reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Nie. Mam jeszcze córkę - w listopadzie skończy 5 lat. I jestem w ciazy😅🙈 nasz Julek ma mamoze jak jestem w pobliżu, robi się niegrzeczny i próbuje postawić na swoim wymuszać płaczem wiec tez ma bunt. A ty, to twoje 1 dziecko czy masz jeszcze?
Nie, Jeszcze mam 9 miesięcznego drugiego syna na pokładzie i ogólnie jest hardcore xD a to na kiedy masz termin porodu ?
 
reklama
U mnie córka z 13 lipca. Plus 5 miesięczne bliźniaczki. Na szczęście córka jest tatusia to jakoś wyrabiam ze swoją gromadką. Chodzą może wasze maluchy do żłobka? Bo my zaczynamy od września i ciagle sie zastanawiam czy to dobry pomysł.
Ja napiszę tak. My rok temu zjechaliśmy z Holandii do Polski i tam w Holandii starsza córka chodziła do takiego przedszkola w formie zabawy. Dużo jej to dało, bo przestała się wstydzić, bawiła się z dziecmi. Chcialam żeby kontynuowała szkole w Polsce,ale nie dostała się do szkoły w zeszłym roku szkolnym. Idzie teraz od września do 5 latków. A lipcowy pojdzie za rok, jak będzie miał już 3 latka. Nie planowałam go dawać do żłobka, bo nie sądziłam że zajdę w kolejna ciążę tak szybko 😅 Więc damy radę jeszcze ten rok. Ale gdybym mogla- tak, posłałabym go do żłobka mimo,ze pierwsze tygodnie nie należałyby do najłatwiejszych
 
Nie, Jeszcze mam 9 miesięcznego drugiego syna na pokładzie i ogólnie jest hardcore xD a to na kiedy masz termin porodu ?
Wierzę.. a przynajmniej sobie probuje wyobrazic.. Mam na 13 grudnia, wtedy Julek będzie miał 2lata i 5 miesięcy i mam cicha nadzieję,że poprawi sie w zachowaniu 🙈 Z jakiego rejonu jesteś?
 
U mnie córka z 13 lipca. Plus 5 miesięczne bliźniaczki. Na szczęście córka jest tatusia to jakoś wyrabiam ze swoją gromadką. Chodzą może wasze maluchy do żłobka? Bo my zaczynamy od września i ciagle sie zastanawiam czy to dobry pomysł.
U nas syn z 15.07.22 a drugi 9 miesięczny z 19.09.23
To musi być wam ciężko ;) ja z 2 hardcore a co dopiero bliźniaki dodatkowo 😍
 
U nas syn z 15.07.22 a drugi 9 miesięczny z 19.09.23
To musi być wam ciężko ;) ja z 2 hardcore a co dopiero bliźniaki dodatkowo 😍
No czasami jest mega cieżko, np jak były przeziębione. A czasami całkiem spoko jest. Mam pytanie ile wasze 2 latki mówią? Moja ma troche opóźniony rozwój mowy, no ale pracujemy nad tym. I troche liczę, że ten żłobek jej pomoże.
 
No czasami jest mega cieżko, np jak były przeziębione. A czasami całkiem spoko jest. Mam pytanie ile wasze 2 latki mówią? Moja ma troche opóźniony rozwój mowy, no ale pracujemy nad tym. I troche liczę, że ten żłobek jej pomoże.
Mój nic nie mówi :/ muszę się wybrać do logopedy chyba
 
Ja napiszę tak. My rok temu zjechaliśmy z Holandii do Polski i tam w Holandii starsza córka chodziła do takiego przedszkola w formie zabawy. Dużo jej to dało, bo przestała się wstydzić, bawiła się z dziecmi. Chcialam żeby kontynuowała szkole w Polsce,ale nie dostała się do szkoły w zeszłym roku szkolnym. Idzie teraz od września do 5 latków. A lipcowy pojdzie za rok, jak będzie miał już 3 latka. Nie planowałam go dawać do żłobka, bo nie sądziłam że zajdę w kolejna ciążę tak szybko 😅 Więc damy radę jeszcze ten rok. Ale gdybym mogla- tak, posłałabym go do żłobka mimo,ze pierwsze tygodnie nie należałyby do najłatwiejszych
moja lipcowych urodziła się 22.06.22 i teraz mam miesięczną córeczkę, to też jest wesoło i żałuję że nie zdecydowaliśmy się wcześniej wysłać młodej do żłobka, teraz ją zapisaliśmy na wcześniej 2025 mieszkamy w de i w tym roku była rekrutacja właśnie na wcześniej 2025 🙈 więc jeszcze rok posiedzimy w domu razem 😅
 
No czasami jest mega cieżko, np jak były przeziębione. A czasami całkiem spoko jest. Mam pytanie ile wasze 2 latki mówią? Moja ma troche opóźniony rozwój mowy, no ale pracujemy nad tym. I troche liczę, że ten żłobek jej pomoże.
Moja też ma, ale do pół roku według logopedów to jest jeszcze normw
 
reklama
Do góry