reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Hmm nie wiem sama. Otulacze i kokony są śliczne ale zobaczymy.
Na razie chyba tylko śpiworki będę rozpatrywać. Wszystkie też rzeczy są piękne ale tyle się naczytałam co zrobić by dziecko było bezpieczne podczas snu..
Ja nie wyobrażam sobie dziecka w lecie w spiworku, jak potrafi być 30 stopni, który z, tego uwolnić się nie może jak mu gorąco.
Sama latem w spiworze też nie śpię.

Moje dzieci najczęściej to prawie nago śpią latem niczym nie przykryte
 
Jeśli za 3 sztuki to faktycznie nie drogo :) - mój synek urodził się w marcu i też pierwsze Lato przespał nie przykryty A zima już będą fikac więc śpiworki raczej się nie sprawdzi.
 
Ja nie wyobrażam sobie dziecka w lecie w spiworku, jak potrafi być 30 stopni, który z, tego uwolnić się nie może jak mu gorąco.
Sama latem w spiworze też nie śpię.

Moje dzieci najczęściej to prawie nago śpią latem niczym nie przykryte

Ja również uwzględnia pogodę ale ja mieszkam w mieście w którym nie bywa często gorąco. Ostatnie lato faktycznie grzało ale poprzednie kilka raczej słabo .
To oczywiste że jak będzie 30 stopni dziecka w śpiwór nie wsadze ale tu bywają Maj i Czerwiec po 16-17 stopnie czasem i chłodniejsze wiec wolę mieć w razie co.
 
Ja również uwzględnia pogodę ale ja mieszkam w mieście w którym nie bywa często gorąco. Ostatnie lato faktycznie grzało ale poprzednie kilka raczej słabo .
To oczywiste że jak będzie 30 stopni dziecka w śpiwór nie wsadze .
No tak Ty wyspiarka jesteś ;-) chociaż do szpitala i tak pewnie będziesz miała rożek więc można go w domu na pierwszy miesiąc wykorzystać, a potem zobaczyć czy Twoje dziecko lubi być skrepowane czy nie.
Bo mój syn robił wszystko by wyjąć nogę i raz się obudził w spuworku z nogą przy twarzy, to był nasz ostatni raz
 
No tak Ty wyspiarka jesteś ;-) chociaż do szpitala i tak pewnie będziesz miała rożek więc można go w domu na pierwszy miesiąc wykorzystać, a potem zobaczyć czy Twoje dziecko lubi być skrepowane czy nie.
Bo mój syn robił wszystko by wyjąć nogę i raz się obudził w spuworku z nogą przy twarzy, to był nasz ostatni raz

Akrobata ten Twój syn. No ja będę próbować, zobaczymy co z tego wyjdzie, może się skończyć że nie lubi ani jednego ani drugiego..
 
reklama
Ja również uwzględnia pogodę ale ja mieszkam w mieście w którym nie bywa często gorąco. Ostatnie lato faktycznie grzało ale poprzednie kilka raczej słabo .
To oczywiste że jak będzie 30 stopni dziecka w śpiwór nie wsadze ale tu bywają Maj i Czerwiec po 16-17 stopnie czasem i chłodniejsze wiec wolę mieć w razie co.
My w sumie mieliśmy pierwsze tak ciepłe Lato od wielu lat więc też nie wiemy czego się spodziewać :) Co do rożka to ja miałem tylko w szpitalu A potem już nigdy z niego nie korzystałam więc jeśli będzie taki wymóg szpitalny to pożyczę od kogoś :)
 
Do góry