reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Oj tak piszeciecie o tych choróbskach to i mi się teraz przypomniało.... jaka masakrę przechodziłem w 2 ciazy... bol zeba, sntybiotyki...chotoby ...plamienia...dlatego tak nie chcialam i nie planowałam zachodzić w 3ecia z obaw...Mnie przy drugiej cc uszkodzili pęcherz moczowy.zaopatrzyli od razu ale 2 tyg w szpitalu byłam z cewnikiem....masakra po prostu... takie tam traumy przechodzilam że teraz pomyślałam w co to ja się znowu wpakowałam. Pierwsza cuaze przeszłam książkowo, potod przez cc też był bezpowiklan... a chciaksbym żeby ta 3cia ciąża przeszła tak samo jak pierwsza.
 
Dziewczyny wy też odczuwacie jajniki? Delikatnie mnie bolą, albo poprostu je czuje.. wy też tak macie? Nie wiem czy to normalne?
 
ja dzisiaj wpadłam w panikę i od rana mam zły humor. Od 2 tyg mam rumień na nodze, przypomina ten od kleszcza. Tylko nie miałam ugryzienia… nigdy nawet kleszcza nie miałam:/ naczytałam się wujka Google o wcześniej ciazy, a boleriozie i już mi jest słabo….umówiłam się do internisty na piątek, chociaż jutro wizyta u gina i tez jej pokaże. Ale masakra, dopiero początek ciazy a ja mam już dość wszystkiego 😢 wiedziałam, ze to był zły pomysł z drugim dzieckiem. Jeszcze tyle przeszliśmy po porodzie z pierwsza córka 😓
hej, nie martw się. Takie obawy są normalne, bo jest to mega burza hormonalna, więc różne myśli przechodzą przez głowę. Najlepiej je przepuszczać przez siebie i wywalać dalej… jak po wizycie u ginekologa?
 
Ja już powiedziałam w pracy, bo mam mega mdłości. Szef bardzo się ucieszył, mogę pracować jak mi wygodnie, obojętne w jakich godzinach, jest najlepszy na świecie! Ale kurczę.. coś od wczoraj mam mało mdłości, mniej niż zwykle. Jestem w 7tc.
 
reklama
Cześć, nadrobiłam wszystkie wpisy i witam się z Wami 😊 Termin z OM 20.02, jestem już po wizycie w zeszłym tygodniu, zarodek był widoczny, kolejna wizyta w przyszłym tygodniu i mam nadzieję że będzie serduszko 😊 Mamy już roczną córeczkę na pokładzie 😊
 
Do góry