reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2019

reklama
Ale fajne to ubranko!
Ja sobie dzisiaj uświadomiłam, że jestem w prezentowej dooopie, nie mam jeszcze nic dla nikogo... I najgorsze ze mam takiego lenia, żeby wybrać się do galerii, po prostu mi się nie chce.
 
Ale fajne to ubranko!
Ja sobie dzisiaj uświadomiłam, że jestem w prezentowej dooopie, nie mam jeszcze nic dla nikogo... I najgorsze ze mam takiego lenia, żeby wybrać się do galerii, po prostu mi się nie chce.
he he... dużo prezentów kupilam przez internet:p ale potrzebowalam torebek na opakowanie a to juz nie oplacalo sie zamawiac i tak to juz wyszlo ze inne rzeczg sie kupilo;).. maz dzis tez po pracy jechal sie spotkać z aniołkiem:p
 
Takie oto wdzianko r 56:) za 19zl:)
Super ubranko. Jednak ja zawsze mam problem z wyprawką czy 56 czy 62 od razu. Do szpitala przy pierwszym dziecku zabrałam połowe domu, w tym po trzy komplety rzeczy razy dwa rozmiary właśnie.. [emoji2957] Torby nie dałam rady sama nosić tyle tego było. A jeszcze podręczna torba, torebka i oczywiście oddzielna torba z rzeczami do samego porodu. Teraz postanowiłam zmieścić się w jednej torbie ze wszystkim.
 
Kupiłam dzisiaj jakiś probiotyk i wzięłam mam nadzieję dziewczyny ze nie rozkręci się nic. Ja nadal nie czuję ruchów ale to moja pierwsza ciąża, może to za wcześnie dzisiaj jest 17 tydzień +1 dzień i do szczupłych nie należę także może to jeszcze za wcześnie. Ale jak zawsze swiruje że może coś nie tak a do wizyty jeszcze 5 dni

To czy jesteś szczupła czy nie, nie ma aż takiego znaczenia :) te ruchy czuć od środka ;) natomiast zależy gdzie masz łożysko. Ja mam na przedniej ścianie, to moja pierwsza ciąża, dziś równo 20+0 i wczoraj dopiero poczułam pierwszy ruch malucha ;) także spokojnie, masz czas :)
 
To czy jesteś szczupła czy nie, nie ma aż takiego znaczenia :) te ruchy czuć od środka ;) natomiast zależy gdzie masz łożysko. Ja mam na przedniej ścianie, to moja pierwsza ciąża, dziś równo 20+0 i wczoraj dopiero poczułam pierwszy ruch malucha ;) także spokojnie, masz czas :)
To mnie trochę uspokoiłas[emoji846]
 
Super ubranko. Jednak ja zawsze mam problem z wyprawką czy 56 czy 62 od razu. Do szpitala przy pierwszym dziecku zabrałam połowe domu, w tym po trzy komplety rzeczy razy dwa rozmiary właśnie.. [emoji2957] Torby nie dałam rady sama nosić tyle tego było. A jeszcze podręczna torba, torebka i oczywiście oddzielna torba z rzeczami do samego porodu. Teraz postanowiłam zmieścić się w jednej torbie ze wszystkim.
Własnie dlatego nie planuje duzych zakupow na rozmiar 56 :).. raczej 62;) ale to ubranko to bedzie jedno z tych nielicznych w tym rozmiarze:D
 
reklama
Do góry