reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Ann cos Ty, nie jestesmy w ogole gotowi do wyjazdu. Ponad to mam syf w domu okropny, bo nie spie 3 noc i to dosłownie. O ile angina i uszko odpuszczaja po antybiotyku, tak biegunka nie. Podejrzewam, ze moze byc przez leki, bo on tak naprawde dwa razy mial w zyciu zapalenie uszka ale bez antybiotyku leczone, bo szybko zlokalizowane. W nocy zmieniam pieluche co najmniej 7 razy, ma tak czerwony tyleczek, ze az mi go szkoda, w dzien go kapie. Najgorsze jest to, ze zadne sudocremy i inne nie pomagaja, termentiolu tu nie ma, chyba pojade do lekarza, zeby jakas masc mi dala, bo przeciez to meczarnia dla niego.

Takze przepraszam ze mnie tak malo, wroce do Was jak synek wyzdrowieje i ja sie wyspie.
 
reklama
Hej.
Ja pozdrawiam z pracy, ale dziś to już nie daje rady... Dobrze ze jutro mam drugą zmianę czyli idę na 13 bo się wyśpię... Z objawów ciąży to tylko senność została, ale męczy okropnie. Wczoraj zasnelam przed tv o 18.45. Mąż mnie obudził o 20.15 więc wstałam, zjadłam tabletki, zrobiłam zastrzyk i poszłam spać :D dzięki temu jakoś wstałam o 4.45. Ale cały dzień nieprzytomna jestem....
Fajne info o tej odzieży ciążowej, będę się musiała wybrać ;)
A powiedzcie mi jakie witaminy stosujecie od 13tc??
 
Tez chcialam kupic ale wlasnie mam obawy czy jeszcze gorzej nie zeświruje jak bym nie mogla dwóch serduszek złapać. Czekam az zaczne czuc ruchy[emoji23]
 
Ann cos Ty, nie jestesmy w ogole gotowi do wyjazdu. Ponad to mam syf w domu okropny, bo nie spie 3 noc i to dosłownie. O ile angina i uszko odpuszczaja po antybiotyku, tak biegunka nie. Podejrzewam, ze moze byc przez leki, bo on tak naprawde dwa razy mial w zyciu zapalenie uszka ale bez antybiotyku leczone, bo szybko zlokalizowane. W nocy zmieniam pieluche co najmniej 7 razy, ma tak czerwony tyleczek, ze az mi go szkoda, w dzien go kapie. Najgorsze jest to, ze zadne sudocremy i inne nie pomagaja, termentiolu tu nie ma, chyba pojade do lekarza, zeby jakas masc mi dala, bo przeciez to meczarnia dla niego.

Takze przepraszam ze mnie tak malo, wroce do Was jak synek wyzdrowieje i ja sie wyspie.

Nam na taką odparzoną pupę, a mieliśmy często, bo synek miał nietolerancję laktozy, to pomagała tylko maść Alantan plus. Taka biało zielona. Bez recepty, tania, a u nas działała najlepiej. Biła na głowę wszelkie sudocremy, pantenole i inne.
 
reklama
Hej.
Ja pozdrawiam z pracy, ale dziś to już nie daje rady... Dobrze ze jutro mam drugą zmianę czyli idę na 13 bo się wyśpię... Z objawów ciąży to tylko senność została, ale męczy okropnie. Wczoraj zasnelam przed tv o 18.45. Mąż mnie obudził o 20.15 więc wstałam, zjadłam tabletki, zrobiłam zastrzyk i poszłam spać :D dzięki temu jakoś wstałam o 4.45. Ale cały dzień nieprzytomna jestem....
Fajne info o tej odzieży ciążowej, będę się musiała wybrać ;)
A powiedzcie mi jakie witaminy stosujecie od 13tc??

Roki ja biore prenatal uno, za chwile przerzuce sie na duo + kwas foliowy wcześniej 5mg teraz actifolin 2mg + slowmag
 
Do góry