reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
To widzę, że nie tylko ja dziś taka obolała byłam. Tak mnie brzuch bolał, że aż ciężko było oddychać momentami, tak na wysokości żeber. Ale to z pewnością flaczki :D Bo czułam że mnie wzdęło i nie chciało znaleźć nigdzie ujścia :D

Polujecie na coś z okazji Black Friday? Kusi mnie, ale tak bardzo boję się zapeszyć :p (w H&M jest 20% na wszystko)
 
To widzę, że nie tylko ja dziś taka obolała byłam. Tak mnie brzuch bolał, że aż ciężko było oddychać momentami, tak na wysokości żeber. Ale to z pewnością flaczki :D Bo czułam że mnie wzdęło i nie chciało znaleźć nigdzie ujścia :D

Polujecie na coś z okazji Black Friday? Kusi mnie, ale tak bardzo boję się zapeszyć :p (w H&M jest 20% na wszystko)
Chciałem właśnie to samo napisać o jutrze :D :D :D .Chce sobie kupić getry bo mam już dość tych jeansów i zastanawiam się właśnie czy hm czy Gatta:)
 
To widzę, że nie tylko ja dziś taka obolała byłam. Tak mnie brzuch bolał, że aż ciężko było oddychać momentami, tak na wysokości żeber. Ale to z pewnością flaczki :D Bo czułam że mnie wzdęło i nie chciało znaleźć nigdzie ujścia :D

Polujecie na coś z okazji Black Friday? Kusi mnie, ale tak bardzo boję się zapeszyć :p (w H&M jest 20% na wszystko)

Ja wczoraj kupiłam płaszczyk na zimę, za 50% ceny był :) i jest mega dla mnie :) były też takie przemile w dotyku spodnie. No tak przyjemny materiał.... Ale 80 zł to stwierdziłam że trochę dużo. Ciekawe jak będą jutro, może się jednak skusze i pojadę kupić :)
Też się bałam zapeszac, ale w czymś muszę chodzić, a nie nieszczę się już w żaden elegancki płaszcz, została tylko kurtka narciarska :p
 
Ja wczoraj kupiłam płaszczyk na zimę, za 50% ceny był :) i jest mega dla mnie :) były też takie przemile w dotyku spodnie. No tak przyjemny materiał.... Ale 80 zł to stwierdziłam że trochę dużo. Ciekawe jak będą jutro, może się jednak skusze i pojadę kupić :)
Też się bałam zapeszac, ale w czymś muszę chodzić, a nie nieszczę się już w żaden elegancki płaszcz, została tylko kurtka narciarska :p
A jakim sklepie byłaś?
 
Masz zapalenie oskrzeli????
No niestety tak. Dziś już lepiej i mnie ten nebudd stawia na nogi.

U mnie takie swędzenie skóry oznaczało zbliżające się rozstepy, niestety. Chyba że od środka to może maleństwo po brzuchu Ci maluje ;-)


Ja miałam wizytę, wszystko ok. Będzie córka na 99%
Niestety dostałam skierowanie na krzywą cukrową...
Brawo za udaną wizytę ☺
@Franka84 tak, miałam dziś wizytę :) wszystko jest super, dzidzia rośnie i na 99% też dziewczynka :) mąż był zachwycony (był ze mną pierwszy raz na wizycie).

@Safija tak, wyniki miałam tego samego dnia, wszystko jest okej. Moja gin mi dziś mówi "to zrobisz sobie mocz, morfologie" a ja jej na to, tu mam wyniki sprzed 2 dni ;D popatrzyła, powiedziała że super, więc to mnie cieszy :)
Super ze wszystko dobrze☺
Mój mąż też zachwycony wspólnym usg i od razu inne podejście do ciąży.

Dzięki Franka ☺ dobrze ze to jednak nie byla chlestaza bo to jest straszne cholerstwo.
 
No niestety tak. Dziś już lepiej i mnie ten nebudd stawia na nogi.


Brawo za udaną wizytę ☺

Super ze wszystko dobrze☺
Mój mąż też zachwycony wspólnym usg i od razu inne podejście do ciąży.

Dzięki Franka ☺ dobrze ze to jednak nie byla chlestaza bo to jest straszne cholerstwo.
To zdrówka...ginekolog pozwolił ci brać sterydy?
 
reklama
Jak przeżyjemy tę zimę to chyba na wiosnę nie będziemy już narzekać na zdrówko, co?;)

Ta cholestaza to nawet nie wiem co to za pieruństwo jest. Wtedy czerpałam wiedzę tylko z mojej broszurki. Widać, że często korzystałam :-D
15429135802782030435340.jpg
 

Załączniki

  • 15429135802782030435340.jpg
    15429135802782030435340.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 348
Ostatnia edycja:
Do góry