reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

@sunmaggy - też lubię oglądać, choć ilość wózków w sklepie stacjonarnym mnie przytłoczyła. Model wózka to Tutis Mimi ... tylko teraz dopiero doczytałam, że ma piankowe kółka :(

@Rossiczka - o, to jest nadzieja :D Koleżanka używa swój wózek raczej do jazdy miejskiej, ale kilka spacerów po lesie też zaliczył wózek. Niestety nie pamiętam jaki model ma. Ale zapaliłaś swiatełko w tunelu ;)
A takie duże to myślałam że pompowane, ją jestem zwolenniczką pompowanych, bo u nas teren dość wymagający, wysokie krawężniki, kostka itp ja mam camarelo sevilla, dość duża gondola, ale bardzo miły w prowadzeniu, i dość lekki jak na taki model
 
reklama
@Madelaineee dokładnie, każdy chwali jak jest ok... niestety jak coś się ma stać to chyba może wszędzie.

Co do Rudy Śl to tez właśnie słyszałam ze jest spoko, a Bonifratrów jest po prostu blisko... jadę tam kilka min wiec po porodzie tez wygodnie z odwiedzinami itp :)))
 
Dziewczyny mam problem. Od kilku dni trzech dokładnie boli mnie w jednym miejscu, to nie jest mocny ból, tylko takie delikatnie kłucie tuż nad wzgórkiem łonowym. Ja mam problemy z trawieniem, jelitami. Ciągle obwiniałam wzdęcia o ten ból, ale teraz zaczynam już trochę panikować czy aby nie dzieje się nic złego. Wizyte mam dopiero we wtorek. Nic innego się nie dzieje. Żadnych plamień, bóli, skurczów. Tylko to kłucie na samym dole brzucha w jednym punkcie, małe miejsce, więc napewno nie cała macica. Miałyście coś takiego? Czytam jak to ja głupia w internetach (chociaż zawsze sobie obiecuję, że tego nie będę robić) i wyczytałam, że to może być np zapalenie pęcherza pomimo braku innych objawów jak pieczenie czy częstomocz. Może też promieniować od rozszerzania spojenia łonowego, ale ja doskonale wiem jak mnie rozchodzenie spojenia bolało w pierwszej ciąży, że aż czasami chodzić nie mogłam i to był ból w innym miejscu.
 
Dziewczyny mam problem. Od kilku dni trzech dokładnie boli mnie w jednym miejscu, to nie jest mocny ból, tylko takie delikatnie kłucie tuż nad wzgórkiem łonowym. Ja mam problemy z trawieniem, jelitami. Ciągle obwiniałam wzdęcia o ten ból, ale teraz zaczynam już trochę panikować czy aby nie dzieje się nic złego. Wizyte mam dopiero we wtorek. Nic innego się nie dzieje. Żadnych plamień, bóli, skurczów. Tylko to kłucie na samym dole brzucha w jednym punkcie, małe miejsce, więc napewno nie cała macica. Miałyście coś takiego? Czytam jak to ja głupia w internetach (chociaż zawsze sobie obiecuję, że tego nie będę robić) i wyczytałam, że to może być np zapalenie pęcherza pomimo braku innych objawów jak pieczenie czy częstomocz. Może też promieniować od rozszerzania spojenia łonowego, ale ja doskonale wiem jak mnie rozchodzenie spojenia bolało w pierwszej ciąży, że aż czasami chodzić nie mogłam i to był ból w innym miejscu.

Hej.. czy to masz ciągły ból ?
Bo ja mam tak ale nie cały czas tylko tak zakuje na środku tu gdzie opisujesz pytałam ginekolog mówiła ze jest to normalne..
 
Nie, właśnie nie ciągle. Jak stoje, chodzę, czasami na źle usiądę, a jak leżę czy zwyczajnie siedzę to nic.

Tez mam takie chwilowe zakucie.. ja pytałam ginekolog mówiła ze normalne lekarzem nie jestem ale zawsze warto skonsultować swoim lekarzem jak coś cię martwi :)
 
reklama
Tez mam takie chwilowe zakucie.. ja pytałam ginekolog mówiła ze normalne lekarzem nie jestem ale zawsze warto skonsultować swoim lekarzem jak coś cię martwi :)
Dziękuję bardzo. Idę dopiero we wtorek. Nie chcę panikować za bardzo i lecieć z tym na izbe przyjęć.. jeżeli nic nowego jie dojdzie, albo nie nasili się ten ból to poczekam na wizytę. Dzięki jeszcze raz trochę się uspokoiłam.
 
Do góry