reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

We wtorek oglądałam kurtkę dla syna w H & M, ale zapomniałam go zapytać czy mu się podoba. Była po 80zł po 40procent rabatu. No i zapomniałam go zapytać.. A w środę jak to zrobiłam i młody zaakceptował ją to kurde roz. 158cm wyprzedany.. no to chciałam wziąć 164cm bo było jeszcze kilka sztuk. No ale niestety wyskakiwał komunikat, że nie można w tej chwili dodać do koszyka. A za chwilę po zakupach.. wyskoczyło, że wszystko wyprzedane :-/ takie moje zakupy na Black Friday.

Mnie martwi kurtka zimowa dla mnie. Jak nic nie kupię to chyba będę musiała jakiś klin na plecach wstawić w tej co mam. Hahaha. A przez Internet nie kupię. A do sieciówek daleko..Nawet bym skusiła się na uużywaną, bo szkoda mi kasy na nową, tym bardziej że to moja ostatnia ciąża. Ale tym gorzej z rozmiarem trafić. :-(
 
reklama
We wtorek oglądałam kurtkę dla syna w H & M, ale zapomniałam go zapytać czy mu się podoba. Była po 80zł po 40procent rabatu. No i zapomniałam go zapytać.. A w środę jak to zrobiłam i młody zaakceptował ją to kurde roz. 158cm wyprzedany.. no to chciałam wziąć 164cm bo było jeszcze kilka sztuk. No ale niestety wyskakiwał komunikat, że nie można w tej chwili dodać do koszyka. A za chwilę po zakupach.. wyskoczyło, że wszystko wyprzedane :-/ takie moje zakupy na Black Friday.

Mnie martwi kurtka zimowa dla mnie. Jak nic nie kupię to chyba będę musiała jakiś klin na plecach wstawić w tej co mam. Hahaha. A przez Internet nie kupię. A do sieciówek daleko..Nawet bym skusiła się na uużywaną, bo szkoda mi kasy na nową, tym bardziej że to moja ostatnia ciąża. Ale tym gorzej z rozmiarem trafić. :-(
Ja mam taką oversize jesienna, bo w zimówkę już nie wchodzę i póki co jeszcze się mieszczę.Potem zamierzam pogrzebać w szafie mamy bo jest trochę większa ;) .Mnie też szkoda kasy na nową bo to na bank moja ostatnia ciąża :) a jak dobrze pamiętam 7 lat temu zapłaciłam za typowo ciążowe prawie 3 stowki...
 
We wtorek oglądałam kurtkę dla syna w H & M, ale zapomniałam go zapytać czy mu się podoba. Była po 80zł po 40procent rabatu. No i zapomniałam go zapytać.. A w środę jak to zrobiłam i młody zaakceptował ją to kurde roz. 158cm wyprzedany.. no to chciałam wziąć 164cm bo było jeszcze kilka sztuk. No ale niestety wyskakiwał komunikat, że nie można w tej chwili dodać do koszyka. A za chwilę po zakupach.. wyskoczyło, że wszystko wyprzedane :-/ takie moje zakupy na Black Friday.

Mnie martwi kurtka zimowa dla mnie. Jak nic nie kupię to chyba będę musiała jakiś klin na plecach wstawić w tej co mam. Hahaha. A przez Internet nie kupię. A do sieciówek daleko..Nawet bym skusiła się na uużywaną, bo szkoda mi kasy na nową, tym bardziej że to moja ostatnia ciąża. Ale tym gorzej z rozmiarem trafić. :-(

Ja kupiłam wczoraj tą kurtkę
https://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0393993002.html
Powiem ci ze rozmiar wzięłam taki jak noszę normalnie i jest fajna, luźna, ma regulacje pod biustem że możesz zrobić mniejsza już większą i ma ściągacz na dole więc też można dopasować. Jak dla mnie jest mega :)
 
Dziewczyny a propos ubrań to zajrzyjcie sobie na strone carry.pl oraz moodo.pl za 70 zl kupiłam ciepłą zimową kurtkę w rozmiarze który...juz później sie nie przyda
Obydwie jesteśmy chore...masakra...
Wizyta w sobotę mam nadzieję dowiedzieć się kto u mnie mieszka, pozdrawiam Was ciepło
 
To zdrówka...ginekolog pozwolił ci brać sterydy?

Bylam u lekarki rodzinnej bo moj gin to watpie zeby cos z tego wiedział. Do wyboru albo od razu antybiotyk albo nebulizacja.Pytalam sie czy to bezpieczne i lekarka powiedziała że to jest bardziej miejscowe niż antybiotyk wiec lepsze.

Dałyscie mi do myślenia tymi kurtkami.Ponoć od stycznia ma być prawdziwa zima a brzuch juz będzie pokazny. Wyrzucilam kurtkę z poprzednich ciąż i teraz mam taką lekką puchowke, która na mróz nie da rady. Chyba czekają mnie też zakupy, ale poczekam na grudniowe promocje albo upoluję coś w lumpie.

Zdrowia Milania☺
 
Chciałem właśnie to samo napisać o jutrze :D :D :D .Chce sobie kupić getry bo mam już dość tych jeansów i zastanawiam się właśnie czy hm czy Gatta:)
bylam w Gatta i mają 30% , za rajtki ciazowe wyszlo 19zl a jak zapytalam o leginsy czy cos to dziewczyna powiedziała ze nie mają ale w lidlu widziała teraz takie śliskie za 30 zl :-D
 
Dzięki dziewczyny :-) Ładna ta z hm. Nie wiem.. Najwyżej zamówie dwa rozmiary a jeden się zwróci. Na tym moodo też są ładne rzeczy. Syna rodziłam w styczniu i przechodziłam pół zimy w maminej kurtce właśnie :-) Później w swoją już się dopinałam. Córka z września, więc była walka z upałami i tylko myślałam co by tu jeszcze z siebie zdjąć :-D Ta kurtka to teraz moje największe zmartwienie. Bo gacie czy bluzki to mały pikuś.
 
reklama
Bylam u lekarki rodzinnej bo moj gin to watpie zeby cos z tego wiedział. Do wyboru albo od razu antybiotyk albo nebulizacja.Pytalam sie czy to bezpieczne i lekarka powiedziała że to jest bardziej miejscowe niż antybiotyk wiec lepsze.

Dałyscie mi do myślenia tymi kurtkami.Ponoć od stycznia ma być prawdziwa zima a brzuch juz będzie pokazny. Wyrzucilam kurtkę z poprzednich ciąż i teraz mam taką lekką puchowke, która na mróz nie da rady. Chyba czekają mnie też zakupy, ale poczekam na grudniowe promocje albo upoluję coś w lumpie.

Zdrowia Milania☺
Przez nebubilizację wchłania się 1/3 dawki leku więc to też robi swoje...:)- zdrówka!
 
Do góry