reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2019

To chya normalne ja mialam tak na poczatku ciazy ze lstalam do łazienki nawet kilka razy dziennie ale to podobno taka alternatywa wymiotow
mi ta dieta szpitalna w ogóle nie służy, dobrze,że rodzinka czasem coś podrzuci, tylko leżę w szpitalu w innym mieście, jakieś 40 minut drogi od domu i nie zawsze jest możliwość
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji5]

My zaraz się zbieramy do przedszkola, mój mały Nikoś zacznie chodzic. Jednak dzi i jutro tylko ze mna godzina. Potem sam zostanie na chwilke i tak caly tydzien. Zobaczymy jak zareaguje, bo Wiktor w tym wieku bardzo płakał. Oby ten bym bardziej przygotowany, choć to większy maminsynek.

Jak są jakieś wizyty dziś to trzymam kciuki i czekam na wieści [emoji4]
 
Ja idę dzisiaj ale dopiero na 15.. Do 10.30 niedaleko to już dużo stresu nie zostało a jak zobaczysz zarodek i serduszko to już będzie sama radość :)
 
reklama
Do góry