reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2019

Ja każdego wieczoru mam zgage, pali mnie w przełyku, a jak się schylam to czuję, że może mi wszystko wypłynąć na zewnątrz. Nawet pić się boję wieczorem. Jak leżę to też mi nie dobrze. Widać pociecha jednak kudłata będzie. Szczotkę porzadną na start muszę nabyć.
 
reklama
Ja każdego wieczoru mam zgage, pali mnie w przełyku, a jak się schylam to czuję, że może mi wszystko wypłynąć na zewnątrz. Nawet pić się boję wieczorem. Jak leżę to też mi nie dobrze. Widać pociecha jednak kudłata będzie. Szczotkę porzadną na start muszę nabyć.
U mnie to samo kochana zgaga to moja dolegliwość ciążowa która już chyba nie ustąpi :)
 
Mówią że jak kobieta ma zgage to maluszkowi rosną wlosy a im czestsza tym dzidzia bardziej kudłata będzie hihi
Hmmm, u mnie się to nie potwierdziło, cora miała długie czarne włosy, a ja do tej pory nie wiem co to jest zgaga. Także z tym powiedzenie, jak z innymi, zawsze jest 50% szans że się sprawdzi ;p
 
W poniedziałek byłam na wizycie i na USG lekarz zmierzył włoski bo było je ładnie widać i mają 1cm :-D Więc ja jestem w tych 50%, u których się sprawdza :-D
 
Moja gin nie mierzyła włosów, ale widać je było gołym okiem, więc też musi ich być sporo ;) a zgage mam masakryczna wręcz....
 
Ja w zadnej ciazy nie mialam zgagi a dzieci rodzily sie z wloskami, moze nie jakas ogromna czupryna ale wlosy byly ;-)
 
reklama
Wloski czy nie... moj przebija wszystko i wszystkich wieczna czkawka :-) a jak sie przy tym nieraz wscieka... ojojoj... dostaje wtedy masakryczne kuksance i wygibasy [emoji14]
 
Do góry