reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Kari, mam teraz z om 14+0 czyli skończony 14 ale ja miałam bardzo nieregularne cykle ostatnio i jestem pewna ze tak naprawdę to u mnie już jest niemalże 15tydzien licząc skończone bo wiem dokładnie kiedy miałam owu i w ciąże zaszłam i na usg tez ciąża starsza wychodzi.
Jak masz teraz 13 tydzień + ... to mówi się ze masz skończony 13tydzien lub jesteś aktualnie w 14tygodniu ciąży.


Rosiczka, widzisz ty tez już czujesz [emoji6] napewno to to bo my chyba w tym samym tygodniu ciąży jesteśmy a moim zdaniem uczucie jest bardzo specyficzne.
 
reklama
Sunmaggy, u mnie B-hcg 64,82 IU/l, pappa-a 6,42 IU/l.
Soniafka, dzięki za podgląd Twoich wyników. I fajnie ze juz czujesz dzieciaczka. Ja jestem w 14+0 i już co najmniej od tygodnia czuje motyle co jakiś czas. Crl 7,5cm w ostatnim usg więc w sumie to już kawał człowieczka :-)
 
@soniafka ja przy synu tez w 16 tyg. poczulam, teraz u mnie dopiero 13 i 3, więc jeszcze troszkę.

My pomalu z mezem przygotowujemy sie do remontu, musimy zamienic sypialnie z pokojem syna, bo tak nie pomiescilibysmy sie z łóżczkiem. Oczywiscie finiszowe zakupy pozniej, ale juz wstepnie chce miec to z glowy, bo pozniej jak brzuszek duzy to mniej sily, a koncowka ciazy rozna bywa.
Zazdroszcze tym dziewczynom, ktore znaja plec, ja juz bym chciala porzadkowac ubranka i zabawki ;)
Odebralam dzis pappa i jest ok. Takze ciesze sie.
@Roosiczka obys tego rota nie podłapała
 
Patula, większość z nas nie zna płci na 100%. Tylko i wyłącznie na tym etapie badania genetyczne dają taka pewność a jeśli aktualnie słyszymy ze będzie to chłopczyk czy dziewczynka przy usg to nie radziłabym nikomu jeszcze pokoju na kolor malować czy ubranek kupować [emoji6]
Mojej koleżance trzy razy pod rząd różni lekarze na usg mówili ze będzie dziewczynka a nagle w 20tym którymś tygdniu już pięknie widać było chłopca także wszystko możliwe [emoji12]
 
Ale co z tego, wizyta

hcg 13,18 iu/1, pappa-a 7,27.
Lekarza mam dopiero 14.11

Wydaje mi się że te wyniki są okej, ja miałam pappa 6.11 i bałam się niepotrzebnie ;)

Sorki dziewczyny, czasami mi się telefon zacina i ucina mi posty :-/

Zawsze możesz każdy swój post edytować, nawet jeśli telefon nie współpracuje i ucina w połowie ;)
 
Patula, większość z nas nie zna płci na 100%. Tylko i wyłącznie na tym etapie badania genetyczne dają taka pewność a jeśli aktualnie słyszymy ze będzie to chłopczyk czy dziewczynka przy usg to nie radziłabym nikomu jeszcze pokoju na kolor malować czy ubranek kupować [emoji6]
Mojej koleżance trzy razy pod rząd różni lekarze na usg mówili ze będzie dziewczynka a nagle w 20tym którymś tygdniu już pięknie widać było chłopca także wszystko możliwe [emoji12]
Dlatego bezpiecznie pomaluje pokoj na szaro, a potem rozowe lub blekitne dodatki;)
 
sunmaggy, robiłam harmony w Rzeszowie, cena 2300 za wariant z trzema Trisomiami. Czas oczekiwania 3 tygodnie, krew idzie do Niemiec. Udało.mi się podejrzec przy okazji B-hcg i białko pappa-czastkowe wyniki z testu podwójnego, przeszukalam internet i znalazłam post dziewczyny z podobnymi wynikami i komentarzem lekarza że wskazują one na niskie ryzyko. I tego sie trzymam bo zwariować można a ze stresu brzuch mi spina.a Ty ile jeszcze czekasz na wyniki nifty?
Leto robilas w pro famili?
 
Hej dziewczyny u mnie dzisiaj byl taki pieknu dzien ze 2 godz sprzatalam podworko grabilam liscie itd a teraz odpoczywam wreszcie moge sie zrelaksowac. Mialam mega ochotę na lody to mąż mi przywiózł w drodze z pracy ulubione bakaliowe :)
 
reklama
Do góry