reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Jak urodziłam Franka to było chyba ze 30 stopni... w sumie od razu spał w samym bodziaku przykryty kołdrą. Teraz ciagle śpi odkryty... jest mu ciagle za gorąco, masakra. Ja marznę przez samo patrzenie jak on śpi :p
Ja też jestem zmarzluchem...nawet latem śpię w skarpetkach :p- A powiedz mi gdzie będziesz rodzić w Katowicach?- ja Stasia też urodziłam w tym mieście :)
 
reklama
Ja jak tylko wracam do domu to ubieram takie grube skarpety [emoji23] i nie ważne czy lato czy zima, stopy mi zawsze marzną :p

Franka rodziłam w szpitalu Zakonu Bonifratrów i byłam mega zadowolona wiec pewnie znowu tam... chyba, że coś się stanie i będzie planowana Cc to nie wiem, pewnie tam gdzie moja DR pracuje.. a ona chyba w Rudzie Śląskiej w szpitalu :/ no oby tak nie było :p. A Ty gdzie rodziłaś?
 
Ja jak tylko wracam do domu to ubieram takie grube skarpety [emoji23] i nie ważne czy lato czy zima, stopy mi zawsze marzną :p

Franka rodziłam w szpitalu Zakonu Bonifratrów i byłam mega zadowolona wiec pewnie znowu tam... chyba, że coś się stanie i będzie planowana Cc to nie wiem, pewnie tam gdzie moja DR pracuje.. a ona chyba w Rudzie Śląskiej w szpitalu :/ no oby tak nie było :p. A Ty gdzie rodziłaś?
Na łubinowej i też byłam bardzo zadowolona- teraz inny lekarz i gliwice:)
 
pewnie tam gdzie moja DR pracuje.. a ona chyba w Rudzie Śląskiej w szpitalu :/
Podobno porodówka w Rudzie ma bardzo dobre opinie. :)

U mnie brzuchol nie ma swojego nazewnictwa, ale do lokatora mówimy Wojtuś <3 Chociaż mam taką kaszkę na twarzy, że chyba pora zacząć dopuszczać do siebie myśl, że będzie dziewczynka (u mnie jeszcze nic nie wiadomo). Za to na razie dopada mnie taka deprecha i spadek formy (tej duchowej), że normalnie kryyyyzyyysss :(

Co do kółek piankowych, to znajoma bardzo nam odradzała. Po jednym sezonie ma tak wyjechane kółka, bo wszystkie kamyczki i ostre krawędzie porobiły dziury i uszczerbki w kółkach.

Wózek mamy upatrzony i spełnia wszystkie moje warunki na chwilę obecna ... zobaczymy czy w praktyce się sprawdzi ;) (tylko teraz dopiero doczytałam, że kółka piankowe ;( )
i-tutis-mimi-style-331-gleboko-spacerowy.jpg
 
Ostatnia edycja:
Podobno porodówka w Rudzie ma bardzo dobre opinie. :)

U mnie brzuchol nie ma swojego nazewnictwa, ale do lokatora mówimy Wojtuś <3 Chociaż mam taką kaszkę na twarzy, że chyba pora zacząć dopuszczać do siebie myśl, że będzie dziewczynka (u mnie jeszcze nic nie wiadomo). Za to na razie dopada mnie taka deprecha i spadek formy (tej duchowej), że normalnie kryyyyzyyysss :(

Co do kółek piankowych, to znajoma bardzo nam odradzała. Po jednym sezonie ma tak wyjechane kółka, bo wszystkie kamyczki i ostre krawędzie porobiły dziury i uszczerbki w kółkach.

Wózek mamy upatrzony i spełnia wszystkie moje warunki na chwilę obecna ... zobaczymy czy w praktyce się sprawdzi ;)
i-tutis-mimi-style-331-gleboko-spacerowy.jpg
To ja mam piankowe koła A wózek jest z nami od kwietnia 2015 , oczywiście z przerwą i koła sa jak nowe. Pewnie jak zawsze wszystko zależy od jakości
 
Podobno porodówka w Rudzie ma bardzo dobre opinie. :)

U mnie brzuchol nie ma swojego nazewnictwa, ale do lokatora mówimy Wojtuś <3 Chociaż mam taką kaszkę na twarzy, że chyba pora zacząć dopuszczać do siebie myśl, że będzie dziewczynka (u mnie jeszcze nic nie wiadomo). Za to na razie dopada mnie taka deprecha i spadek formy (tej duchowej), że normalnie kryyyyzyyysss :(

Co do kółek piankowych, to znajoma bardzo nam odradzała. Po jednym sezonie ma tak wyjechane kółka, bo wszystkie kamyczki i ostre krawędzie porobiły dziury i uszczerbki w kółkach.

Wózek mamy upatrzony i spełnia wszystkie moje warunki na chwilę obecna ... zobaczymy czy w praktyce się sprawdzi ;)
i-tutis-mimi-style-331-gleboko-spacerowy.jpg
A co to za model? Wygląda bardzo elegancko. My wprawdzie nie na kupnie, bo mamy po synku, ale lubię oglądać
 
@sunmaggy - też lubię oglądać, choć ilość wózków w sklepie stacjonarnym mnie przytłoczyła. Model wózka to Tutis Mimi ... tylko teraz dopiero doczytałam, że ma piankowe kółka :(

@Rossiczka - o, to jest nadzieja :D Koleżanka używa swój wózek raczej do jazdy miejskiej, ale kilka spacerów po lesie też zaliczył wózek. Niestety nie pamiętam jaki model ma. Ale zapaliłaś swiatełko w tunelu ;)
 
reklama
Też jestem z górnego śląska, szpital w rudzie śląskiej ma świetne opinie, wysoki poziom opieki okołoporodowej, wręcz liczę na to że mój lekarz tam pracuje bo jeszcze nie spytałam haha
Szpital bonifratow, ligote i simin w Chorzowie też bardzo polecają, Ale wiecie Jak to jest, kiedy jest dobrze to wszyscy chwalą
 
Do góry