reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

ja dzisiaj wpadłam w panikę i od rana mam zły humor. Od 2 tyg mam rumień na nodze, przypomina ten od kleszcza. Tylko nie miałam ugryzienia… nigdy nawet kleszcza nie miałam:/ naczytałam się wujka Google o wcześniej ciazy, a boleriozie i już mi jest słabo….umówiłam się do internisty na piątek, chociaż jutro wizyta u gina i tez jej pokaże. Ale masakra, dopiero początek ciazy a ja mam już dość wszystkiego 😢 wiedziałam, ze to był zły pomysł z drugim dzieckiem. Jeszcze tyle przeszliśmy po porodzie z pierwsza córka 😓
 
reklama
ja dzisiaj wpadłam w panikę i od rana mam zły humor. Od 2 tyg mam rumień na nodze, przypomina ten od kleszcza. Tylko nie miałam ugryzienia… nigdy nawet kleszcza nie miałam:/ naczytałam się wujka Google o wcześniej ciazy, a boleriozie i już mi jest słabo….umówiłam się do internisty na piątek, chociaż jutro wizyta u gina i tez jej pokaże. Ale masakra, dopiero początek ciazy a ja mam już dość wszystkiego 😢 wiedziałam, ze to był zły pomysł z drugim dzieckiem. Jeszcze tyle przeszliśmy po porodzie z pierwsza córka 😓
Nie nakręcaj sie :) może to nic takiego, tyle robactwa teraz lata że szok. Może Cię coś ukąsiło po prostu.. wypij wapno może po prostu jakaś alergia wtedy wapno powinno złagodzić zaczerwienienie a na ciąże nie zaszkodzi. Jutro myślę że jak pokażesz gin to Cię uspokoi. Nie zakładaj z góry najgorszego!
 
A w którym tygodniu byłyście u gina potwierdzić ciaze? U mnie będzie 6tc. Zastanawiam się czy coś będzie widać... musze iść do lekarza już teraz czyli tydzien po pozytywnym tescie. Będzie to 36dc bo za niecałe 2 tyg wylatujemy do Turcji na wakacje...dlatego chcę żeby lekarz sprawdził czy chociaż pęcherzyk dobrze umiejscowiony...czy w ogóle jest zarodek.No i by dal jakieś zalecenia odnośnie podróży. To nasze wyczekane pierwsze wakacje zagraniczne wraz z dziećmi. One już tak tym żyją że liczę na to że będę mieć zielone światło by polecieć.
Ja idę w 7+3 :)
 
Jezusie, ja w czwartek skończyłam brać antybiotyk na anginę, a dzisiaj znowu pobolewa mnie migdałek, jestem totalnie rozbita, bez energii i wymęczona. Ja sobie w łeb strzelę, jak znowu mnie angina i antybiotykoterapia dotknie 😬 Przecież to jest jakieś fatum chyba. Pierwszy trymestr, pierwsze tygodnie ciąży, a ja jestem wiecznie chora. Już sobie powymyślałam tysiące uszkodzeń dziecka przez to.
 
Jezusie, ja w czwartek skończyłam brać antybiotyk na anginę, a dzisiaj znowu pobolewa mnie migdałek, jestem totalnie rozbita, bez energii i wymęczona. Ja sobie w łeb strzelę, jak znowu mnie angina i antybiotykoterapia dotknie 😬 Przecież to jest jakieś fatum chyba. Pierwszy trymestr, pierwsze tygodnie ciąży, a ja jestem wiecznie chora. Już sobie powymyślałam tysiące uszkodzeń dziecka przez to.
Jak moja córka miała 3 miesiące to miałam trzy anginy jedna po drugiej. Poszłam na wymaz z którego nic nie wyniknęło. Od tego czasu zero anginy. Ale co chwile od kogoś słyszę, ze ma problem z nawracająca chora:/
 
Cześć Wam! Na razie nieśmiało, bo lekarz za tydzień. Dwie poprzednie ciążę byłam aktywna na wizażu, ale trochę czasu minęło i widzę forum tam ledwo zipie. Wstępny termin to 24.02, ale zobaczymy na pierwszej wizycie. To będzie moje trzecie dziecko. Niby wystarane, ale że lekarz nie dawał mi specjalnych szans na zajście to i niespodzianka. Jeszcze nie mam pomysłu jak pogodzimy naszą starszą dwójkę, pracę z potencjalnym członkiem rodziny, ale może jak wszystko samo się ułoży.
 
Dziewczyny powiedzcie jak nie macie ochoty nic jeść a musicie. Co wam 'wchodzi' bez problemu na śniadanie? Ja zawsze jadłam chleb z czymś teraz odpada... Podsuńcie mi jakieś pomysły proszę 🥹😘
 
Dziewczyny powiedzcie jak nie macie ochoty nic jeść a musicie. Co wam 'wchodzi' bez problemu na śniadanie? Ja zawsze jadłam chleb z czymś teraz odpada... Podsuńcie mi jakieś pomysły proszę 🥹😘
też chętnie się dowiem. Całe dnie tak mam. Nic nie mogę zjeść... Pomaga kefir, jabłko, krakersy 😅 nic mięsnego, nic słodkiego 🤦
 
reklama
też chętnie się dowiem. Całe dnie tak mam. Nic nie mogę zjeść... Pomaga kefir, jabłko, krakersy 😅 nic mięsnego, nic słodkiego 🤦
Ja jem to na co mam ochotę, czy jest zdrowe czy nie 😭 bo inaczej nic bym nie przełknęła. U mnie przechodzi świeże pieczywo z masłem, paluszki i frytki chrupiące 🤣 generalnie to jakieś chrupiące rzeczy z tego co zauważyłam. Póki co nie zmuszam się do jedzenia stricte zdrowych posiłków bo pierwszy trymestr jeśli chodzi o żołądek daje w kość.
 
Do góry