reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
U mnie dziś równo 6 tydzień ale też praktycznie bez żadnych objawów poza sennością i bolącymi piersiami mam nadzieję że już tak zostanie 🙂
 
Czytam i czytam, i z wieloma Wami się utożsamiam 🫣 moje menu jedzeniowe też bardzo ubogie. Bułka z almette i pomidor - od dwóch tygodni tylko to mnie nie przyprawia o rzyga 😂 Co do spania to oczywiście gdzie bym nie usiadła to zaraz mogę iść w kimono, w nocy śpię po 12h🫣
 
Dziś byłam na badaniach i wyszła mi bakteria w moczu, ale doktor zapisał co trzeba i jednak mimo wszystko uspokoił, że niestety to bardzo częste zjawisko u ciężarnych
 
Mnie siostry straszyły, że im od 7 tygodnia się zaczęło, ale mamy już jakieś 7+5 i tylko mi się czasem niesmacznie zrobi jak mam pusto w brzuszku. Ale naprawdę współczuję wam, biedaczki... Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej minęło!
 
Mnie siostry straszyły, że im od 7 tygodnia się zaczęło, ale mamy już jakieś 7+5 i tylko mi się czasem niesmacznie zrobi jak mam pusto w brzuszku. Ale naprawdę współczuję wam, biedaczki... Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej minęło!
Mi w poprzednich ciążach też zaczynalo się od 7 tygodnia. Dziś mam już 8+1 i mam nadzieję że chociaż tym razem ciąża będzie dla mnie łaskawsza;) nie czuje się najlepiej ale na szczęście nie wymiotuje i mogę co nieco zjeść i jakoś funkcjonować więc z tego się puki co cieszę.
 
Mi w poprzednich ciążach też zaczynalo się od 7 tygodnia. Dziś mam już 8+1 i mam nadzieję że chociaż tym razem ciąża będzie dla mnie łaskawsza;) nie czuje się najlepiej ale na szczęście nie wymiotuje i mogę co nieco zjeść i jakoś funkcjonować więc z tego się puki co cieszę.
Czyli rozumiem, że leki jakoś pomagają?
 
ja narazie bez większych objawów prócz bólu w podbrzuszu chociaż od dwóch dni mam spokój i czuje tylko piersi tkliwe 🤷‍♀️
U mnie podobnie, bóle w podbrzuszu, czasem senność a prócz tego nic szczególnego...
Ale nie mogę znieść niektórych zapachów. Najgorzej było w galeriach handlowych jak jeszcze byłam na chodzie, fatalny obieg powietrza i często nie do wytrzymania intensywność, zwłaszcza przy sklepach z butami, które maskują zapach butów jakimiś "perfumami" . Wstrzymywałam oddech byle dojść do wyjścia i zaczerpnąć powietrza. Wychodzę a tam palacze 🙈🤪
W niedzielę mój mąż zrobił sobie parówki i mało nie... 🤢 od tego smrodu.
 
reklama
Do góry