reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Ja nie wyobrażam sobie dziecka w lecie w spiworku, jak potrafi być 30 stopni, który z, tego uwolnić się nie może jak mu gorąco.
Sama latem w spiworze też nie śpię.

Moje dzieci najczęściej to prawie nago śpią latem niczym nie przykryte

Podpisuję sìę pod tym. Najgorzej to zapocić niemowlaka bo raz ze dyskomfort a dwa potówki się robią. Ja mam zwykla chuste bambusową i tym przykrywalam jak bylo cieplo albo tylko na wysokość pachy cienkim kocykiem.
Mialam trzy spiworki na jesień kupione i obaj chlopcy krzyczeli jak za karę jak tylko probowałam ich zapakować. Szybko przeszliśmy na pajac polarowy i nóźki kolderką. Mogli kopać do woli. Mieli juź po parę miesięcy bo jeden z marca a drugi z czerwca.

Ps. Teraz z maja to mam dziure w kwietniu ☺
 
Podpisuję sìę pod tym. Najgorzej to zapocić niemowlaka bo raz ze dyskomfort a dwa potówki się robią. Ja mam zwykla chuste bambusową i tym przykrywalam jak bylo cieplo albo tylko na wysokość pachy cienkim kocykiem.
Mialam trzy spiworki na jesień kupione i obaj chlopcy krzyczeli jak za karę jak tylko probowałam ich zapakować. Szybko przeszliśmy na pajac polarowy i nóźki kolderką. Mogli kopać do woli. Mieli juź po parę miesięcy bo jeden z marca a drugi z czerwca.

Ps. Teraz z maja to mam dziure w kwietniu ☺
Mój synek jest z marca A dziewczynki mojego brata z lutego i kwietnia- miałam nadzieję na ten maj właśnie ale z racji że mam termin na początek maja, pewnie cc będę miała pod koniec kwietnia.
 
Mój synek jest z marca A dziewczynki mojego brata z lutego i kwietnia- miałam nadzieję na ten maj właśnie ale z racji że mam termin na początek maja, pewnie cc będę miała pod koniec kwietnia.

A pamietacie ten Maj kilka lat temu co śnieg sypnął ? Byłoby nam wszystkim do śmiechu jak nakupujemy wiosennych rzeczy a tu będzie jeszcze zima
 
A pamietacie ten Maj kilka lat temu co śnieg sypnął ? Byłoby nam wszystkim do śmiechu jak nakupujemy wiosennych rzeczy a tu będzie jeszcze zima
Dlatego jedyne co kupiłam jak do tej pory to dwa bodziaki i to z długim rękawem...I prawdę powiedziawszy jak narazie nie mam pomysłu w jaką iść stronę ;)
 
reklama
Jak urodziłam Franka to było chyba ze 30 stopni... w sumie od razu spał w samym bodziaku przykryty kołdrą. Teraz ciagle śpi odkryty... jest mu ciagle za gorąco, masakra. Ja marznę przez samo patrzenie jak on śpi :p
 
Do góry