reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Mam pytanie do dziewczyn,których maluszkom ropiało oczko.Położna poradziła masować kącik oczka i przecierać solą fizjologiczną,ale nie skutkuje.

Mieliśmy ten sam problem. Również zaleciła masować kącik i sól fizjologiczna. Ale po pary dniach było tak samo. Skończyłam u pediatry i antybiotyku do oka. Przeszło pięknie :)
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn,których maluszkom ropiało oczko.Położna poradziła masować kącik oczka i przecierać solą fizjologiczną,ale nie skutkuje.

Też miałam ten problem. Polozna zalecila przemywac zimna przegotowana wodą i wkraplac -wiem to trochę dziwne- mleko z piersi,po dwóch razach przeszlo. Niestety okazało się że to jednak infekcja bakteryjna i po dwóch tyg wróciło,teraz mam antybiotyk.
 
Też miałam ten problem. Polozna zalecila przemywac zimna przegotowana wodą i wkraplac -wiem to trochę dziwne- mleko z piersi,po dwóch razach przeszlo. Niestety okazało się że to jednak infekcja bakteryjna i po dwóch tyg wróciło,teraz mam antybiotyk.
ech, mamy to samo i kazała wkraplać sól fizjologiczną, ale to nic nie daje, więc chyba po antybiotyk się przejdziemy /:
 
Dziewczyny ktore mają problem z suwaczkami - napiszcie mi jakie błędy sie wyświetlają a postaram sie pomóc. Kod błędu pojawi sie powyżej okna z Waszą sygnaturą
 
Dziewczyny ktore mają problem z suwaczkami - napiszcie mi jakie błędy sie wyświetlają a postaram sie pomóc. Kod błędu pojawi sie powyżej okna z Waszą sygnaturą po tym jak wkleicie kod i spróbujecie zaktualizować
 
Nooooo ja mam dokładnie jak pani.olga.
Są dwie opcje albo twoje dziecko ma zapchany kanalik i czasem to nawet trwa do 1 roku i jak nie przejdzie trzeba przedmuchiwac. Nie wiem dokladnie jak to wygląda.
Albo infekcja bakteryjna jak u nas i objawy jakie wymienila Olga. I wtedy musowo antybiotyk.
 
Pewnie na antybiotyku się skończy.Jak płacze to właśnie tylko to jedno oko mu łzawi.Zauważyłam że ma te problem już od szpitala,a ja głupia myślałam,że przejdzie:zawstydzona/y:
 
reklama
A co tu taki spokój ?
Moja malutka właśnie wstała z 2 godzinnej drzemki i zajada się " obiadem " hehe
U was też taki upał ? Na dworze mam 38 stopni juz a w domu 31 .. umieramy
 
Do góry