reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
@xmajloxx ja na początku 6 tc dostałam krwawienia, okazało się ze był to krwiak. Dostalam duphaston, wczoraj krwiaka nie było:) w pierwszej ciazy tez plamilam tak na początku ciazy. Czasem poprostu tak jest. Będzie dobrze ;)
 
@xmajloxx ja na początku 6 tc dostałam krwawienia, okazało się ze był to krwiak. Dostalam duphaston, wczoraj krwiaka nie było:) w pierwszej ciazy tez plamilam tak na początku ciazy. Czasem poprostu tak jest. Będzie dobrze ;)
Wiem próbuje być spokojna, ale pierwsza ciaze właśnie w 6 tyg poronilam I stąd też ten strach. Niedługo na szczęście mam wizytę więc wszystkiego się dowiem.. mam nadzieję,że powie ze wszystko jest dobrze ✊✊
 
Krew była żywa? Ja miałam plamienie w drugiej ciazy ale to był śluz w kolorze beżowo- różowym bardziej niż krew czy coś podobnego. Też dostalam duphaston wtedy i przeszlo po dwóch dniach
Ja już po wizycie mamy 5 t0d z miesiączki a z usg wychodzi 5t4d narazie widać tylko pęcherzyk. Dobrze umiejscowiony o wymiarach prawidłowych jak na ten tydzień. Mam jechać na wakacje dobrze się bawić, doktor nie widzu przeciwskazań. Mam żyć normalnie. Tylko beż skoków na główkę do wody haha. Ogólnie mówiła że nie ma żadnych przeciwskazań co do lotu. No i po wakacjach czyli za 2. 5 tyg Mam sie pojawić i wtedy już powinno być serducho jak dzwon.
 
Ja już po wizycie. Ogólnie wszystko dobrze, narazie widac sam pecherzyk ciazowy. Ogólnie to na 1 wizycie jak zaszłam w ciaze bylam u innego gina i on mi kazał brac luteine (jestem po poronieniu) a dziś byłam u tego co chciałam prowadzić ciaze i powiedziałam mu o tym plamieniu a on powiedział, że nie widzi wskazań do bracia luteiny i kazał odstawić. I nic nie przepisał Ogólnie jest zdania co ma być to będzie.. i kazal przyjsc dopiero za miesiac. To bedzie 10 tydzien... Nie wiem czy się nie umówić jeszcze do innego lekarza.. tak samo tsh mam 2.9 poprzedni lekarz kazał brac leki żeby zmniejszyć a ten mówi że taka może być... sama nie wiem co myśleć..
 
Ja już po wizycie. Ogólnie wszystko dobrze, narazie widac sam pecherzyk ciazowy. Ogólnie to na 1 wizycie jak zaszłam w ciaze bylam u innego gina i on mi kazał brac luteine (jestem po poronieniu) a dziś byłam u tego co chciałam prowadzić ciaze i powiedziałam mu o tym plamieniu a on powiedział, że nie widzi wskazań do bracia luteiny i kazał odstawić. I nic nie przepisał Ogólnie jest zdania co ma być to będzie.. i kazal przyjsc dopiero za miesiac. To bedzie 10 tydzien... Nie wiem czy się nie umówić jeszcze do innego lekarza.. tak samo tsh mam 2.9 poprzedni lekarz kazał brac leki żeby zmniejszyć a ten mówi że taka może być... sama nie wiem co myśleć..
Nie spotkałam się z odstawianiem luteiny, gdy już się ją bierze aż do 11-12tyg. Słuchaj swojej intuicji.
 
Ja już po wizycie. Ogólnie wszystko dobrze, narazie widac sam pecherzyk ciazowy. Ogólnie to na 1 wizycie jak zaszłam w ciaze bylam u innego gina i on mi kazał brac luteine (jestem po poronieniu) a dziś byłam u tego co chciałam prowadzić ciaze i powiedziałam mu o tym plamieniu a on powiedział, że nie widzi wskazań do bracia luteiny i kazał odstawić. I nic nie przepisał Ogólnie jest zdania co ma być to będzie.. i kazal przyjsc dopiero za miesiac. To bedzie 10 tydzien... Nie wiem czy się nie umówić jeszcze do innego lekarza.. tak samo tsh mam 2.9 poprzedni lekarz kazał brac leki żeby zmniejszyć a ten mówi że taka może być... sama nie wiem co myśleć..
A wiesz z jakiej przyczyny było poronienie ?
Mi doktor na początku nie dał żadnych leków (też jestem po poronieniu ), jak dostałam plamienia inna doktor dała mi utrogestan ( zaznaczyła że to trochę profilaktycznie , że do decyzji lekarza prowadzącego ) i teraz na wizycie już mój doktor powiedział że nie widzi wskazań do brania globulek i odstawił mi je.
Jeśli nie jesteś pewna to skonsultowałabym to jeszcze z innym lekarzem 🙈 lepiej zawsze być pewnym a teraz tak na prawdę nie wiadomo co robić …
 
reklama
Ja już po wizycie. Ogólnie wszystko dobrze, narazie widac sam pecherzyk ciazowy. Ogólnie to na 1 wizycie jak zaszłam w ciaze bylam u innego gina i on mi kazał brac luteine (jestem po poronieniu) a dziś byłam u tego co chciałam prowadzić ciaze i powiedziałam mu o tym plamieniu a on powiedział, że nie widzi wskazań do bracia luteiny i kazał odstawić. I nic nie przepisał Ogólnie jest zdania co ma być to będzie.. i kazal przyjsc dopiero za miesiac. To bedzie 10 tydzien... Nie wiem czy się nie umówić jeszcze do innego lekarza.. tak samo tsh mam 2.9 poprzedni lekarz kazał brac leki żeby zmniejszyć a ten mówi że taka może być... sama nie wiem co myśleć..
Dziwne podejście ma ten lekarz... Ja na Twoim miejscu umówiła bym się do innego. Moja ginekolog jak jeszcze nie wiedziałam że będę miała bliźniaki,a miałam plamienie i jej o tym powiedziałam to od razu dała mi luteinę i do tej pory biorę(ale plamienia nie ma). Także no może idź do innego i zobacz co ten drugi Ci powie.
 
Do góry