reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

To juz tuz tuz :) no to co? Trzymam kciuki zeby wszystko dobrze poszlo i bez zlych wynikow sie obylo :)

Faktucznie zaczelam jesc na poczatek 5 posilkow i juz moj cukier rano spadl o 10 jednostek! No moze jak dojde do 6 bedzie rewelka i obejdzie sie bez insuliny :-)
Oo to sporo spadł może się obędzie bez :)

A mam pytanie czy jeśli teraz zrobię krzywa to w 20+ tc znowu się ja robi?? [emoji848]
 
reklama
Czesc Wam, u mnie leci 13-ty tydzien, a mdlsci jakos rewelacyknie nie mijaja.
Ja wlasnie rozmyslam co zrobic sobie ns sniadanie, moze jajecznice z pomidorem? Lubicie? A tak musze sie chyba wybrac na jakies zakupy, bo mlody potrzebuje przybory do przedszkola.
W przyszlym tygodniu w L idlu ma byc moda ciazowa. Ja chyba cos sobie kupie bo chodze w jednych dzinsach.
W ogole nie wiem czy zgrublam bo non stop musze jesc, czy to juz ciazowy brzuszek, ciezko powiedziec.
 
Czesc Wam, u mnie leci 13-ty tydzien, a mdlsci jakos rewelacyknie nie mijaja.
Ja wlasnie rozmyslam co zrobic sobie ns sniadanie, moze jajecznice z pomidorem? Lubicie? A tak musze sie chyba wybrac na jakies zakupy, bo mlody potrzebuje przybory do przedszkola.
W przyszlym tygodniu w L idlu ma byc moda ciazowa. Ja chyba cos sobie kupie bo chodze w jednych dzinsach.
W ogole nie wiem czy zgrublam bo non stop musze jesc, czy to juz ciazowy brzuszek, ciezko powiedziec.
Dzięki za informację o tych spodniach w Lidlu, bo mają fajną cenę, a też przez brzuszek już tylko w jednej parze ciągle chodze.
 
Dziewczyny ja do tej pory nie czułam się ciążowo, ten dzidziuś to jakas abstrakcja, ale wczoraj zauważyłam, ze mam juz malutki, okrągły, ciążowy brzuszek :) Strasznie mi się to podoba :) Pokaże wam dzisiaj :)

A co do cukrzycy wynik po 2 h mam na granicy, diabetolog stwierdzila, ze u mnie cukrzyca stwierdzona trochę nad wyraz, moze stres spowodowal podwyzszony cukier, bo ostatnie tygodnie były ciężkie... to potrzebowalam usłyszeć. Uspokoi ła mnie. Oczywiscie otrzymałam glukometr, za mna pierwszy pomiar, to nie boli! :D stosuję dietę... schudłam 2 kg w tydzien!! chyba za bardzo restrykcyjna jest...

Zmijka relaksuj się :) my planujemy na pare dni w gory wyskoczyc albo na podlasie do alpakarium coby wlasnie odstresowac sie i zresetowac :)

Patula szkoda ze u mnie nie ma lidla
 
Goskaw 6 posiłków to dobry nawyk, na pewno wyjdzie na plus. Obyś nie musiała mieć tej nocnej insuliny.

Marta94 a no ja też jakoś dobrze. Cieszę się bo nie mam zaparc mimo brania żelaza dodatkowego w dwóch tabletkach. Poprzednie ciąże to był dla mnie koszmar. Na razie nie jest źle więc nie mam nawet na co ponarzekać. Jedynie mąż się śmieje, że chodzę spać pierwsza, a później wstaje. Tłumacze mu że widocznie dla mojego organizmu i serca pompowanie krwi za dwoje to duzy wysilek i potrzebuje wiecej odpoczynku. A ty lepiej jak wcozraj rano? Cos mowila ta kobieta u ktorej wczoraj sprzatalas?

Patula ja nie byłam jajek od tygodni. Jakoś nie podchodzą mi. Ja wcinam właśnie świeża bułkę z szynką ogórkiem kiszonym i pomidorkami. Do tego mam jakieś smoothie owocowe kupione wczoraj na zakupach. I jogurt jagodowy który zostali w połowie mój syn a chętnie wciagnelabym jeszcze owsianke ż malinami i orzechami która miałam w planie robić rano oraz fasolkę i kalafior z bułka i maslem haha, ale to moze na kolejne posilki pomysle zrkbic [emoji28] dzis bdde chyba tylko jadła i tyła.

Ja właśnie jakoś na wadze nie widzę ciazy, brzuch mi się lekko powiększył i to tyle. Czas mi ubieram spodnie z pasem ciążowym, ale zwykle te luzniejsza też ubieram bo te obcisłe zazwyczaj uciskaja w miejscu gdzie jest macica. Też myślałam już o zakupienie kilku ubrań ciazowych. Mam kilka po ostatniej ciąży, ale to głównie letnie ubrania.
 
Haha no to nie tylko ja szaleje z jedzeniem podziwiam te z Was które chodzą do pracy, w pierwszej ciąży dałam rade do 4,5 miesiąca....teraz sobie nie wyobrażam za bardzo tak kiepsko sie czuje no i mloda juz 16 miesiecy daje popalić...
 
reklama
Goskaw 6 posiłków to dobry nawyk, na pewno wyjdzie na plus. Obyś nie musiała mieć tej nocnej insuliny.

Marta94 a no ja też jakoś dobrze. Cieszę się bo nie mam zaparc mimo brania żelaza dodatkowego w dwóch tabletkach. Poprzednie ciąże to był dla mnie koszmar. Na razie nie jest źle więc nie mam nawet na co ponarzekać. Jedynie mąż się śmieje, że chodzę spać pierwsza, a później wstaje. Tłumacze mu że widocznie dla mojego organizmu i serca pompowanie krwi za dwoje to duzy wysilek i potrzebuje wiecej odpoczynku. A ty lepiej jak wcozraj rano? Cos mowila ta kobieta u ktorej wczoraj sprzatalas?

Patula ja nie byłam jajek od tygodni. Jakoś nie podchodzą mi. Ja wcinam właśnie świeża bułkę z szynką ogórkiem kiszonym i pomidorkami. Do tego mam jakieś smoothie owocowe kupione wczoraj na zakupach. I jogurt jagodowy który zostali w połowie mój syn a chętnie wciagnelabym jeszcze owsianke ż malinami i orzechami która miałam w planie robić rano oraz fasolkę i kalafior z bułka i maslem haha, ale to moze na kolejne posilki pomysle zrkbic [emoji28] dzis bdde chyba tylko jadła i tyła.

Ja właśnie jakoś na wadze nie widzę ciazy, brzuch mi się lekko powiększył i to tyle. Czas mi ubieram spodnie z pasem ciążowym, ale zwykle te luzniejsza też ubieram bo te obcisłe zazwyczaj uciskaja w miejscu gdzie jest macica. Też myślałam już o zakupienie kilku ubrań ciazowych. Mam kilka po ostatniej ciąży, ale to głównie letnie ubrania.

Ja tez sporo śpię a więcej leżę bo mi się nic nie chce..
a co do tej kobiety co u niej sprzątałam..
Powiedziałam jej wczoraj ze mam nadzieje ze rozumie moja sytuacje ze jestem w ciąży i ze mogę się złe czuć i nie dać rady pracować.. a ona do mnie naturalnie naturalnie.. pff zero jakiego kolwiek współczucia.. takie ludzie niestety ..
 
Do góry