reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Mnie też co chwilę w podbrzuszu kłuje, ciągnie, jakiś dyskomfort czuję. Chociaż ostatnio już coraz mniej. Jednej nocy to aż się obudziłam, bo tak mnie bolało jakbym skurczy dostała, ale po minucie przeszło, ale przez godzinę zasnąć nie mogłam [emoji14] Od kilku dni za to co chwilę mnie skóra na brzuchu łaskocze, tak punktowo jakby mnie ktoś piórkiem dotykał. Zakładam, że to od rozciągania skóry, lepsze to niż swędzenie :) Lekarz mi ostatnio mówił, że to wszystkie bóle rozciągające to wina progesteronu, który rozluźnia mięśnie i więzadła.
U mnie takie swędzenie skóry oznaczało zbliżające się rozstepy, niestety. Chyba że od środka to może maleństwo po brzuchu Ci maluje ;-)


Ja miałam wizytę, wszystko ok. Będzie córka na 99%
Niestety dostałam skierowanie na krzywą cukrową...
 
U mnie takie swędzenie skóry oznaczało zbliżające się rozstepy, niestety. Chyba że od środka to może maleństwo po brzuchu Ci maluje ;-)


Ja miałam wizytę, wszystko ok. Będzie córka na 99%
Niestety dostałam skierowanie na krzywą cukrową...
Gratulacje :) :) :) - a w związku ta krzywa to cis nie tak z wynikami czy to rutynowa kontrola?
 
@Franka84 tak, miałam dziś wizytę :) wszystko jest super, dzidzia rośnie i na 99% też dziewczynka :) mąż był zachwycony (był ze mną pierwszy raz na wizycie).

@Safija tak, wyniki miałam tego samego dnia, wszystko jest okej. Moja gin mi dziś mówi "to zrobisz sobie mocz, morfologie" a ja jej na to, tu mam wyniki sprzed 2 dni ;D popatrzyła, powiedziała że super, więc to mnie cieszy :)
 
@Franka84 tak, miałam dziś wizytę :) wszystko jest super, dzidzia rośnie i na 99% też dziewczynka :) mąż był zachwycony (był ze mną pierwszy raz na wizycie).

@Safija tak, wyniki miałam tego samego dnia, wszystko jest okej. Moja gin mi dziś mówi "to zrobisz sobie mocz, morfologie" a ja jej na to, tu mam wyniki sprzed 2 dni ;D popatrzyła, powiedziała że super, więc to mnie cieszy :)
Gratuluję i bardzo się cieszę :)
 
reklama
Mnie tylko łydki swędziały w pierwszej ciąży. O matko jak ja się drapałam.:shocked2:lekarz zalecił mi wtedy jakieś badania na wątrobę, ale wszystko było ok.

@Safija kuruj się :-/
 
Do góry