reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Tak liczą ginekolodzy. Ja jestem zwolennikiem liczenia jak neonatolodzy czyli liczenia skończonych tygodni więc 7+0 to 7 tydzień.
Mój ginekolog też liczy skończone, czyli od 7+0 do 7+6 to wg niego tydzień siódmy. Ja zawsze u niego mówię tak jak się pisze czyli np. Siedem plus trzy dni :)
 
Cześć. Nie chciałam dołączać przed pierwszą wizytą, więc odzywam się dopiero dziś, ale podczytuję Was regularnie od dwóch tygodni. A teraz parę słów o mnie, 31 lat, 3 ciąża, ale dzieci na pokładzie brak. Teraz ostatnia miesiączka 5 czerwca, wg tego dzisiaj wychodzi równo 8+0 i to samo potwierdziło się dziś na USG. Zarodek 1,6 cm i bijące serduszko. Dodatkowo niestety spora cysta na jajniku ok. 5 cm, ale na razie mam się nią nie martwić. Ze względu na wcześniejsze poronienia i moje badania genetyczne od drugiej bety jestem na acardzie i clexane, teraz jeszcze żeby zmniejszyć cystę doszedł progesteron. Następna wizyta 17 sierpnia (lekarz chciał później, ale przez moją panikę nie wytrzymałabym więcej czasu)
moja 6sta ciąża , też jestem bezdzietna 🥺
Czekam do 5.08 na wizytę serduszkową wtedy będzie 7+1 i cały czas wierzę, że wszystko będzie dobrze ❤️ wierzę w tego mojego okruszka od samego początku ❤️🥹
 
moja 6sta ciąża , też jestem bezdzietna 🥺
Czekam do 5.08 na wizytę serduszkową wtedy będzie 7+1 i cały czas wierzę, że wszystko będzie dobrze ❤️ wierzę w tego mojego okruszka od samego początku ❤️🥹
Trzymam bardzo mocno kciuki :)
to jest okropne przez co musimy przechodzić, a niektóre kobiety, które o siebie w ogóle nie dbają, w ciąży piją cyk i rodzą dziecko po dziecku. A chyba żadna ciąża po wcześniejszym poronieniu nie jest już do końca spokojna i na luzie :/
 
Trzymam bardzo mocno kciuki :)
to jest okropne przez co musimy przechodzić, a niektóre kobiety, które o siebie w ogóle nie dbają, w ciąży piją cyk i rodzą dziecko po dziecku. A chyba żadna ciąża po wcześniejszym poronieniu nie jest już do końca spokojna i na luzie :/
to prawda, strach jest silniejszy 🥺
 
moja 6sta ciąża , też jestem bezdzietna 🥺
Czekam do 5.08 na wizytę serduszkową wtedy będzie 7+1 i cały czas wierzę, że wszystko będzie dobrze ❤️ wierzę w tego mojego okruszka od samego początku ❤️🥹
U mnie 8 ciąża, ale dwójka dzieci na pokładzie. Jakoś ta ciąża jest inna niż te stracone, czuję gdzieś tam w środku że to może być ta udana. Trzymam kciuki, żeby u Ciebie też tak było ❤️❤️
 
reklama
Trzymam bardzo mocno kciuki :)
to jest okropne przez co musimy przechodzić, a niektóre kobiety, które o siebie w ogóle nie dbają, w ciąży piją cyk i rodzą dziecko po dziecku. A chyba żadna ciąża po wcześniejszym poronieniu nie jest już do końca spokojna i na luzie :/
Ja to się osobiście boje nawet cieszyć . Jak zobaczyłam kreski to płakałam 🥺 nawet boje się komukolwiek powiedzieć tylko moi rodzice wiedzą no i maz . A kiedyś to bym całemu światu zaraz powiedziała że jestem w ciąży 🤷🥹 a teraz będę to ukrywać chyba tak długo jak się da
 
Do góry