reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Mnie tam od dobrych 3 tygodni kłuje i boli w dwóch miejscach tych samych. Na pewno jedno to jelita bo też mam z nimi wielki problem, drugi raczej w macicy. Nie przejmuje się tym ale jakoś specjalnie, zwłaszcza że ma każdym badaniu wszystko było ok mimo że już bolało :)
 
reklama
@Ags8620 a czy czujesz może też, że to miejsce jest trochę cieplejsze? Nie, że piecze tylko jest cieplejsze. To jest jeden z objawów problemu z pęcherzem. W ostatnich dniach trochę mi dokucza pęcherz i czuję taki dyskomfort.

Jeśli to kłucie, które pojawia się i znika to może rozciąganie macicy. Mniej więcej w tym miejscu znajduje się jej trzon.

Oby do wizyty Ci przeszło, ale warto powiedzieć o tym ginowi.
 
Hej- mnie też czasami rwie w okolicach wzgórka i pachwin ale teraz coraz rzadziej i wiąże to rozciąganiem się wszystkiego dla dzidziusia :)
 
Dziewczyny kazdy nietypowy syndrom ktory nas martwi powinnismy kontaktowac z lekarzem. Co kobieta to inne odczucia i nie zawsze musza oznaczac to samo. Jesli nas to nie trapi a tylko chcemy zapytac to ok:)
 
Mnie też co chwilę w podbrzuszu kłuje, ciągnie, jakiś dyskomfort czuję. Chociaż ostatnio już coraz mniej. Jednej nocy to aż się obudziłam, bo tak mnie bolało jakbym skurczy dostała, ale po minucie przeszło, ale przez godzinę zasnąć nie mogłam :p Od kilku dni za to co chwilę mnie skóra na brzuchu łaskocze, tak punktowo jakby mnie ktoś piórkiem dotykał. Zakładam, że to od rozciągania skóry, lepsze to niż swędzenie :) Lekarz mi ostatnio mówił, że to wszystkie bóle rozciągające to wina progesteronu, który rozluźnia mięśnie i więzadła.
 
Mnie tylko na początku brzuch bolał jakbym ze sto brzuszków zrobiła. Ale to było gdzieś 4-5 tydzień. Teraz nic.

Ktoś miał dzisiaj wizyty? Chyba Roki? Trzymam kciuki. Ktoś jeszcze dzisiaj ma wizytę?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Roki a wyniki badan juz masz?

Leżę caly dzień w łóżku jak skończony leń i czytam książki i przerywam czasem na zabawe z najstarszym. Nie ma to jak zapalenie oskrzeli

Też mnie czasem kłuje, ale dużo mniej niż w poprzednich ciążach.
 
Do góry