reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Nawet nie skojażyłam
Podoba mi takie coś, ale nie wiem czy to konieczne / bezpieczne?
Konieczne napewno nie :) - a bezpieczne?- wydaje mi się że tak..- 3 koleżanek dzieci śpią obecnie i są zadowolone- w tym każde ma około 2-3miesiecy- dla mnie działa to na zasadzie takiego otulacza- jest ciasnej - jak u mamy w brzuszku i czują się wygodniej.Z racji, że na początku to rodzice zmieniają dzieciom pozycje w łóżeczku więc i w tym kokonie ( teraz napisało mi kolonie :p )nie ma opcji żeby dzidziuś się wysunął.Podoba mi się ale kto wie czy małemu człowiekowi spodoba się również :) Kolor raczej nie dla mnie ;) I są i 3 razy tańsze ale bardzo mi się podobają. Link do: Kokon niemowlęcy Łabędzie light pink CocoBird jasny róż Link do: Kokon niemowlęcy Łabędzie light pink CocoBird jasny róż
 
Hmm nie wiem sama. Otulacze i kokony są śliczne ale zobaczymy.
Na razie chyba tylko śpiworki będę rozpatrywać. Wszystkie też rzeczy są piękne ale tyle się naczytałam co zrobić by dziecko było bezpieczne podczas snu..
 
reklama
Do góry