna wizyta 17 sierpnia (lekarz chciał później, ale przez moją panikę nie wytrzymałabym więcej czasu)
 
Cześć. Nie chciałam dołączać przed pierwszą wizytą, więc odzywam się dopiero dziś, ale podczytuję Was regularnie od dwóch tygodni. A teraz parę słów o mnie, 31 lat, 3 ciąża, ale dzieci na pokładzie brak. Teraz ostatnia miesiączka 5 czerwca, wg tego dzisiaj wychodzi równo 8+0 i to samo potwierdziło się dziś na USG. Zarodek 1,6 cm i bijące serduszko. Dodatkowo niestety spora cysta na jajniku ok. 5 cm, ale na razie mam się nią nie martwić. Ze względu na wcześniejsze poronienia i moje badania genetyczne od drugiej bety jestem na acardzie i clexane, teraz jeszcze żeby zmniejszyć cystę doszedł progesteron. Następna wizyta 17 sierpnia (lekarz chciał później, ale przez moją panikę nie wytrzymałabym więcej czasu)
No to trzymamy kciuki :)
 
reklama
Do góry