reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
cześć Majóweczki
Dawno nie pisałam ale jak człowiek jest na urlopie to nie ma na nic czasu ;) już zapowiedziałam mężowi że już nigdy urlopu wypoczynkowego nie będę spędzać w domu bo to żaden wypoczynek tylko ciężka harówa, i załatwianie spraw na które człowiek normalnie nie ma czasu. W poniedziałek powrót do pracy, już się nie mogę doczekać :). Przez ostatnie 2 tygodnie miałam 3 wizyty u ginów + masa badań. Z dzidzią wszystko ok. na 80% chłopak co jest dla mnie zaskoczeniem bo byłam pewna że dziewczynka. Test PaPa może nie rewelacyjnie ale wyniki w normie i nie ma potrzeby dalszej diagnostyki,
Pochodziłam trochę po sklepach z dziecięcymi ciuszkami ale nic nie kupiłam, to dla mnie zupełnie obcy świat (1 ciąża),za to kupiłam kilka książek o ciąży i pielęgnacji noworodka i postanowiłam zacząć od listy rzeczy które należy kupić i po trochu zacznę kompletować wyprawkę.
Udało mi się też wczoraj kupić fajna kurtkę zimową w C&A, poszłam tam zupełnie przypadkiem, akurat miałam po drodze a moja zeszłoroczna kurtka zrobiła się jakaś przyciasna. Wybrałam, przymierzyłam i uderzam do kasy, a tam miła niespodzianka rabat 30 % i odjęło ponad 100 zł. Ma zapas na brzuch wiec mam nadzieję, że wystarczy do końca mrozów, potem się już jakoś przekulam do wiosny.
Dzisiaj zamówiłam sobie jeszcze 2 pary spodni ciążowych i kilka bluzek, dzidzia rośnie, u mnie na wadze 0,9 kg od początku ciąży na plus a mimo to ciuchy coraz bardziej opięte, Pozdrawiam Agniesia
 
Hej- melduję z zakupów na szybko ;)- kurtkę ktora kupiła Roki ( i Ja już też :p ) jest teraz 50 % tańsza i do tego nalicza się rabat dodatkowy 20%- tak więc zamiast 229 zł zapłaciłam jakieś 91 zł :D
 
Ostatnia edycja:
Też miałam w planie wielkie zakupy... ale całą kasę wydałam wczoraj na pralkę ;(((
Ehhh może przynajmniej jakieś kosmetyki kupię i poprawie sobie humor :p
 
Też miałam w planie wielkie zakupy... ale całą kasę wydałam wczoraj na pralkę ;(((
Ehhh może przynajmniej jakieś kosmetyki kupię i poprawie sobie humor :p
Niestety tak najczęściej bywa :/ - a pralka jest jednym z najważniejszych urządzeń w domu jakby nie było...Po nowym roku musimy pomalować sypialnię i ją przemeblować +przygotować kącik dla skrzata ;), zrobić pokoik synkowi, który od września idzie do szkoły, kupić wszyyyssstttkkkooo dla maluszka i nie ukrywam, że bardzo bym chciała pojechać na wakacje...Skąd na to wszystko wezmę pomyślę potem ;)
 
reklama
Podziwiam Was, ja dzis nosa z domu nie wyciagam na zadne promocje bo bym chyba tych ludzi pozabijala:p nie lubie jak kobiety mnie lokciami tracaja, mam wtedy agresora i nico z zakupow [emoji14]
 
Do góry